Treść opublikowana przez proton2
-
[ALL B6] Sygnalizacja akustyczna po reakcji zamka centralnego
Jeśli mamy alarm fabryczny w B6, to w drzwiach kierowcy są przełączniki do dezaktywacji czujnika przechyłu jak i czujników ruchu. Konkretnie w schowku drzwi. Gdzieś było zdjęcie na forum, ale nie mogę go teraz znaleźć.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Strzała w ten wtorkowy poranek.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
I powietrze jakby trochę uszło :> No ale hamować to to teraz musi ładnie
-
[ALL B6] Sygnalizacja akustyczna po reakcji zamka centralnego
Można uaktywnić potwierdzenie zamknięcia poprzez zmianę kodowania modułu komfortu VAG-iem, +1024 do obecnej wartości. Jednak z tego co widzę, potwierdzenie jest syreną od alarmu, a nie klaksonem, auto musi być więc wyposażone w fabryczny alarm.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dżem dobry A ja mam luzik Taras, browarek i słonko :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry No dzionek mamy piękny. Ja robię grilla dziś Baddy, zahacz o jakąś myjnię, raczej wyjdzie taniej niż nasza ekipa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witka Ja sie zaraz zabieram za pucowanie fury
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja mam ... jak chcesz możesz brać Super. To się zgłoszę jak będę miał wszystkie graty A . Jedziemy z koksem, trzeba gonić Gliwice. Jutro musi być 800 stron
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie, będzie ktoś miał pożyczyć klucz do odkręcenia foteli ? Jakis spline tam jest, a ja w ogóle takich nie mam. Mam przyszły tydzień wolny, to bym sobie tego Bose-a zrobił (jeśli nie przyjdą ziemniaki :> ) i sterowanie podparcia lędźwi w siedzeniach.
-
[ALL B6] Gdzie znajduje się centralka alarmu
Alarm fabryczny jest wbudowany w moduł komfortu. Znajduje się on pod wykładziną pod nogami kierowcy. Najlepiej podłączyć VAG i zrobić test.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak. Mówiłem o tym w rozmowie telefonicznej i jeszcze w mailu przypomniałem. No ale zobaczymy co przyjdzie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czyli nie ma tragedii nawet. Tylko numer kostki, piny i można rezać Możnaby profilaktycznie podciągnąć od razu kabelek od wzmaka.[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 13:55_________________________________________________ Ten głosnik centralny w ASO kosztuje 154 zł. Tak więc nie ma tragedii.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie nie, na razie tylko wzmak z subem kupiłem. O głośnikach, jeśli w ogóle, pomyśle później. Rozważałem ewentualnie zostawienie tych głosników co są, a tylko dołożenie tego centralnego. Stąd moje pytanie. Obawiam się jednak, że zakup samego centralnego będzie bardzo trudny poza ASO.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
możesz podać linka do tej aukcji muszę coś kolesia zapytać http://www.allegro.pl/item739621884.html Gadałem z gościem, mówił, że ma dużo tych tub, więc może to nie jest jedyna. P.S. Duzo to jest rozbierania, zeby ten srodkowy głosnik pod szyba załozyc ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak cegła to kiepsko, bo nie ma co z nia zrobić. Lepsze byłyby ziemniaki, bo przynajmniej obiad będzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dorwałem tube Bose ze wzmakiem za 250 zł na allegro Ciekawe co przyjdzie w paczce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko Swoją drogą, to nie spieszyłbym się tak z tym ostatnim spotem przed zimą. Mamy zwykle piękną złotą polską jesień i pogoda będzie do grillowania na pewno. Myślałem nad jakims takim duzym wspólnym spotem przed zimą. Znalazłoby się jakąś fajną miejscówę, jakiegoś dużego grilla. Może nawet jakies domki by się udało wynająć z soboty na niedzielę nad jeziorem żywieckim. Ale faktem jest, że na jakieś łódki i deski to ostatni dzwonek raczej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No niestety, Bielsko mamy totalnie rozgrzebane. Wczoraj jeszcze był jakiś wypadek w Pszczynie i cała 1-ka stała aż do BB. Najlepsza w tej chwili droga z BB na śląsk to 81-ka od Wisły. W Wiśle w tych popularnych miejscach turystycznych, to w weekend będzie wszędzie mnóstwo ludzi, tak więc nie polecam.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No tak z lekka trochę poszły koniki Ale ja już potem przystopowałem. Jeszcze na hulance pocisnąłem z Gryfim trochę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spocik milutki jak zwykle :> Oby tak zawsze albo i lepiej z frekwencją było
-
[ALL B6] Moduł komfortu 8E0 959 433 AL odpowiada AJ
Na audizine - konkretnie TUTAJ, też gość potwierdza, że moduł z końcówką AJ zastąpił moduł z końcówką AL. Nie mam teraz dostępu do etki, ale z tego co pamiętam u mnie moduł z końcówką AH też został zastąpiony przez AJ. Mam 4 elektryczne szyby, składane lusterka itd. sądzę więc, że ten z końcówką AJ będzie działał. Kwestia tylko odpowiedniego zakodowania modułu po włożeniu do auta.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przywieź pokazać to oblookamy, może się zdecyduję.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Możemy coś podłubać jeszcze. W necie nie znalazłem nic na ten temat i to jest dziwne. Ktoś ostatnio miał takiego netbooka i tam wszystko ładnie chodziło. Może coś z tym twoim jest nie tak.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko Znalazłem kompletną tubę Bose na allegro, ale chcą 500, więc chyba póki co sobie odpuszczę.