Treść opublikowana przez assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany mały edit mojej walki z fis'em: udało mi się wyciągnąć PIN oraz ustawić przebieg w po lifcie VDO kablem do... vag-coma ;P pzdr. assist
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
Fotografie z linków tego tematu zmusiły mnie do nauczenia się sposobu wstawiania facepalm'a... brakuje tylko kostki pluszowej i płyty cd na lusterku wewnętrznym.. pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzieki Kaju182, Pytam bo nr się różnią.. pare detali elektronicznych tez, stąd wolę zapytac.. pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czesc, Ktos sie orientuje czy tarczki z a6 podejdą do a4 (polift vdo) pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@kaju182kaju dzieki za info. podobno sie rozniły minimalnie (vdo w sensie) od siebie. 1/2 mam jaeger'a Jesli nie dostane tarcz, trudno - wyrwe z 1/2 EDIT: ten 1/2 fis to jednak jaeger , z bialymi plecami.. pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kaju, ale fizycznie pasują? wiem ze wsad trza zmienić, chciałem się upewnić zanim zacznę wyrywać tarcze.. no właśnie: jak bezinwazyjnie zdjąć wskazówki?? pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Hejka, tarcze obr. i prędkościomierza od 1/2 do full fis'a podejdą? Czytałem, ze cosik trza rezac.. Ktoś potwierdzi? pzdr. assist
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
A co na to lekarze? ______ PS: jak się wstawia facepalma? tu by się przydał....
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ok, dzieki za info pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@dropsone wiem, ze d2 nie było w avancie ale do sedana nie przypasuje? z tą moje pytanie, czytaj opis AUDI A4 A8 MANETKA WYCIERACZEK FIS 4D0953503B (2845801374) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany, mam pytanie: podobno do Fis'a pasuje manetka od A8D2.. Moze to ktoś potwierdzić? pzdr. assist
-
Wymiana zegarów z dodatkowymi wskazaniami aku i temp.oleju
czyli co, mówisz,ze w b5 były zegary bez fis'a, z dodatkowymi wskaźnikami temp i napięcia?? nie wiedziałem EDIT: już się wywiedziałem, przepraszam za wprowadzanie w błąd. pzdr. assist
-
Wymiana zegarów z dodatkowymi wskazaniami aku i temp.oleju
Cześć Proszę, tutaj 158 stron na ten temat. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/ pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Machina, dzieki za info, BTW jaki masz nr licznika który wstawiłeś? wczesniej miałes 1/2, pewnie 920 980M ? pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany, jak to jest z czujnikiem temp oleju, jest zintegrowany z czujnikiem poziomu w misce? Mam czujnik w misce, czy po zmianie Fis'a bedzie temp oleju? pzdr. assist
-
Syczy przy podszybiu przewód po zgaszeniu auta.
co prawda ATJ, ale podobna sprawa, przy wymianie EGR'a, ściągałem dekiel zaworów - tez pchnąłem ten przewód, syczało przy odginaniu, deko dopchnąłem i jest ok.To przewód podciśnienia z pompy tandemowej. pzdr. assist
-
Rezanie bixenonu
jest ok. Napisz ile taka melodia (bixenon) pzdr. assist
-
Rezanie bixenonu
poki co zdjeć nie widzę BTW:jakie koszta za soczewki? moze byc PW EDIT: w zacytowanym Twoim poscie linki są.. pzdr. assist
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ok.. Wyjątkowo sprzedaz b5 usprawiedliwiona.. Gratuluję nowej niuni, niech Ci się dobrze sprawuje. BTW: przypominam się z fotami W duzej rozdz. (B5) pzdr. assist Wysłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk
-
Wycieraczki przednie - zagwostka
Pany, mam kłopot: Czasami po włączeniu zapłonu, startują wycieraczki przednie, po jakims czasie zatrzymują się niekoniecznie w pozycji poziomej.. Przewaznie cyrki mają miejsce przy deszczowej pogodzie, jak jest wilgotno. Przelutowalem moduł wycieraczek, bez zmian.. Czy przy silniku są jakieś krancowki? Przy przejsciu przez poziomą pozycję klika przekaznik dwa razy i zabawa zaczyna sie od nowa. Za ktoryms razem po kliknieciu w dol manetką po wykonaniu cyklu wszystko wraca do normy. Jakieś pomysły, sugestie? Pzdr. assist Wysłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk
-
Pistolet odbija
Popatrz i daj znaki:) Wysłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk
-
Pistolet odbija
Tylko teraz sie zastanawiam, vag podaje ilosc paliwa na podstawie rezystancji z plywaka, skoro on np.wisi, to wskazania tez bedą obarczone bledem... Polącz sie z wskaznikami, nie kojarze teraz w ktorej grupie,jakos na poczatku bedziesz mial info dot. Ilosci paliwa. Wysłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk
-
Pistolet odbija
Spienilo sie ostro?jak dlugo tankowales? Podepnij vaga, odczytasz ile litrow jest w baku.. Wysłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk
-
Radio Symphony mały kłopot A4 2000r
Zdaje sie, ze trza jakis czas z wlaczonym zaplonem zostawic ( 30-60 minut) i pojawia sie mozliwosc wpisania kodu.. poszukaj na forum lub elce, bylo Wysłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam na imię Krzysztof, jestem z Warszawy, pozdrawiam wszystkich Forumowiczów