Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak aktywować vagiem grzanie lusterek


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie - dokupilem maty grzane zainstalowałem je w lusterkach kable juz byly ori wiedz podlaczylem ale nie grzeją lustra

prad nie dochodzi z tego co sie dowiedzalem w aso podobno sie to aktywuje w komforcie aby grzaly lusterka czy to jest prawda czy olać ich i podlaczyc na krotko z grzaniem tylnej szyby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem grzanie nie jest pod tylna szybke podlaczone (w momencie wlaczenia tylu zaczynaja grzac lustra...) ???

Nie wiem napewno-strzelam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Dżo-Dżo wcześniej nie miał tej funkcji... Czy w takim przypadku nie trzeba jej zakodować w sterowniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta instalacja juz byla tam orginalnie pociągnieta , ja tylko wlaczylem je to gniazdek w matach grzewczych

I co nie działa przy włączonej tylnej szybie,mi maty przyszły w poniedziałek ale z braku czasu robotę przełożyłem na sobotę.Ktoś kiedyś pisał,że prąd jest...po włączeniu tylnej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit-dałeś mi do myślenia..

Coś było pisane,że prądu nie da sie znalezć przy pomiarach ale po podpięciu i tak będą grzały,

a tu taki klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Dzo Dzo,że masz teraz co innego na głowie ale jak już znajdziesz fazę to daj znać jak odkleiłeś ten materiał i plastik od szkła i na co to przyłapałeś(maty 10 i 8-mka?).

Powodzenia przy robocie... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czesc odkleilem to - w sposób banalny podgrzalem lusterko opalarką i sie elegancko odkleiło pozniej zamontowałem maty - maty przykleilem tasmą dwustronną i gites majonez :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że maty grzeją jak jest odpowiednia temperatura na zewnątrz - o ile dobrze pamiętam od +5 w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że maty grzeją jak jest odpowiednia temperatura na zewnątrz - o ile dobrze pamiętam od +5 w dół.

nieprawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wydawało mi się, że ktoś tu gdzieś pisał, że tak jest. Ale jak widać mi się wydawało :> Sprawdzę jak to u mnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując kody wyposażenia wychodzi że też nie mam podgrzewanych lusterek a robi się zimno więc by się przydały. Gdzies czytalem ze jak nie ma w wyposazeniu to do lusterek wogole nie ma podciagnietego kabla od grzania tylnej szyby. Robil moze ktos z was grzane lusterka jezeli nie bylo takich w wyposazeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...