Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
I było tyle pić ? :>
-
[ALL B6] Wycieraczki z dziwnym zaczepem...;/
Tu http://moto.allegro.pl/item812279333_zestaw_ramion_i_pior_aero_audi_a4_8e_oryginal.html masz nówki a tu http://moto.allegro.pl/item815829661_audi_a4_01_08r_wycieraczki_piora_ramiona_aero.html używki. Roboty jest na kilka minut, jeśli nie będzie problemu ze zdjęciem starych ramion. U mnie po delikatnym obruszaniu, po odkręceniu nakrętek, ramiona zeszły bez problemu.
-
[ALL B6] Wycieraczki z dziwnym zaczepem...;/
W te zaczepy pasuje komplet Valeo VM 211, ale chyba lepiej juz zainwestować w te nowe ramiona Aero.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Idzie weekend
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe, wg tej strony mam 8,4 do setki. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, bo mi sie wydaje, że mam koło 10.
-
[B6 BFC] Samoczynnie włączający się wentylator chłodnicy
Warto przeczytać tu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_nie_odpala_i_caly_czas_chodzi_wentylator-t42629.0.html i tu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_nie_odpala_i_caly_czas_chodzi_wentylator-t42628.0.html może problem podobny, więc i od razu rozwiązanie będzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myślę, że trzeba robić jak Częstochowa - na dzień, dwa wcześniej zmieniają nazwę wątku pod względem miejsca i godziny spotkania. Wtedy będzie jasne co i gdzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No no, niezła jazda była na ten salmopol. Czyli w sumie dobrze, że nie pojechaliśmy bo i tak musielibyśmy się wrócić.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bez przesady - przeciętny zlocik pewnie No w sumie racja :gwizdanie: wszyscy wiemy czemu ten w srebrnej b7 tam byl Tylko on potrafi jechać 190 km/h po parkingu pełnym słupów :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No powiem Ci, że fajny. Swietnie się to niosło po tym parkingu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Możemy zrobić następnym razem spota w tej knajpce na salmopolu :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:>
-
[B7 BRE] Schematy instalacji elektrycznych B7
A nie masz czasem ustawionego języka polskiego ? W polskim jest bardzo niewiele rzeczy. Przełącz na angielski.
-
[B6 AWX] Fabryczny alarm
Sterownik alarmu jest w module komfortu. Jakbyś podał nr jaki pokazuje vag po połączeniu z modułem, to byłoby jasne czy jest on wyposażony w alarm. Czujniki od alarmu są w lampce pod sufitem, jest czujnik zbicia w tylnych szybach, czujniki w drzwiach i czujnik przechyłu auta. Czy alarm działa można łatwo sprawdzić zamykając auto z otwartą szybą i po uzbrojeniu się alarmu pomachanie ręką w środku auta. Wyznacznikiem czy jest alarm, może być też obecność wyłączników czujników przechyłu i wewnętrznych w tylnej części schowka w drzwiach kierowcy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Może spotkajmy się wcześniej - o 17.00 na przykład ?
-
[ALL] Co to jest ? Znalazłem to w Audi A4 1,9TDI AHU 90KM.
Skrócik RKE może wskazywać na Remote Keyless Entry - czyli sterownik otwierania auta z pilota.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Złego nic, tylko babeczka fajna :> Sam się zastanawiam. W każdym lokalu będą dziś tłumy pewnie. Jeśli chodzi o BB to zostaje parking pod Sarnim albo od Gemini.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawa koncepcja :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Całe szczęście, że nie mam kasy, bo bym pewnie znów coś modził
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Żyjecie tu ? Bo ja nie bardzo. Widzę, że piter jakieś inwestycje czyni w swoją furę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Powitać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spocik jak zwykle
-
[B7 BLB] Zablokowane połączenie BT RNS
Po co zaraz cały aku. Wypnij bezpiecznik od radia na chwilę :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ciemna zielen? na ulicy PCK taki stoi tzn czesto go tam widuje Ta ciemna zieleń. Zdaje się nawet na niemieckich numerach nawet. Widziałem go na Listopadowej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widziałem dzisiaj B5 z przodem B7. Masakra