Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Wszyscy widzę chwalą te aero, a ja rok temu kupiłem w ASO cały komplet i po roku już do d..y wycierają, zostawiają paski, a prawa kiepsko zbiera po zewnętrznej. Może po prostu miałem pecha i trafiłem na jakąś wadliwą partię
  2. Ja się melduję dziś Na 99% procent będę grubo przed 18-tą.
  3. Do sprawdzenia czujnik temperatury G2/G62 oraz kąt wtrysku. Do testu można odpiąć czujnik przed zapalaniem rano. Można też rzucić okiem na grupę 001 i zobaczyć w jakim stanie jest pompa. Chociaż u mnie pokazuje, ze już jest kiepsko, ale mimo to zapala bardzo dobrze. Świece to nie będą, bo V6 powinno palić bez większego problemu przy wszystkich świecach spalonych, nawet przy -10 stopniach. Oczywiście przy założeniu, że w baku jest dobre paliwo, a nie jakaś breja
  4. Wieje jak cholera, nosi po drodze masakrycznie.
  5. No kabel nie jest oryginalny tylko z Naviservice. Piszą wyraźnie na aukcji, że do RNS-E i wszystko pasuje poza tą wtyką od mikrofonu. Dziwne.
  6. No taki mam - pasuje idealnie w to miejsce w lampce podsufitkowej co jest centralnie, takie prostokątne.
  7. to jaki to mikrofon kupiłeś? O takim numerze jaki jest podany w wątku o montażu zestawu bluetooth.
  8. Po prostu mi się ciągle takie rzeczy przytrafiają Do tego mam jakieś awizo. Pewnie znów fota z fotoradaru ;(
  9. Odebrałem dziś mikrofon do bluetooth i kurde wtyczka nie pasuje do gniazdka w kablu
  10. Masakra, dopiero teraz wróciłem do domu z pracy.
  11. Te koła to patent zdaje się michelin-a. Gdzies kiedys widziałem o tym program w TV.
  12. hehe może znajdziesz jutro troszkę czasu, żeby sprawdzić ten moduł bo jeszcze do mnie nie doszły kabelki No właśnie myślałem, żeby to jutro zrobić. W ogóle chciałem sobie ten kabelek u siebie na gotowo ten moduł założyć, ale sobie wymyślili wigilię w firmie i nie ma szans
  13. Eee, będzie spocik w środę Ja będę, choć jak to ze mną bywa mogę się trochę spóźnić.
  14. No nie tak dobrze, bo ja bym się dziś wpakował z podporządkowanej - przyspieszało fajnie, ale jak chciałem zahamować to był zonk
  15. Ja nie chcę soli, wystarczy mi, że odśnieżą i to wszystko
  16. Oki oki :> Idę zaraz sobie spać, bo trza jutro wcześnie wstać. Do roboty trzeba iść, żeby było za co żyć. Masa spraw mnie jutro czeka, bo nie ma w firmie innego człeka, co to zrobi szybko, sprawnie i wypłatę później zgarnie.
  17. Ateiści też mają wziąć ? :>
  18. to gdzie tak szalałeś? Nigdzie nie szalałem, po prostu tak sypią solą. Szczególnie na S-1. Chyba zacznę starą drogą do pracy jeździć.
  19. A ja mam auto całe z soli. Zmieniło kolor na biały, nawet grill z przodu już nie jest czarny tylko biały ;(
  20. A ja jestem skłonny zaryzykować, że zmiana kodowania modułu komfortu na ruch prawostronny rozwiąże problem - +128 do obecnej wartości.
  21. Ja nie pomagałem, ale z tego co pamiętam, to kilkadziesiąt stron wcześniej jakieś miłe dziewcze pytało o forda.
  22. Mi wkręcili NGK przy wymianie i nie mogę złego słowa powiedzieć. Choć wiele osób na forum mówi, że BERU lepsze.
  23. Ale piździ Uu co się stało ? Ślisko było ?
  24. Ja nie brałem tego gotowego ze względu na to, że tam jest gniazdo iso, w które się wpina wtykę i druga wtyka co leci do rns-e ( przynajmniej tak to na zdjęciu wygląda) a ja już tam nie mam za dużo miejsca za tą navi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.