Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hejo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to jest zdecydowanie lepsze :> (mowa o patrolu oczywiscie)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też nie macie co oglądać :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry Miejmy nadzieję, że dojdzie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W tym tempie dobijemy do 800 strony do końca roku :>
-
[ALL B6] Oryginalny Wzmacniacz A4 b6 Sedan Schemat wejscia
http://forums.audiworld.com/showthread.php?t=2016161
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter ponoć szukasz modułu pod kierownicę http://moto.allegro.pl/item843124448_audi_a4_przelaczniki_2007_rok.html - manetki z modułem Q http://moto.allegro.pl/item849177464_modul_sterownik_pod_kierownice_audi_a4_8e0953549q.html - sam moduł Q http://moto.allegro.pl/item841801687_przelacznik_pod_kierownice_zespolony_audi_a4.html - tu jest jakiś moduł, piszą że 2005 http://moto.allegro.pl/item822048523_audi_a4_8e0_05_07_przelacznik_zespolony_kombajn.html tez moduł z manetkami 2005- trzeba przedzwonić http://moto.allegro.pl/item817111727_przelacznik_zespol_tasma_audi_a4_8e0.html tu też cały zespół Nic tylko kupować :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter, pytałeś TEGO kolesia o moduł ? Pisze, że części od B7 a w b7 były tylko modułu Q i R.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Był ktoś nowy ? Niemożliwe. Chyba jednak jestem bardziej zmęczony niż myślałem ;(
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Oczywiście Recode robisz w module kierownicy (Steering wheel 16) a nie w zegarach ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale same wałki, czy też razem z hydropopychaczami, dźwigienkami pastylkami ?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie tylko po czarnych środkach lamp widać, także soczewka jest większa. Dołożony jest xenon - został oryginalny przełącznik poziomowania do zwykłych lamp.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przy tej cenie bym się nawet nie zastanawiał, jeśli nie była bita. Do tego quattro. Ma bi-xenony, ciekawe czy oryginalnie były, bo zderzak z S4 jest włożony. Pisze, że tempomat jest, a manetki brak, więc coś nie do końca się sprzedający orientuje. W tym roczniku już były lepsze te V6-tki, co nie znaczy, że ten nie może być nie zajechany, ale trochę więcej będzie można powiedzieć po podpięciu VAG-a. Do obejrzenia przez mechanika. Vaga mogę zapiąć i się zobaczy co z silnikiem.- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Malik, a oni to sprawdzali, że twierdzą iż poducha odpali ? Bo są w necie opinie, że właśnie airbag nie odpali. Co więcej TUTAJ jest potwierdzony przypadek, że poducha nie odpaliła. Wprawdzie jest to A3 i nie ma żadnych szczegółów jak taką przekładkę sobie gość zrobił, ale jednak jest to potwierdzony przypadek.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko panowie i panie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pisząc o wyciąganiu wniosków nie miałem na myśli godzica- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Żaden punkt regulaminu o tym nie mówi :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja uważam, że wnioski powinny zostać wyciągnięte!- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak to w życiu, co nie znaczy, że trzeba się z tym zgadzać i olewać sprawę.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe i znów będzie dym na forum :gwizdanie: Zaczną się dyskusje na temat regulaminu itp. Może nawet zacznę ... cytat z regulaminu W regulaminie jest mowa o karach, a nie ma mowy jaką karę za co można dostać, więc w sumie modowie mają pełną dowolność w rozporządzaniu 'środkami wychowawczymi'. W zasadzie zgodnie z powyższym można komuś nawet dać bana za nazwanie kogoś idiotą, czy za jakiś głupi żarcik, bo żadne kryteria karania nie występują. Nawet termin 'rażące naruszenie regulaminu' można w sumie w pewnych granicach dowolnie interpretować. Tak na dobrą sprawę, to również ja mogę zostać ukarany, bo właśnie piszę nie na temat. W końcu to wątek o spotach, a tu w większości jakieś zupełnie luźne wypowiedzi są nie związane z tematem- [ALL B7] Moduł Centralnej Ele.
Przyuczenie VIN-u w module centralnej elektryki w B7 to: Adaptacja, kanał 081, wpisujemy 46992 test,save.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hamuj się troszeczkę , bo to co napisałes to lekka przesada :gwizdanie: :wallbash: Oj Cuber, żarty sobie robię, a Ty tak zaraz na poważnie :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A może ja też sobie wskoczę do Mirona po kropka, bo za dużo czasu spędzam przy forum- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry Coś się pogoda psuje. Widzę, że ciekawe rzeczy się dzieją :> - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu