Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Mój świetnie. Jak to na urlopie :>
  2. Wojtek, a oglądałeś wirnik ? Bo może coś odpadło (np. część filtra) i go uszkodziło.
  3. Po zimnej stronie - od wlotu powietrza, poprzez puchę z filtrem aż do samej turbiny.
  4. To jest normalny dźwięk. Zauważ, że na filmie wyjety jest filtr powietrza, właśnie dlatego tak dobrze słychać, bo nie ma co tłumić tego dźwieku. Kolega musi mieć gdzieś nieszczelność.
  5. Logi widziałem już wczoraj, bo kolega zamiescil w dziale diagnostyka. Tam też odpisałem. W sumie oprócz zapieczonych kierownic może być jeszcze walnięty N75. Przydałoby się zobaczyc co się dzieje ze sztangą w trybie basic settings. Czy dźwiek jest taki ? PASSAT 2,5 TDI turbo spooling
  6. Wygląda na zapieczone kierownice w turbinie. Na niektórych logach jakaś tam reakcja na sterowanie jest, ale generalnie praktycznie się nie ruszają i ciśnienie doładowania przekracza granice regulacji - stąd tryb awaryjny i 00575 w sterowniku silnika.
  7. Tak, na innym jest to samo. Turbina zapewne jest od nowści, więc zapewne jej koniec jest bliski. Zresztą znam co najmniej dwa podobne przypadki i regeneracja turbiny załatwiła sprawę. Hmmmm
  8. Błędu nie ma, bo przeładowanie mieści się w granicach regulacji n75-tki. Widać w logach sporą górkę koło 2000rpm i czuć, że auto nierówno przyspiesza.
  9. Kurcze, wybrałbym się, ale nie wiem czy to ma sens, bo moja turbinka ma przeładowanie i dopóki jej nie zrobię to chyba nie ma po co jechać.
  10. No lajtowo nie jest niestety - http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30224.0.html
  11. Hejka siema Wpadłeś nas wyruchać, czy jak ?
  12. Ja bym nie bagatelizował tego co napisałem. Miałem dokładnie to samo, kiedy załatwiłem akumulator poprzez błędne podłączenie RNS-E. Sterownik pompy VP44 jest bardzo wrażliwy na spadki napięcia i może się w pewnym momencie okazać, że go trafi i już w ogóle nie odpalisz. Oprócz samego akumulatora, problem może być również tak prozaiczny jak brudne klemy. Czyszczenie nie trwa długo, więc możesz od tego zacząć.
  13. Ale co ? Gdzie zakuwają węże, czy kto jedzie do cz-wy ?
  14. Przyczyną może być na przykład mniejsze ciśnienie w jednym z kół. Nie zauważyłem kiedyś, że mi schodzi powoli powietrze z lewego przedniego koła, bo złapałem gwoździa i przy mocniejszym skręcie w prawo ESP się włączało.
  15. A co chcesz wiedzieć ? Polecał ktoś to urządzenie na audiklubie kiedyś, ale nie wiem czy znajdę ten wątek.
  16. kiedy ? .. jak ? po co ? .. jest jakis link gdzies ? A taki dupny topic jest w 'Śląskich' http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe_22_xi_09_czowa_wyjazd_1500_gosport_kto_jedzie-t98637.0.html
  17. Wybiera się ktoś od nas na ten mega spocik do Częstochowy ? Ja na 99% jadę.
  18. Szkoda, że przełęcz Kocierska tak daleko, tam jest fajna karczma.
  19. A ja nic nie powiem, prezes niech rządzi
  20. Piter220v widziany dziś koło 8:50 na skręcie z klubowej na sobieskiego Chyba mnie nie widział, choć stałem pierwszy na światłach z przeciwka ;(
  21. Dla jednych ciekawe sa dyskusje o kacu, a dla innych co było wczoraj na obiad u premiera. Kwestia perspektywy więc :>
  22. Hmmm... moim zdaniem akumulator masz już kiepski. Słychać, że wolniej kręci oraz Ci się kontrolki zapalają od esp i abs podczas kręcenia rozrusznikiem, co sygnalizuje właśnie za niskie napięcie w sterownikach. Po podpięciu do vaga zapewne będą błędy 'supply voltage too low'. Do sprawdzenia aku jak i ładowanie. Statyczny log grupy 018 pokazałby napięcie na pracującym silniku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.