Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Hmmm... Trochę późno, ale może wpadnę. Zobaczę jakie będą jutro warunki.
  2. No jak sobie przypominam te kolejki to chyba też bym wymieniał już
  3. Nie ma co przekładać, w przyszłym tygodniu znów powinno być ciepło. To jeszcze nie okres na taki extreme myślę.
  4. Nie pamiętam dokładnie. To było jakoś tak: trzymasz CHECK, przekręcasz kluczyk i potem 0,0 albo ten z symbolem klucza.
  5. Bez VAGa się nie da jeśli nie masz ustawionego serwisu na LongLife.
  6. Jeśli chodzi o kodowanie modułu komfortu wygląda to tak: +00001 = GB-Alarm (not USA) - sam nie wiem +00002 = Confirmation Anti-Theft Warning System (Blink) - mruganie diody w drzwiach kierowcy po zamknięciu auta +00004 = Selective Central Locking (SCL) +00008 = Anti-Theft Warning System - alarm +00016 = Rear Lid Release Locking at 5 km/h - odblokowanie tylnej klapy przy 5 km/h +00032 = Central Locking at 15 km/h (or 10 mph) - zamykanie auta po przekroczeniu 15 km/h +00064 = Comfort Function via Remote Control (not USA) - sterowanie centralnym z pilota +00128 = Right Hand Drive (RHD) - ruch prawostronny +00256 = Avant - tu chyba nie trzeba tłumaczyć +00512 = Confirmation Close via Remote (1x Blink) - potwierdzenie zamknięcia kierunkami +01024 = Confirmation Anti-Theft Warning Sytem Horn Activation - potwierdzenie zamknięcia syreną alarmu (jeśli jest alarm) +02048 = Door-/Window Regulator Logic +04096 = Thatcham Anti-Theft Warning (not USA) +08192 = No Safe-Function - wyłączenie fukncji Safe +16384 = Side Windows with Insulated Glass - chyba szyby z izolacją termiczną Kodowanie jest sumą poszczególnych wartości.
  7. Nie ma sprawy. Ważne, że dobrze działa
  8. Wygląda na to, że ktoś wymieniał moduł centralnej elektryki i moduł pod kierownicą. Nie mają przyuczonych VIN-ów. Próbowałeś kasować te błędy ? Wszystkie wracają ? Jak przyuczyć moduł centralnej elektryki było niedawno tu - http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_jak_nauczyc_moje_auto_vinu-t97231.0.html Moduł kierownicy uczy się podobnie - wchodzi w adaptację, kanał 081 wpisuje wartość 00111 daje test i save.
  9. Ja bym obejrzał dokładnie wężyk między filtrem a pompą, czy nie ma tam powietrza.
  10. Hmmm... wydawało mi się, że ktoś tu gdzieś pisał, że tak jest. Ale jak widać mi się wydawało :> Sprawdzę jak to u mnie wygląda.
  11. To ja bym Was dziś może odwiedził, jak tam takie frykasy się zapowiadają :>
  12. Po przejechaniu się tym Twoim wymiataczem teraz nie chce mi się tym moim jeździć Wczoraj mnie jakaś stara Alfa objechała na S1
  13. Zdaje się, że maty grzeją jak jest odpowiednia temperatura na zewnątrz - o ile dobrze pamiętam od +5 w dół.
  14. dzieki slawek .. dzwonie i zamawiam .... Ja piny już też zamówiłem, miejmy nadzieję, że dojadą w miarę szybko. Był podobny tekst w serialu 7 życzeń, zawsze z tego wyłem Tylko co jest jak masz ograniczenie do 30
  15. Kręciłem niedawno wałem u siebie jak auto było na podnośniku. Nie było żadnego luzu, nawet mały obrót od razu był widoczny na tylnych kołach.
  16. Piter, wtyka do tego Twojego wzmaka Bose ma numer 443 972 963C.
  17. Musiałbyś z tym podjechać, to się zobaczy czy coś da się dopasować. Muszę w etce wtyku poszukać też. Miron
  18. Hehe faktycznie niezłe to jest :> A co do kiełbasy, to moje też poniewierane były i nawet nie chrzęściło zbytnio
  19. naftową Ooo dobry pomysł, mam dwie naftowe lampy, to wezmę :>
  20. No spocik bardzo udany :> Dzięki Miron za możliwość kopsnięcia się tym Twoim wymiataczem Już wiem, że następne musi być 3.0 TDI :> Dzięki H4mm3r za odwiedziny Wpadaj częściej. Na następny raz trzeba skołować jakąś lampę chyba, bo widoczność słabiutka już potem była, pomimo latarni.
  21. O tej porze to już za dużo nie napstrykasz niestety.
  22. No to wpadaj co tydzień będziemy mieli ekstra pogodę
  23. O gumowej osłonie, a konkretnie o tej stronie wczepionej w słupek karoserii. Od strony drzwi, bez zdjęcia tapicerki drzwi, ciężko to założyć jak już to wyszarpiesz, więc od strony drzwi nawet nie próbuj.
  24. Od strony słupka łatwo to zdjąć - są po dwa zaczepy z każdej strony na tych dłuższych krawędziach. Wystarczy lekko ścisnąć i łatwo schodzi. Kabelki, jak są przerwane, trzeba zlutować i zaizolować - najlepiej osłonką termokurczliwą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.