Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nadal szukam, ale całego kompletu i z napisem quattro. Jest komplet, ale osłona mieszka zmiany biegów jest trochę porysowana i nie wiem czy się zdecyduję. Póki co i tak kasy nie ma
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Musiało być spawane z dwóch, bo jakoś nie wierzę, że tak się mogło rozpaść
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom, ceny za te wraki są jakieś z sufitu wzięte
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ten głośniczek centralny kosztuje w ASO 153 zł. Masakra.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czyli jednak moja teoria o odpowiednim zrobieniu kabelków sygnałowych się sprawdziła :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dżem do Dziś juz niestety z pracy. Masakra jak mi się nie chciało wstać i jechać do roboty dzieeeeeki slawek jeszcze raz ... bry wszystkim widze ze weekend aktywnie na forum spedzony... kolezanke i ja zapraszam Piter, a jak z buczeniem, jest czy nie ma ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fajnie było. Diablica jest ciągle ze mną i mnie namawia do grzechu :> -- Można powoli myśleć o fotce z zimowym akcentem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jeśli to rzeczywiście działa, to w sumie wystarczy poprzekładać piny do oryginalnej wtyki i powinno działać. Jeśli wtyka, która jest w aucie jest rozdzielna, to wystarczy przełożyć na tą co jest w tym module i powinno śmigać. Hmmm... co by tu napisać Spotykamy się co środę. Robimy sobie grilla, ostatnio nawet razem z ogniskiem, i gadamy o różnych pierdołach, itp. :> Najlepiej wpaść i samemu się przekonać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany
A nie mówiłem :> Z tyłu na dłuższej krawędzi tej wtyki masz zatrzask, mniej więcej w połowie, wystarczy go nacisnąć i wtyczka łatwo wychodzi. To różowe to tylko blokada, musisz to wyjąć wcześniej - wychodzi normalnie, prostopadle do wtyczki.- [ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany
A kabelki w osłonce gumowej pomiędzy nadwoziem a drzwiami sprawdziłeś ?- [ALL B6] Jak zdemontować schowek na kasety????
Z tego co piszą w dokumentacji, to niestety jest trochę kłopot w tym schowkiem. Trzeba wyjąć cały tunel środkowy. Potem obracasz go do góry nogami, wyjmujesz element ustalający 3 wciskasz jednocześnie obie sprężyny 4 z obu stron schowka i wyłazi z wnęki 2. Możliwe, ża dałoby się do tego dostać wyjmując tylnią popielniczkę i osłonę pod dźwignią ręcznego. Wtedy obeszłoby się bez wyjmowania tunelu.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ooo, widzę, że stuknęło 500 jak mnie nie było :> Bose u pitera zamontowane na gotowo. Nie widzę większej różnicy pomiędzy tym nowym wzmakiem, a tym starym. Moim zdaniem gra tak samo ładnie i czysto. Piny ISO pasują idealnie w tą wtykę.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe Coś czuję, że za jakiś czas tylko takimi będziemy jeździć małymi piździkami na prąd.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zależy gdzie jedziesz, bo w sumie wiedząc jak jechać można ominąć większość korków w mieście. No chyba, że musisz się dostać tam gdzie jest duża zatwardzenie, no to już ciężka sprawa.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A pomyśl ile szarych komórek zamordowałeś- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ech na polska natura ... nic tylko piją- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dopiero się zaczął, więc trudno powiedzieć.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wróciłem właśnie z Gliwic. Było miło Wojtek, furacza odpaliliśmy Zapowietrzyła się bestia.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dotarłem do Bielska bez większych problemów No mnie na pewno nie będzie następnym razem. Dla mnie specjalne jakieś musi być za trafną diagnozę i uruchomienie wózka A oczywiście zapraszam do Bielska, ma być cieplej w przyszłym tygodniu.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do zimy jeszcze kupa czasu Choć wyglądając za okno można się zdziwić :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadnę do Was dziś z wizytą Rozumiem, że ostatecznie pod Forum będziecie ?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Żona będzie się musiała przyzwyczaić do nowej sytuacji :>- [B6 AKE] Akumulator mi padł, jaki kupić?
Sprawdziłem u siebie. Ten aku co mam z Varty ma oznaczenie 595 402 080 G3. Wymiary na stronie producenta Długość x szerokość x wysokość - 353x175x190. Położenie biegunów - minus jest po lewej patrząc od tego boku gdzie są bliżej klemy. Nie wiem czy to są idealnie wymiary tego co jest montowany oryginalnie, ale pasuje idealnie w miejsce fabrycznego. Więcej na stronie Varty- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe spoko spoko .. ale dzisiaj nie dam rady ;(((( ... moze jutro jakos ? ... jak nie bedziesz mial czasu to sam to sproboje ogarnanc Pewnie. Może być jutro - [ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany