Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W sumie mogłeś się trochę wstrzymać, bo koleś się może domyślić. No ale teraz to już po ptokach.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Business_Software_Alliance
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
TUTAJ masz całe ramiona obfotografowane.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Musisz mnie jutro przewieźć tym swoim wymiataczem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nieciekawie z tym rozrządem Od biedy można mu trochę napsuć krwi. Z doświadczenia wiem, że w domu raczej mało kto ma oryginalne oprogramowanie, a skoro gość ma działalność zarejestrowaną w domu, to policja nie potrzebuje nakazu do kontroli tegoż oprogramowania, bo przychodzą do firmy. Jeśli więc masz ochotę się zemścić do mozna do BSA zgłosic odpowiednie dane i oni już zrobią resztę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry Taka ładna pogoda, a tu trzeba w pracy siedzieć Ja pewnie będę jutro Dziwne nie ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja zawsze jestem uprzejmy na drodze i ustępuję Musiałem trochę przycisnąć żeby się wepchać pomiędzy te tiry, ale się udało :>
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Dzisiaj około 17:30, mk4 prawie mnie rozjechał na S1 w stronę bielska. Musiałem uciekać między 2 tiry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mogę wziąć siemiana. Myślę, że mogłoby być ciekawie :> W sumie na zaproszeniu jest '... z osobą towarzyszącą.' i nigdzie nie jest napisane, że to ma być osoba płci przeciwnej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to poszaleliście A ja sobie po prostu odpocząłem przez weekend. Reset za dwa tygodnie na weselu kuzyna . Szkoda, że nie znam żadnej fajnej laski do towarzystwa i muszę iść sam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też bym się chętnie zresetował, ale coś nie najlepiej się czuję od kilku dni ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Może do mojej spasuje :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja bym może pojechał do Gliwic się pościgać z chłopakami na strefie, ale póki silniczek nie będzie miał pełnej mocy, to nie ma sensu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No i mamy kolejny śliczny dzionek. Wczoraj byłem na Błatniej wieczorem, schodziłem po ciemku koło 21-ej A jutro weekend i oczywiści ulewa się zapowiada
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spróbuje w sobote cos podłubać.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie wiem czy przy 320-kach wchodzą felgi 16" U mnie przy 312 jest może ze 2mm między felgą a zaciskiem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko wszystkim
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spocik udany, jak zwykle Dzięki piter za użyczenie N75. Szkoda, że efekt zerowy, ale przynajmniej sprawa jasna, że nie jest on winowajcą.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter220v będziesz dziś na spocie ? Chciałbym pożyczyć od Ciebie na chwilę N75 do sprawdzenia czy z moim jest wszystko w porządku :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Prawie jak mój
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No czekać nie muszę, spełniam warunki, ale potrzebuję jakiejś zachęty
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemka Wygląda na to, że nam pogoda dopisze dziś Gratki mk4 zmiany statusu A ja ciągle początkujący jestem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To raczej nie jest A3 jak tam piszą.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam w ten piękny dzionek G71 kosztuje 198 zł, więc też mało to nie jest. W aso zabulisz niepotrzebnie sporo kasy, ja bym to u Wojtka zrobił. Z tego co pamiętam trzeba wyjąć lampy i zrzucić zderzak. Z uszkodzonym wtryskiem sterującym można jeździć, auto będzie tylko słabsze.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
00542 - Needle lift Sensor (G80) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent Padnięty wtrysk sterujący niestety. Rzadko się zdarza, że kabelek się przetrze, ale raczej wtrysk do wymiany. Z tego co gdzieś czytałem chyba 1100 zł kosztuje. 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent Tu masz to samo co ja. Padnięty MAP Sensor. U mnie też najpierw było sporadycznie (Intermittent) a po jakimś czasie d*pa i już się błędu skasować nie dało. Auto przyspieszało, ale więcej jak 2100 rpm nie dało się wykręcić. Czujnik wymieniony i jak ręką odjął. Jest zamocowany w lewym intercoolerze u góry. Widać go po wyjęciu lampy. Wygląda to tak: