Treść opublikowana przez proton2
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko jak będziesz widział za plecami chmury to zawracaj - zeby ich nam nie przywieść U mnie piękna pogoda jest, więc póki co mogę tylko słoneczko przywieźć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
OK Panowie i Panie, jadę do Was. Trzymajcie dla mnie miejscówkę :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki, muszę się temu przyjrzeć. Wyjmowałem ostatnio całą tą puszkę z bezpiecznikami jak montowałem CB. Ciężko się tam wpiąć będzie chyba, ale muszę się przyjrzeć dokładnie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurcze Miron, mów czym ty się zajmujesz, bo chyba muszę zmienić robotę, co by mnie na takie fury było stać :> proszę Cię - stać Cię tylko o tym nie wiesz [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 12:50_________________________________________________Proton - 2 x A4 w garażu jeszcze niczego nie świadczą [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 12:51_________________________________________________czym ja się zajmuje - wózkowym w Ikei jestem Nie ściemniaj mi tu :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurcze Miron, mów czym ty się zajmujesz, bo chyba muszę zmienić robotę, co by mnie na takie fury było stać :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szczegolny spot byl ale tydzien temu w SOBOTE No to była raczej impreza urodzinowa niż spot A co do szczególności dzisiejszego spotu, to chodzi mi oczywiście o prezentację nowej zabawki Mirona :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No w sumie tak. Podpinałem zasilanie z aku do tej wtyczki od regulacji lędźwi żeby sprawdzić czy to działa i śmiga aż miło. W sumie jakbym zdobył piny i klucz do odkręcenia foteli to mógłbym to wyrezać. Pod który bezpiecznik trzeba się wpiąć ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:umiech_do_siemiana: Oops, nie ma. Musi wystarczyć :>[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 11:29_________________________________________________ a masz części ..... :gwizdanie: Się kupi. Pełno tego na allegro W sumie nie działając regulację lędzwi mam, bo już poprzednik wymieniał fotele i regulacja jest, ale kabli brak.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę, że w Gliwicach duży ruch. Się zastanawiałem czy nie podjechać do Was, bo szczególny spot się szykuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
może ci wyrezają A8 Ee nie. A8 to już za duża kobyła. Dla mnie A4 jest tak w sam raz. Może jakbym miał rodzinę, to konieczne byłoby A6, ale w mojej sytuacji jest ok
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To może mi wyrezacie grzane dupska i regulacje lędźwi ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co Wy tam znów rezacie ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jaktam się ekipa miewa w ten piątkowy poranek ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Haha, pierwszy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_piatki_1800_forum_gliwice-t35760.0.html;msg977288#msg977288
-
Pamięć RAM - pytanie do komputerowców
sprawdzilem programem CPU-Z, ze mam pamiec DDR2 (333Mhz) Więc tak jak napisał matig7 masz ddr2 667. Moim zdaniem też lepiej włożyć tylko tą 800-tkę, a 667 opchnąć.
-
Pamięć RAM - pytanie do komputerowców
Hmmm 333MHz to DDR a 800MHz to DDR2, więc jeśli masz DDR w kompie, to nie będzie działać ta nowa kość.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak nie chcecie to sobie pójdę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Śląsk jest zawsze rozrusz(ch)any
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Frekwencja raczej słaba niestety. Wku... mnie ta grupka idiotów co tam obok nas była, no ale nie poradzi się na to. Następnym razem proponuję żeby każdy sobie zabrał krzesełko i sobie siądziemy w kółeczko tam w tej zagrodzie obok. Popatrzcie jaką miron78 sobie furę kupił, zbladłem. Szkoda, że mnie na taką nie stać ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"W modelu B6 można skasować serwis za pomocą przycisków : naciska się CHECK, włącza stacyjkę, w zegarach powinien być widoczny napis service, naciska się zerowanie albo ten przycisk z kluczem. Jednak w przypadku trybu LongLife nie jest to możliwe". Może auto masz w trybie LongLife.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Znów dzisiaj fotoradar na wiślańskiej w Skoczowie stoi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cóż, przykro mi. Wczoraj na pewno nie dałbym rady podjechać. Chociaż sądząc po głosie, to był dość młody gość, więc pewnie auto nie jeździło po dziadkowemu, tylko pedał był często w podłodze. Moje zdanie jest takie, że lepiej szukać czegoś innego.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ruszt od grilla już wyczyszczony Peugeot chyba sprzedany, bo sprzedający zakończył aukcję.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Właśnie nie wiem, gość coś kręci. Dzwoniłem koło 14-tej jak się umówiliśmy to miał cały czas zajęte. Potem dzwoniłem koło 15-tej, to powiedział, że właśnie stoi w kolejce na stację diagnostyczną (jak rozumiem z potencjalnym klientem). Ustaliliśmy więc, że jak nie sprzeda to zadzwoni i do tej pory cisza.