Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

assist

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez assist

  1. tzw. tandem pompa, jest napedzana mechanicznie, sprawdz zaworek zwrotny pzdr. assist
  2. w ATJ jest na bank, popatrz pod klapką (od str. kierowcy) czy masz bezpiecznik od pompy. Zdaje sie ze w AJM nie ma. pzdr. assist
  3. assist odpowiedział(a) na lipton750 temat w Audi A4 B5
    poszukaj produktów firmy kontakt chemie np. kontakt60 przejrzyj błedy w vag-u; pewnie bedzie cos n.t. pętli (anteny) od immo. pzdr, assist
  4. podane jak na tacy jak odczytac login w powyższym linku (uwaga na swap - jesli dalej jest ff to trza zamienić bity miejscami) pzdr. assist
  5. od razu hot air-a.. opalarka rezacze w dłon i jazda siprog rzeczywiscie po taniosci.. brac, rezac, na gwiazdke poproszę snake'a na fisie, sterowanego przyciskami od lusterek pzdr. assist
  6. @arre programator? pare diod dwa tranzystory kilka kondziołów i jedziesz:) bo chyba mi nie powiesz, ze klipsem chcesz czytac 93c86.. pzdr. assist
  7. kombinować można, ale podstawa -dump zapisać na dysku, w razie draki pamięć wyrwać HA lub zwykłą lutownicą, w programator i do przodu.. pzdr. assist
  8. przekoduj cos na moment, powinno zniknąć def pzdr. assist
  9. @ The A4 to nie tak, ze ktos cos osiągnął i nie chce sie podzielic.. są dwie drogi: albo kupujesz kabel i sam (ew. z naszymi wskazowkami) odczytujesz pin /wsad albo niesiesz licznik do kogos, jakiegos warsztatu/ servisu rtv itd podaj numery licznika jaki masz, jesli kupiłes inny w sensie np pb a masz tdi, po nr licznika bedziemy wiedziec jaki wsad trza zapodac;) Jesli chcesz ogarniac sam, wystarczy commander 1.4 full z fejsem oczywiscie do "naszych" licznikow pzdr. assist ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- fejsem od w.w commandera i softem vwtool skasujesz dtc pzdr. assist
  10. edit: fejs czyta ... jaegera (magneti marelli) zrywa często, wiec zapisać się nie odważę pokombinuje z ustawnieniami portu, jeśli uzyskam stabilny odczyt - spr. zapisu. (jeden jaeger 1/2 w tą czy w tamtą, a co mi tam pzdr. assist
  11. uPDATE: vag commander tez bangla na prostym fejsie (rs232) czyli vag eeprom programmer i vag commander : ( pin immo, wsad angol/europa, przebieg) warunek: port com w lapie (rzadkosc, chyba ze sprzet rok starszy od wegla) pzdr. assist
  12. wszystkie z a6 mają te obrzydliwe ramki? powaznie, to było kryterium - zero ramek. jakos mi nie pasuje do a4.. a teraz rozpętałem piekło.... pzdr. assist
  13. Pany a moze by wyrezac przejsciowki do polifta, zawsze mniej dłubania .. no własnie mniej dłubania - to bez sensu pzdr. assist
  14. podobno tylko niektore wersje "gadały" z rns-e (chyba ver.12) ale to nie potwierdzone info, mowa o a4, chyba ze w budzikach z a6 to standard... pzdr. assist
  15. stary poczciwy 1.4 rusza nasze budziki
  16. wybierz metode komunikacji, instrument/immobiliser, pozniej read
  17. Nie wiem, czy to ważne, ale ja wsad i przebieg podmieniłem przez obd w aucie lub na stole (linia k) fejsikiem "niebieskim" z alledrogo do vag-com'a (rs232) soft to vag eeprom programer SowaBezOka cos kombinował przez fejs usb, ja takiego nie mam wiec nie wiem czy pojdzie.. pzdr. assist
  18. @xxxSzYbAxxx dzieki za foty tarczek, jakos do mnie nie przemawiają zamienniki.. Więc może jakiś mikołaj się ogarnie i wyszpera z szuflad, skryjówek, strychów itd. p o l i f t o w e t a r c z e v d o E U d o T D I pzdr. assist
  19. @ Zbigniew_Majkowski jesli przekodujesz taki licznik na tdi, obrotomierz będzie wskazywał poprawnie, prędkościomierz tez. Tyle, ze jakby "rozdzielczosc" obrotow spadnie. @kaju182 ogarniaj z kolegą temat wymiany licznika, ja wolałbym pozostać przy swoim (info o drzwiach itd) pzdr. assist
  20. @kaju182 to moze wymienimy sie na tarcze? jaki masz nr licznika, moze wsad załatwi sprawe? pzdr. assist
  21. budzik od a4, wiec temat plywaka mnie nie dotyczy.. trafiło mi sie vdo polift fis perfekt za 125 z wysyłką - zal było nie brac;) Tyle ze angol, wiec tarczki do wymiany, poki co przekodowany tylko. Wsad juz mam, tylko tarczek do EU brak.. dziekuje za info, mam nadzieje ze jutro spalanie ruszy. pzdr. assist
  22. @ xxxSzYbAxxx dzieki za info, powiedz mi jeszcze jedną rzecz: chodzi o spalanie, nie ruszałem auta, tylko odpalony silnik (temp oleju działa ) pokazuje mi zasieg 300 km, srednie 10/100km ale chwilowe 0. I teraz pytanie, czy cos jest nie podłączone, czy dlatego ze nie ruszyłem auta. Wiem, ze najprosciej było by pojechac kółko, ale mam strategiczne miejsce parkingowe, które na bank byłoby zajęte, gdybym gdzies ruszył.. ;> pzdr. assist
  23. Dzisiaj sprawdzałem piny od manetki "na krótko", wychodzi na to, chcąc wyrezac switch'e w manetce , wystarczy podłączyc dwa - przewijanie np w prawo i reset. Chyba ze czegos nie zauwazyłem - moim zdaniem dwa przyciski "przewijają" menu na LCD w lewo lub w prawo, pełnią jeszcze jakąś funkcje? pzdr, assist
  24. Pytanie: Mam luzem zwykłą manetkę do avanta, póki nie trafie dedykowanej do fisa, chciałem wyrezac sobie switch'e w manetce. Czy tam poszczególne piny 17,18,19 zwierane są do masy przez manetke? pzdr. assist
  25. @r7adek Nie mogłem wczesniej pisac, ok, tak w telegraficznym skrócie: Licznik na stole, kabel vag com na rs232, oprogramowanie vag eepromer w wersji 1.18. Wczesniejsza wersja odczytywała tylko model licznika, po czym zwracała błąd (nie pamietam jaki). Powyższym zestawem udało mi się ustawić nowy przebieg, wyciągnąć pin, oraz załadować wsad do licznika (kupiłem UK Pb a mam Tdi EU). To tyle, teraz ja mam pytanko: czy mając nowy pin z zegarów, cosik jeszcze potrzebuje zeby to wszystko zegrac do kupy? vag com wystarczy? pzdr. assist

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.