Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom karczek był niezły Dzięki Piotrowi się nie spalił Adam, dostęp do napinacza masz chyba od strony bagażnika, trzebaby to rozebrać i sprawdzić styki.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fajnie było dziś Ja trochę nieobecny. Pierwszy raz mi na spocie prądu w lapku brakło :> Mam nadzieję, że wszyscy żyją po mojej karkówce :> P.S. Piotrek, nie zabrałeś mojego widelca ? Bo ja chyba mam Twój
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Miron to wpływowy gość, więc lepiej być
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie ma potrzeby myślę. Kawałki są dosyć cienkie, więc szybko się powinny usmażyć. W sumie robiłem to pierwszy raz, więc nie wiem czy nie są za cienkie, ale zobaczymy co z tego wyjdzie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja mogę podjechać dopiero po pracy niestety. Czyli najwcześniej 18-ta wchodzi w grę. Auto na pewno miało robiony tył, widać nawet na zdjęciach.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Obyś się nie mylił :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co dobrego zamarynowałeś... bo ja też bym jakieś mięsko zabrał :gwizdanie: Kilogram karkówki mam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No mięsko zapeklowane na środę Będzie trzeba szybko zdejmować, bo dość cienkie kawałki mi się pokroiły.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ja już dzisiaj będę kupował mięsko i zaprawiał na środę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzisiaj nie powinno być już tak upalnie. Dopiero w środę będzie cieplej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dużo ludzi nad morzem ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wczoraj jak jechałem to mi na komputerku pokazywało 36 stopni
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry Nareszcie trochę chłodniej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widać weekend dobrze rozpoczęty :> Pogoda jest to trzeba korzystać Ja właśnie sobie sarny obserwowałem, bo z lasu wylazły
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No jazda raczej odpada choćby się waliło i paliło, mam już wypite pare kielonków i browarka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale ukrop mam w pokoju. Musiałem się wynieść z lapkiem na taras. Trzeba browarka otworzyć :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko wszystkim Nareszcie kilka dni letniej pogody mamy. Może jutro się uda coś wypić i zagrillować Wpadasz w sprawach służbowych, czy na urlopik nad jeziorem ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To myślę, że niedługo Cię na spocie zobaczymy
-
[B6 AKE] Czy pada pompa wtryskowa ?
Podzielam tutaj zdanie Flyer-a. Nie wydaje mi się, żeby przyczyną trybu awaryjnego była tutaj sama pompa. Raczej problemem będzie źle ustawiony rozrząd, albo jakiś problem wywołany przez mechanika przy składaniu wszystkiego do kupy po wymianie rozrządu. U mnie w trybie awaryjnym też silnik pracował jak w starym traktorze, ale przyczyną nie była pompa tylko czujnik ciśnienia w doładowania. Podjedź na najbliższy spot w swojej okolicy, niech Ci podłączą vag-a i coś się wyjaśni.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No mięsiwo było świetne. Za tydzień ja stawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to super. Ja jeszcze idę tu do jednego sklepu, może tam coś mają.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba jednak będę musiał sobie kupić kiełbaskę na tego grilla, bo żadnego mięska sobie nie zapeklowałem, a nie widzę gotowych
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko moge wpasc .. tylko powiedz gdzie ... chyba ze chodzilo o wihajstra Niom chodziło o Wihajstra, w końcu ma 500m do mnie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie obiecuję, że będę o 18.00, bo to nie ode mnie zależy. Ewentualnie Piotrek może wpaść tu do mnie zabrać grilla
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja mogę codziennie, o każdej porze dnia i nocy :>