Treść opublikowana przez proton2
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
Wszyscy widzę chwalą te aero, a ja rok temu kupiłem w ASO cały komplet i po roku już do d..y wycierają, zostawiają paski, a prawa kiepsko zbiera po zewnętrznej. Może po prostu miałem pecha i trafiłem na jakąś wadliwą partię
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja się melduję dziś Na 99% procent będę grubo przed 18-tą.
-
[B6 AKE] Problem z uruchomieniem zimnego silnika
Do sprawdzenia czujnik temperatury G2/G62 oraz kąt wtrysku. Do testu można odpiąć czujnik przed zapalaniem rano. Można też rzucić okiem na grupę 001 i zobaczyć w jakim stanie jest pompa. Chociaż u mnie pokazuje, ze już jest kiepsko, ale mimo to zapala bardzo dobrze. Świece to nie będą, bo V6 powinno palić bez większego problemu przy wszystkich świecach spalonych, nawet przy -10 stopniach. Oczywiście przy założeniu, że w baku jest dobre paliwo, a nie jakaś breja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wieje jak cholera, nosi po drodze masakrycznie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No kabel nie jest oryginalny tylko z Naviservice. Piszą wyraźnie na aukcji, że do RNS-E i wszystko pasuje poza tą wtyką od mikrofonu. Dziwne.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja, jak mówiłem, nie jadę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No taki mam - pasuje idealnie w to miejsce w lampce podsufitkowej co jest centralnie, takie prostokątne.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jaki to mikrofon kupiłeś? O takim numerze jaki jest podany w wątku o montażu zestawu bluetooth.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Po prostu mi się ciągle takie rzeczy przytrafiają Do tego mam jakieś awizo. Pewnie znów fota z fotoradaru ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Odebrałem dziś mikrofon do bluetooth i kurde wtyczka nie pasuje do gniazdka w kablu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Masakra, dopiero teraz wróciłem do domu z pracy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Te koła to patent zdaje się michelin-a. Gdzies kiedys widziałem o tym program w TV.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe może znajdziesz jutro troszkę czasu, żeby sprawdzić ten moduł bo jeszcze do mnie nie doszły kabelki No właśnie myślałem, żeby to jutro zrobić. W ogóle chciałem sobie ten kabelek u siebie na gotowo ten moduł założyć, ale sobie wymyślili wigilię w firmie i nie ma szans
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Eee, będzie spocik w środę Ja będę, choć jak to ze mną bywa mogę się trochę spóźnić.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie tak dobrze, bo ja bym się dziś wpakował z podporządkowanej - przyspieszało fajnie, ale jak chciałem zahamować to był zonk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja nie chcę soli, wystarczy mi, że odśnieżą i to wszystko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oki oki :> Idę zaraz sobie spać, bo trza jutro wcześnie wstać. Do roboty trzeba iść, żeby było za co żyć. Masa spraw mnie jutro czeka, bo nie ma w firmie innego człeka, co to zrobi szybko, sprawnie i wypłatę później zgarnie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ateiści też mają wziąć ? :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to gdzie tak szalałeś? Nigdzie nie szalałem, po prostu tak sypią solą. Szczególnie na S-1. Chyba zacznę starą drogą do pracy jeździć.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja mam auto całe z soli. Zmieniło kolor na biały, nawet grill z przodu już nie jest czarny tylko biały ;(
-
[ALL B6] PROEBLEM Z FIS
A ja jestem skłonny zaryzykować, że zmiana kodowania modułu komfortu na ruch prawostronny rozwiąże problem - +128 do obecnej wartości.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja nie pomagałem, ale z tego co pamiętam, to kilkadziesiąt stron wcześniej jakieś miłe dziewcze pytało o forda.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mi wkręcili NGK przy wymianie i nie mogę złego słowa powiedzieć. Choć wiele osób na forum mówi, że BERU lepsze.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale piździ Uu co się stało ? Ślisko było ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja nie brałem tego gotowego ze względu na to, że tam jest gniazdo iso, w które się wpina wtykę i druga wtyka co leci do rns-e ( przynajmniej tak to na zdjęciu wygląda) a ja już tam nie mam za dużo miejsca za tą navi.