Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hmmm... Trochę późno, ale może wpadnę. Zobaczę jakie będą jutro warunki.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No jak sobie przypominam te kolejki to chyba też bym wymieniał już
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie ma co przekładać, w przyszłym tygodniu znów powinno być ciepło. To jeszcze nie okres na taki extreme myślę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie pamiętam dokładnie. To było jakoś tak: trzymasz CHECK, przekręcasz kluczyk i potem 0,0 albo ten z symbolem klucza.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bez VAGa się nie da jeśli nie masz ustawionego serwisu na LongLife.
-
[ALL B6] Wielka prośba- moduł komfortu
Jeśli chodzi o kodowanie modułu komfortu wygląda to tak: +00001 = GB-Alarm (not USA) - sam nie wiem +00002 = Confirmation Anti-Theft Warning System (Blink) - mruganie diody w drzwiach kierowcy po zamknięciu auta +00004 = Selective Central Locking (SCL) +00008 = Anti-Theft Warning System - alarm +00016 = Rear Lid Release Locking at 5 km/h - odblokowanie tylnej klapy przy 5 km/h +00032 = Central Locking at 15 km/h (or 10 mph) - zamykanie auta po przekroczeniu 15 km/h +00064 = Comfort Function via Remote Control (not USA) - sterowanie centralnym z pilota +00128 = Right Hand Drive (RHD) - ruch prawostronny +00256 = Avant - tu chyba nie trzeba tłumaczyć +00512 = Confirmation Close via Remote (1x Blink) - potwierdzenie zamknięcia kierunkami +01024 = Confirmation Anti-Theft Warning Sytem Horn Activation - potwierdzenie zamknięcia syreną alarmu (jeśli jest alarm) +02048 = Door-/Window Regulator Logic +04096 = Thatcham Anti-Theft Warning (not USA) +08192 = No Safe-Function - wyłączenie fukncji Safe +16384 = Side Windows with Insulated Glass - chyba szyby z izolacją termiczną Kodowanie jest sumą poszczególnych wartości.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie ma sprawy. Ważne, że dobrze działa
-
[B6 AWX] Proszę o rozszyfrowanie :)
Wygląda na to, że ktoś wymieniał moduł centralnej elektryki i moduł pod kierownicą. Nie mają przyuczonych VIN-ów. Próbowałeś kasować te błędy ? Wszystkie wracają ? Jak przyuczyć moduł centralnej elektryki było niedawno tu - http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_jak_nauczyc_moje_auto_vinu-t97231.0.html Moduł kierownicy uczy się podobnie - wchodzi w adaptację, kanał 081 wpisuje wartość 00111 daje test i save.
-
[B5 AKN] Auto w czasie jazdy zgasło
Ja bym obejrzał dokładnie wężyk między filtrem a pompą, czy nie ma tam powietrza.
-
[ALL B6] Jak aktywować vagiem grzanie lusterek
Hmmm... wydawało mi się, że ktoś tu gdzieś pisał, że tak jest. Ale jak widać mi się wydawało :> Sprawdzę jak to u mnie wygląda.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ja bym Was dziś może odwiedził, jak tam takie frykasy się zapowiadają :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Po przejechaniu się tym Twoim wymiataczem teraz nie chce mi się tym moim jeździć Wczoraj mnie jakaś stara Alfa objechała na S1
-
[ALL B6] Jak aktywować vagiem grzanie lusterek
Zdaje się, że maty grzeją jak jest odpowiednia temperatura na zewnątrz - o ile dobrze pamiętam od +5 w dół.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzieki slawek .. dzwonie i zamawiam .... Ja piny już też zamówiłem, miejmy nadzieję, że dojadą w miarę szybko. Był podobny tekst w serialu 7 życzeń, zawsze z tego wyłem Tylko co jest jak masz ograniczenie do 30
-
[B6 AVF] Luz na wale napędowym
Kręciłem niedawno wałem u siebie jak auto było na podnośniku. Nie było żadnego luzu, nawet mały obrót od razu był widoczny na tylnych kołach.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter, wtyka do tego Twojego wzmaka Bose ma numer 443 972 963C.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Musiałbyś z tym podjechać, to się zobaczy czy coś da się dopasować. Muszę w etce wtyku poszukać też. Miron
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam wszystkich z rana
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe faktycznie niezłe to jest :> A co do kiełbasy, to moje też poniewierane były i nawet nie chrzęściło zbytnio
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
naftową Ooo dobry pomysł, mam dwie naftowe lampy, to wezmę :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No spocik bardzo udany :> Dzięki Miron za możliwość kopsnięcia się tym Twoim wymiataczem Już wiem, że następne musi być 3.0 TDI :> Dzięki H4mm3r za odwiedziny Wpadaj częściej. Na następny raz trzeba skołować jakąś lampę chyba, bo widoczność słabiutka już potem była, pomimo latarni.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O tej porze to już za dużo nie napstrykasz niestety.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to wpadaj co tydzień będziemy mieli ekstra pogodę
-
[ALL B6] lewe przednie glosniki przerywaja
O gumowej osłonie, a konkretnie o tej stronie wczepionej w słupek karoserii. Od strony drzwi, bez zdjęcia tapicerki drzwi, ciężko to założyć jak już to wyszarpiesz, więc od strony drzwi nawet nie próbuj.
-
[ALL B6] lewe przednie glosniki przerywaja
Od strony słupka łatwo to zdjąć - są po dwa zaczepy z każdej strony na tych dłuższych krawędziach. Wystarczy lekko ścisnąć i łatwo schodzi. Kabelki, jak są przerwane, trzeba zlutować i zaizolować - najlepiej osłonką termokurczliwą.