Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mój świetnie. Jak to na urlopie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek, a oglądałeś wirnik ? Bo może coś odpadło (np. część filtra) i go uszkodziło.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Po zimnej stronie - od wlotu powietrza, poprzez puchę z filtrem aż do samej turbiny.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To jest normalny dźwięk. Zauważ, że na filmie wyjety jest filtr powietrza, właśnie dlatego tak dobrze słychać, bo nie ma co tłumić tego dźwieku. Kolega musi mieć gdzieś nieszczelność.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Logi widziałem już wczoraj, bo kolega zamiescil w dziale diagnostyka. Tam też odpisałem. W sumie oprócz zapieczonych kierownic może być jeszcze walnięty N75. Przydałoby się zobaczyc co się dzieje ze sztangą w trybie basic settings. Czy dźwiek jest taki ? PASSAT 2,5 TDI turbo spooling
-
[B5 AFB] Problem z (turbiną, ciśnieniem) mocą
Wygląda na zapieczone kierownice w turbinie. Na niektórych logach jakaś tam reakcja na sterowanie jest, ale generalnie praktycznie się nie ruszają i ciśnienie doładowania przekracza granice regulacji - stąd tryb awaryjny i 00575 w sterowniku silnika.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak, na innym jest to samo. Turbina zapewne jest od nowści, więc zapewne jej koniec jest bliski. Zresztą znam co najmniej dwa podobne przypadki i regeneracja turbiny załatwiła sprawę. Hmmmm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Błędu nie ma, bo przeładowanie mieści się w granicach regulacji n75-tki. Widać w logach sporą górkę koło 2000rpm i czuć, że auto nierówno przyspiesza.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kurcze, wybrałbym się, ale nie wiem czy to ma sens, bo moja turbinka ma przeładowanie i dopóki jej nie zrobię to chyba nie ma po co jechać.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No lajtowo nie jest niestety - http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30224.0.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hejka siema Wpadłeś nas wyruchać, czy jak ?
-
[B6 AYM] Problemy z odpaleniem
Ja bym nie bagatelizował tego co napisałem. Miałem dokładnie to samo, kiedy załatwiłem akumulator poprzez błędne podłączenie RNS-E. Sterownik pompy VP44 jest bardzo wrażliwy na spadki napięcia i może się w pewnym momencie okazać, że go trafi i już w ogóle nie odpalisz. Oprócz samego akumulatora, problem może być również tak prozaiczny jak brudne klemy. Czyszczenie nie trwa długo, więc możesz od tego zacząć.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale co ? Gdzie zakuwają węże, czy kto jedzie do cz-wy ?
-
[ALL] ESP za wczesnie reaguje ????
Przyczyną może być na przykład mniejsze ciśnienie w jednym z kół. Nie zauważyłem kiedyś, że mi schodzi powoli powietrze z lewego przedniego koła, bo złapałem gwoździa i przy mocniejszym skręcie w prawo ESP się włączało.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A co chcesz wiedzieć ? Polecał ktoś to urządzenie na audiklubie kiedyś, ale nie wiem czy znajdę ten wątek.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kiedy ? .. jak ? po co ? .. jest jakis link gdzies ? A taki dupny topic jest w 'Śląskich' http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe_22_xi_09_czowa_wyjazd_1500_gosport_kto_jedzie-t98637.0.html- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wybiera się ktoś od nas na ten mega spocik do Częstochowy ? Ja na 99% jadę.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Szkoda, że przełęcz Kocierska tak daleko, tam jest fajna karczma.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja nic nie powiem, prezes niech rządzi- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Piter220v widziany dziś koło 8:50 na skręcie z klubowej na sobieskiego Chyba mnie nie widział, choć stałem pierwszy na światłach z przeciwka ;(- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bardzo- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dla jednych ciekawe sa dyskusje o kacu, a dla innych co było wczoraj na obiad u premiera. Kwestia perspektywy więc :>- [B6 AYM] Problemy z odpaleniem
Hmmm... moim zdaniem akumulator masz już kiepski. Słychać, że wolniej kręci oraz Ci się kontrolki zapalają od esp i abs podczas kręcenia rozrusznikiem, co sygnalizuje właśnie za niskie napięcie w sterownikach. Po podpięciu do vaga zapewne będą błędy 'supply voltage too low'. Do sprawdzenia aku jak i ładowanie. Statyczny log grupy 018 pokazałby napięcie na pracującym silniku. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu