Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja, tak jak ostatnio, mogę się delikatnie spóźnić ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mój vag nie łapie w B7 Ale zmieniam na B8 więc będzie trzeba kupić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ten wzmacniacz z tubą jest do B6/B7. Swoją drogą niezła cena Coś mi sie obiło, że w B5 przekładka na Bose nie jest taką prostą sprawą jak w B6 i B7.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie, co z tą ankietą ? Bo nie wiem czy dobrze postawiłem :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na zapasie niestety mam stalówkę. Jeszcze chyba nawet fabryczna opona tam jest :> http://moto.allegro.pl/item771495988.html - gosc sie chwali że ma jedną z ET50. Trzeba przedzwonić.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No dobra, jak już jedziemy, to żeby nie być monotematycznym, to ja poproszę szaszłyka
-
[B6 AYM] Jakie macie obroty podczas zimnego rozruchu silnika przy minusowej temp.
W moim AKE przy niskich temperaturach, po odpaleniu wchodzi na mniej więcej 1100 rpm. Po jakichś 30-40s spada do normalnych 760 rpm, przy czym im zimniej tym dłużej wyższe obroty się utrzymują.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nieee ... golonko znów. Wy chyba chcecie żebym był jeszcze grubszy niż Hugo z Lost-a :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wiertło i rozwiercenie tak żeby łepek odpadł. Potem zdjęcie ramki i odkręcenie kombinerkami za to co zostało. Wcześniej trzeba dobrze jakimś środkiem penetrującym potraktować Ja tak u siebie robiłem zarowno w starej ramce od rejestracji jak i w lampkach od podświetlenia rejestracji i poszło w miarę bezproblemowo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No problemo :>
-
[B6 AWX] Zdjęcie tapicerki z prawego przedniego słupka
W sumie rysunki nie są tu specjalnie potrzebne. Trzeba wymontować daszek przeciwsłoneczny. Robi się to wykręcając śrubkę, która jest pod taką okrągłą zaślepką uchwytu mocującego daszek. Wystarczy popatrzyć od strony szyby przedniej i wszystko jest jasne Dalej jak na tym linku co podałeś - odkręcamy uchwyt nad głową i reszta jest na zaczepach - ciągniemy i złazi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O, mam --> http://qos0.fotosik.pl/albumy/667314.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale dajecie czadu dziś 1000 strona może byc szybko, wystarczy że zaczniemy odliczać od 4540 do 0 Robiłem foty na którymś spocie, będą ze 100 stron w tył Zaraz odpalę fotosika i znajdę linki.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry wieczór Ja się chyba wybiorę w ten piątek.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pogoda śliczna dziś, ale kurde zimno. Chyba w końcu dziś wrzucę zimówki.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie kojarzę, żeby ktoś z taką stylizacją się kiedykolwiek na spocie pojawił. Raczej wzbudziłby ogólną wesołość pewnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witeczka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Znów Audi wygrywa http://moto.onet.pl/1581932,1,najlepsze-uzywane-auta-wg-adac,artykul.html?node=2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Buahahaha
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to zmiana tematu Dłubałem przy regulacji sztangi wczoraj. Obojętne czy ją wydłużałem czy skracałem, turbo zawsze przeładowuje. Chyba czeka mnie regeneracja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę, że o wczorajszym golonku jeszcze kilka stron będzie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No jedzonko pierwsza klasa. Jutro nawet chyba śniadania nie będę musiał jeść tak się napchałem za***iście się jedzie w nocy taką wąską drogą z drzewami przy samym brzegu jezdni :>[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 20:46_________________________________________________ 1927 to już wiekowy gość, ale zapraszamy z radością
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to dojedziesz sam No nie ma sprawy, tylko ja nie wiem gdzie to jest :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ej, ja nie wiem o której wyjdę z pracy. Mogę się nie wyrobić na tą stację na 18-tą.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko, jeśli będzie załatwione, to czemu nie.