Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja myślę, że jednak lepiej odłożyć to na zimę, a nie teraz kiedy jest jeszcze względnie ciepło. Poza tym, przyjdziemy tam bez wcześniejszej rezerwacji i połowa ludzi nie będzie miała gdzie usiąść, bo np. będą tłumy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tzn jak rano ? Najwyżej zrobimy spota bez grilla, bo ja raczej nie dam rady nigdzie rano podjechać. A tym bardziej po pracy, bo pewnie wyjdę 17:30 - 18.00.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Znowu dym na forum :gwizdanie: Poznałem Pozia na zlocie i odniosłem raczej pozytywne wrażenie Szkoda, że mam kiepską pamięć i nie pamietam o co poszło z Murzynem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sławek nie podaje na prawo i lewo telefonów bez zgody właściciela
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę, że w foty się bawicie
-
[ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
Wystarczy trochę po youtube pogrzebać. Pierwszy z brzegu filmik
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak mi się wydawało, ale nie byłem pewny. Trochę późno zauważyłem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja bym chciał, ale patrząc na te ceny to średnio mi się to widzi. Na allegro jest komplet listew rs4 za 1200 zł, ale bez popielniczek i osłony lewarka.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kogo widziałem w centrum lipnika skręcającego na lipnicką koło 16:40 ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
właśnie....Wojtek wisko chodzi cichutko zero chrobotania Do czasu aż odleci w siną dal, zostawiając za sobą dziurę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Te logi to jakaś sieczka Nic na nich nie widać. Masz map sensor do wymiany, dlatego ci łapie tryb awaryjny. Miałem dokładnie to samo u siebie, przez jakiś czas błąd był sporadyczny (jak u ciebie), a potem już była totalna kupa. Wymiana map sensora (g71) rozwiązała sprawę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja myślę, że auta w ogóle nie ma, a zdjęcia są zaczerpnięte z jakiegoś forum, czy tez innego ogłoszenia.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba nie do końca jest tu prawda "Auto w 100% bezwypadkowe" Niom można by zrobić interes :> To chyba wózek Kercziego, nie ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Standardowy przekręt. Następny mail będzie o wpłacenie zaliczki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na pierwszy ogień idzie stół
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myśle że można by zacząć od Twoich foteli... Może będą mniej dymić... :polew: Wiesz to nie jest zły pomysł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe czy nam tam dowiozą drewna na przyszły tydzień, bo już marnie jest. Przydałoby się coś innego, bo to strasznie dymi.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak zawsze ekstra spocik Chyba będę musiał sobie jakieś specjalne spotowe ciuchy zorganizować, bo śmierdzę niesamowicie dymem :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter niezła fota :polew: Szkoda, że dziś nie będzie tak ciepło, jak na to wskazywały prognozy wcześniej, ale damy radę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Się nie martw, ktoś weźmie Ja zmykam spać. Dobranoc.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
I tak muszę wracać do BB po pracy, więc spokojnie mogę cię zabrać.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Miałem kiedyś BlueVision-y w poprzednim aucie. Prawie dokładnie po roku spaliła mi się jedna i żeby sprawdzić, czy to ona była kiepska, czy też tyle wytrzymują, zmieniłem tylko tą spaloną. Druga padła po niecałych dwóch tygodniach po pierwszej. To są wysilone żarówki, więc pewnie trwałość na tym cierpi.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Moje felgi są czarne w środku, no może nie czarne, ale bardzo ciemnoszare i moim zdaniem wygląda to znakomicie. Nie pamiętam dokładnie jak ten twój wzór wygląda, ale połączenie czarnego ze srebrnym zwykle się sprawdza, więc u ciebie powinno być ładnie Nie przejmowałbym się takimi zawistnymi tekstami. W moim wątku też padło parę 'słabych' tekstów, ale co ja się będę tym przejmował. Swoją drogą, ja chyba poszedłbym w zmiany mechaniczne, które podniosłyby osiągi auta, niż bawił się w dopieszczanie z zewnątrz.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dla mnie poproszę wygrane numery dużego lotka na najbliższe losowanie