Treść opublikowana przez assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
i to jest bardzo słuszna koncepcja:whistling: zdecydowanie tarczka predkosci Ci nie potrzebna pzdr. assist całe auto niby US a tu taki babol...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@ The a4 spoko, wazne ze działa, dawno takich rezystorow nie widziałem:wink: @Bronson - koniec przyjazni! skąd masz tarcze ?? Kaju gdzie? zasypało go sniegiem? pzdr. assist pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@The a4 wiem jak wygląda rezystor pytałem skąd wygrzebałeś, bo rok starsze od węgla te oporniki pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
:hi:skąd Ty takie rezystory wyciągnąłeś? pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
aa takie buty....nie doczytałem co uczynił tak to jest, gdy sie próbuje bolka i lolka w h264 do pamieci licznika załadowac... ulało się deko pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mysle ze po rs-ie nawet ryżowym commanderem nie uwalisz wsadu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja wykorzystałem wtyczki z frontpanela od PC, te pojedyncze (hdd led reset power itd) zdaje egzamin, chyba ze ktos hurtowo/zarobkowo ogarnia, wtedy tylko ori wtyki.. zasilałem ze starego zasilacza atx - ruszy luzem po spięciu sterującego przewodu do masy;) pzdr. assist- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mysle, ze Ci co zarabiają, to nasze autka z dobrego serca robią Chajs trzepią na nowszych furach.. Kaju jedynka za uwage na lekcji - zaaraz Ci napiszę PW dlaczego;) Cwiara reverse engineering- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
powinienem miec jakis dylemat w zwiazku z takimi informacjami? nie tylko my czytamy, (szmaciarze złodzieje tez) bo jesli chodzi o tych, co zarabiają, to chyba chleba im nie zabieramy.. co myslicie?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zadanie domowe: jak z hex'a wyliczyc przebieg ktos chetny? pzdr. assist- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no proszę.. Kaju juz mnie poprawia;) ogarniety chłopak:whistling: pzdr, assist- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
cwiara, tak sobie głosno mysle: jesli by przepisał pin do wsadu, konieczne byłoby przepisaywanie vinu? nie mam dwóch licznikow zeby sprawdzic.. odpadałaby adaptacja ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- To na cholere piszecie publicznie ekm.. to nie ja podałem publicznie ;> pzdr. assist- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kaju spr PW dawaj drugi wsad ---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- 0xCDAB jesli bez ff jesli ff wystepuje 0XABCD gdzie ABCD bity w linii 0007E0 Kaju, teraz musisz zmienic;)- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ładny przebieg;) Kaju wsad czym odczytał? eepromer co mowi po dopieciu licznika? (immo info) ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- kaju na piechote licze;) jesli nie ma dalej ff, to nic nie zmieniasz., podstawiasz bity od najmłodszego i juz;) hex-dec i juz- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w b6 jest rb4. wiec na bank crypto daj jakiś wsad do a6c5 - zobaczymy pzdr.assist- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
immo3 to nie crypto, wiec w czym kłopot?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kaju w vdo (przynajmniej w a4) pin masz w 0007e0 trzy razy powtórzony, jesli dalej jest FF, robisz swap bitów pzdr. assist ---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- edit: chyba, ze u Was w aszóstkowych z '03 siedzi juz crypto.. ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ---------- ale to w eepromer'rze podejrzec mozna (dash->immo3 info) ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ---------- juz wiem: Kaju chce sobie podmienic pin na 1234, za duzo knuje zeby pamietać inny:polew:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@bronson w sensie masz ciemno tam gdzie rds powinien byc?- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
pzdr. assist- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bronson, na elce lezy wsad z fx'a powinien pasowac. Jesli chodzi o baze wsadów, ogólnodostepne hasło - ok, pod warunkiem, ze podamy MD5 dla kazdego pliku.. Unikniemy nowego tematu - giganta, "jak postawic uwalony licznik":grin: pzdr. assist ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- Prezes na pewno wykroi nam fragment na serwerze, napewno mniej miejsca zajmą (wsady) , niż nasze wynurzenia- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
obowiązkowa pozycia w tutorialu: jak szybko i bezpiecznie zdjąć taczkę predkosciomierza, zadnymi widelcami!!!- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
u mnie 1/2 polift, tyle ze magneti marelli (jaeger) miał wtyczke z tyłu- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dobra, Kaju nie doczytałem Twojego posta "ze słomką::polew: tak, oto loto, jesli gniazda nie ma, to znaczy ze moduł jest wewnatrz i teraz pytanie: czy zmodernizowali pcb, czy zastosowali jakies piny i siedzi dolepiony moduł do plyty licznika.. zaraz, zaraz, czy w a6 nie ma anteny dcf w okolicach tylnego zderzaka?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dopytuje, bo byc moze mozna dorezac dcf'a stad pytanko, czy jest jakis modul dolepiony do plyty na pinach, tyle ze wewnatrz, czy pcb sie róznią i juz jest defaultowo na plycie ... ech, nie idzie mnie to dzisiaj ;> - Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5