Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Moja odpaliła bez większego problemu przy -16, po całej nocy stania w szczyrku :>
  2. Któregoś dnia dzwonek do drzwi a tam 20 bachorów "Tato, Tato!"
  3. Jeśli na Late w BS było rzeczywiście BTDC to kąt masz do ustawienia - opóźnić o jakieś 6 stopni.
  4. Może ktoś wyłączył poduszkę pasażera Vag-iem
  5. Co wy tam znów będziecie dłubać ?
  6. Nie ma to jak urlop 55 cm mają te pióra.
  7. Gryfi, możesz mi skombinować takie jedno pióro Aero ?
  8. Ja będę, jak zwykle zresztą :>
  9. No tylko Ty masz już swoje lata P.S. Godzic sorki, ale telefon mi się rozładował.
  10. Chyba nie ma gdzie, wszystkie drogi czarne
  11. Chciałeś oryginalnie to jest oryginalnie - poprawiłem swój post z życzeniami :>
  12. Niech nam żyje piter zdrowo i ma w łóżku kolorowo. Niech mu fura zawsze żywa i paliwka nie zużywa. Niech mu głowa lekką będzie po imprezie zawsze wszędzie. Niech nam żyje sto lat sto lat i się czuje jak małolat. Ja się wolałem nie przyznawać, ale napiszę ... przedwczoraj mi stuknęło 34 wiosen. Więc mam bliżej do 40 niż Ty
  13. Do jutra to zejdzie, bądź posolą Umawiałem się na jutro do kina, ale nie wiem czy będą bilety. Jak będe wolny to się piszę
  14. Raczej nie będzie tego śniegu dużo niestety.
  15. Ja, jak przystało na sobotę, obijam się na całego
  16. Za mocno wyje i wkurza mnie to. Będzie wymiana tak szybko jak to będzie możliwe :> Jeszcze muszę coś zrobić z uszczelkami, bo mi szumi zbyt mocno powyżej 160 km/h
  17. Ciężko się nie zorientować - wyje jak ch*j :>
  18. a to co zrobiłeś? Zachciało mi się zabawy na śniegu i przyj****em w krawężnik :>
  19. Ja się dziś dowiedziałem, że jednak, zgodnie z moimi podejrzewaniami, uwaliłem łożysko w prawym tylnym kole. Przednie prawdopodobnie też będzie do wymiany
  20. Jak mu firefox działa to tam ma wszystko w porządku
  21. No to mozliwe, że ten program wpisał jakiś proxy do konfiguracji IE, żeby ruch przechodził przez jego filtr. W IE Narzędzia -> Opcje Internetowe -> Zakładka Połączenia -> guzik na dole Ustawienia sieci LAN Wyłączyć używaj proxy na dole.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.