Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wszystkim bez wyjątku :> Przecież to masz proste Wzór wygląda tak: Robimy tabelkę żeby było łatwiej: ixiyixiyixi2yi2 1134,5172286,518090,25289 218212,5227533124156,25 315611,5179424336132,25 4220715404840049 5911513658281225 620011220040000121 718710187034969100 817613,5237630976182,25 SUMA 1346,597,515706,5238176,251254,75 Do wzoru potrzebujemy średnie obliczane ze wzorów: W Twoim przypadku n = 8 więc x = 168,31 y = 12,19 Po podstawieniu danych do wzoru wychodzi r = -0,8 Wynika z tego, że masz korelację ujemną - czyli wzrost wartości x towarzyszy spadek y. Teraz im wartość bezwzględna r jest bliższa 1 to zalezność jest silniejsza - tu masz dość silną zależność.
-
[ALL B6] Wymiana uchwytu na kubek - jak ?
Uchwyt na kubek wyjmuje się bardzo prosto. Ściągasz górną osłonkę na konsoli jak na poniższym rysunku. A potem naciskasz na dwa zaciski, trzymające uchwyt na miejscu i wyjmujesz do przodu. Montaż w odwrotnej kolejnosci.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry wieczór . Ja tylko na moment. Dorwało mnie jakieś choróbsko i ledwo się trzymam. Wczoraj miałem ponad 40 stopni gorączki ;( . Tak więc na spocie mnie nie będzie niestety.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No widzisz, ja nie mam wprawy, bo za rzadko to robię
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O mamo, ale mam kaca
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Traktor widmo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko, poćwiczę przez weekend
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No wiesz, wszystkiego trzeba w życiu spróbować
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mniej więcej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie, jakby ktoś coś słyszał o robocie dla informatyka to dajcie znać. Mogę też robić inne rzeczy, nie muszę się komputerami zajmować. Czas na zmiany w życiu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jakoś nic mi się nie chciało ostatnie czasy protonku poza tym ostatnio się wkr... bo nie wiem skąd mam lekko zagiętą maskę i trzy wgniecenia jakby ktoś mi w połowie maski na nią usiadł... Zapewne. Tacie raz pijany się położył na masce i też miał takie drobne zagięcie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ja juz wszystkie IP które mam dostępne wykorzystałem. Pozostaja proxy, ale to straszna robota.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko Co tam H4mm3R-ku słychać ? Dawno się nie odzywałeś. Trochę dzisiaj posypało, gdzieniegdzie nawet quattro nie pomaga. Prawie w zaspę się władowałem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja już pobączkowałem pod firmą :> Ale w Skoczowie to normalnie inny świat. W Bielsku praktycznie nie ma śniegu, a tu z 6 cm jest.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Baddy, trafiony Miron musial nieźle podpaść: "Ze względu na serwis techniczny oraz nieprzyjemne komentarze i publiczne ubliżanie Prezesa przez Mirona forum zostaje wyłączone na kilka chwil. Przepraszamy za utrudnienia. /Administracja" Trochę niegramatycznie to ktos napisał.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak się dopytuje :> Nie ma tego na necie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Od kumpla
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No fakt, znow sami niebiescy na spocie . Gryfi mam Twoją fotę na stanowisku pracy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Dla mnie za zimno. Nie chciałbym sobie czegoś odmrozić ... ... nie no, będe, będę
-
[V6 TDi] V6 a niskie temperatury otoczenia - głosy posiadaczy V6
Mój osiąga 90 stopni bez problemu po jakichś 6 km, ale spora część tej trasy jest pod górkę. Przy czym moje auto stoi w nocy w garażu. Klima ustawiona na Auto - 19 stopni. Myślę, że nie ma sensu więcej, bo i tak jesteśmy ciepło ubrani. Termostat wymieniałem wraz z rozrządem 2 lata temu - ori z ASO. Nawet przy takich temperaturach musi się nagrzać bez większych kłopotów do tych 90 stopni. Wydaje mi się więc, że termostat za wcześnie Ci się otwiera.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie było co robić wczoraj wieczorem bez forum Siedziałem sobie przy kominku i oglądałem seriale na lapku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja chyba muszę zajrzeć pod dekla zaworowe. Coś mi cyka delikatnie jak odpalę go zimnego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Damn, linka hamulca ręcznego 227 zł Przeglądając ETKĘ wygląda na to, że mam dodatkową nagrzewnicę elektryczną w aucie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie zamarzliście ? Damian, oto Twoje logi. Możesz sobie do działu diagnostyka przekleić STATYCZNE: 000 - http://193.200.83.81/logi-damian25/stat000.jpg 001 - http://193.200.83.81/logi-damian25/stat001.jpg 003 - http://193.200.83.81/logi-damian25/stat003.jpg 004 - http://193.200.83.81/logi-damian25/stat004.jpg 008 - http://193.200.83.81/logi-damian25/stat008.jpg 010 - http://193.200.83.81/logi-damian25/stat010.jpg 011 - http://193.200.83.81/logi-damian25/stat011.jpg 013 - http://193.200.83.81/logi-damian25/stat013.jpg 023 - http://193.200.83.81/logi-damian25/stat023.jpg DYNAMICZNE: 000 - http://193.200.83.81/logi-damian25/dyn000.jpg 001 - http://193.200.83.81/logi-damian25/dyn001.jpg 003 - http://193.200.83.81/logi-damian25/dyn003.jpg 004 - http://193.200.83.81/logi-damian25/dyn004.jpg 008 - http://193.200.83.81/logi-damian25/dyn008.jpg 010 - http://193.200.83.81/logi-damian25/dyn010.jpg 011 - http://193.200.83.81/logi-damian25/dyn011.jpg BASIC SETTINGS: 000 - http://193.200.83.81/logi-damian25/bs000.jpg 003 - http://193.200.83.81/logi-damian25/bs003.jpg 004 - http://193.200.83.81/logi-damian25/bs004.jpg 011 - http://193.200.83.81/logi-damian25/bs011.jpg
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wszystkiego najlepszego dla Gryfiego. Co by 100 lat w zdrowiu dożył i bachorów wiele spłodził. :drinks: