Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Właśnie, kto mnie wołał na radyjku jak wracałem z poszukiwań grila ? Było mnie słychać ?
  2. Widzę, że szykuje się większa ekipa Nie ma ktoś przypadkiem reflektometru do strojenia anteny CB ? Zamontowałem sobie radyjko i trzeba to zestroić.
  3. proton2 odpowiedział(a) na Booggy temat w Audi A4/S4 B6
    Autko ładne, s-line . Proponuję tylko zmienić pierwszą fotkę, bo mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu (na lewo od ramki drzwi pasażera)
  4. A ja się musiałem zamknąć w sobie i mnie nie będzie.
  5. Czyli chcesz żebym się zabił. Co ja Ci takiego zrobiłem :gwizdanie:
  6. czyli pozostaje zapisac sie do szkoły No do szkoły to niebardzo, ale o jakichś drugich studiach myślę już od jakiegoś czasu. Tylko gdzie tu pójść żeby dużo laseczek było a i kierunek w miarę ciekawy
  7. Co do maczo, to nie lubię udawać kogoś kim nie jestem
  8. Hehehe Zacząłeś 300 stronę, stawiasz na następnym spocie
  9. Kolega tak na prawdę nie napisał czy ma skórzaną kierownice, ale sądząc po tym, że jest zdarta do białego, to jest to plastikowa kierownica. Pisanie więc o środkach do skóry mija się z celem. Koledze pozostaje tylko obszycie, bądź zmiana na oryginalną skórzaną.
  10. Ciekawe gdzie wy takie rodzyny znajdujecie . Ja póki co mam raczej złe doświadczenia z babeczkami.
  11. Do gliwic, póki co, jadę ja i Wojtek. No piter kończy dni wolności Wszystkiego naj
  12. Ale cisza w aucie. Teraz to można jeździć Dzięki Wojtek
  13. Spoko. Puść mi strzałkę, albo smsa.
  14. No jeździ tego trochę. Ja częściej widuję B5 niż B6, ale to chyba normalne. Choć nie wiem czy nie więcej A6-tek widuję. Wczoraj widziałem dość ładne B6, ale gość trochę z grillem przednim przesadził. Ja sądzę, że większość w ogóle nie włazi do netu tylko ma jakiegoś znajomego/poleconego mechanika.
  15. Ewidentnie brakuje prądu, co widać po błędach. Z dobrym aku powinien bez problemu zapalić.
  16. Mogłeś mu napisać, że wiemy jak wyrezać HID-y, to może wtedy by wpadł
  17. No zaliczkę trzeba do 10-go wpłacić więc trzeba się niestety teraz decydować.
  18. To jaktam panowie, kto poza mną i Wojtkiem się wybierze na urodziny spotów śląskich ?
  19. Hehehe wieki nie grałem. Teraz po takim meczyku chyba by mnie musieli odnieść do domu
  20. Niom I jeszcze zostało. Jacyś wszyscy najedzeni byli czy co ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.