Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marioojla

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. marioojla opublikował(a) temat w 1.6
    Witam, Zamierzam jutro wymienić rozrząd w moim ADP 1,6 i martwi mnie napinacz paska rozrządu. Pytanie do Was, czy trzeba go jakoś zablokować podczas demontażu? I już po wymianie rolki napinacza i paska czy trzeba go jakoś specjalnie ustawić, czy wystarczy na starych znakach i będzie ok?? Gdzieś wyczytałem że na starych znakach jak się go ustawi i wystaje on od początku tłoczyska do końca główki 25 do 29 mm jest ok. Czy to prawda ?? Proszę o pomoc
  2. Kolego ta za 2900 nie jest Tobie potrzebna bo 1,6 to jest zwykły nie wymagający silnik a w tej drugiej instalacji raczej jest niemożliwe,że będą tam wtryski Hany, do Twojego auta koszt instalacji powinien wynieśc około 2500 na dobrych podzespołach. ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- jeżeli założone będzie byle co to i będą problemy,wymiana popsutych podzespołów w ramach gwarancji jest bezpłatna Dziękuję bardzo za poradę W poniedziałek jadę do gazownika dogadać co i jak
  3. Witam, Mam zamiar założyć instalację gazową w 1,6 ADP. Proszę o pomoc co mam zrobić? Mam możliwość założenia dwóch instalacji, obie z górnej półki w opinii gazowników ( nie wiem jakie... wiem że wtryski obie mają hana i reduktory dobrej jakości ). Pierwsza z nich to instalacja za 2300 z dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów, druga to 2900 z gwarancją 100 tyś. kilometrów. Jeżdżę samochodem do pracy i robię ok 1000-1100 km miesięcznie. Czy warto założyć tą za 2900, czy wystarczy ta za 2300. Czy takie instalacje lub podzespoły często się psują? I jaki jest koszt naprawy czy wymiany części takich jak reduktor czy wtryski, bądź inne kosztowne? Proszę o pomoc ponieważ w sprawach LPG jestem zielony.
  4. zimmermann jest ok. sama szpica polecam
  5. Witam, Mam pytanie Zakupiłem 4 dni temu Audi A4 zrobiłam 300 kilometrów i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Poprzednio jeździłem astrą F, różnica jest ogromna.... komfort jazdy, wygoda, klima itp. po prostu wypas. Ale przejdźmy do pytania Koleś od którego kupiłem B5 zapewniał mnie że ma sprawny oryginalny alarm. Gdzie mogę namierzyć ten alarm ( centralkę ) w samochodzie i jak sprawdzić czy on działa, gdzie znajdują się czujniki czy diody, ponieważ na wierzchu nic nie ma ? ( nic nie mruda i nie tita ) Centralny zamykam z klucza
  6. Witam, Jestem nowym i szczęśliwym posiadaczem Audi A 4 z 1996 r. z silnikiem 1.6 ADP.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.