Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Możliwe. Ale kurcze, żeby się tak nagle popyt na części zwiększył ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Helo ... co tu tak cicho ? Znowu zniknęła B6 1,9 bez zgody właściciela. Masakra
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to jest niezaprzeczalny fakt niestety. Ale przy oglądaniu mimo wszystko trzeba popatrzyć chłodnym okiem. Ja nie popatrzyłem i teraz się muszę bujać z tym co mam.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
slawek .. to co chce kupic i linka puscilem to silnik AKE .. taki jak twoj .. No jak mówiłem Mówiłeś, że gość zmienił tylko wałek o ile dobrze pamiętam. Jeśli rzeczywiście tak było, to w sumie problem wróci jeśli hydraulika zaworowa pozostała nie ruszona. Tam się spłaszczają hydropopychacze i jeśli się ich nie wymieni, to powstają luzy i wałki mają ciężkie życie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jest, jest Zdjęcia były robione, więc mam nadzieję, że się pojawią Szkoda, że tak się pogoda zepsuła, ale mieliśmy dach nad głową.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A nie mówiłem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to zależy ile się spóźnisz U mnie też może być różnie, ale zobaczymy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciepło się ubrać i nie będzie problemu Grill zrobimy za tydzień myślę, ale pojechać nie zaszkodzi.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nie widzę problemu. W weekend jestem dostępny praktycznie w dowolnych sensownych godzinach. W tygodniu po 18-tej zwykle już jestem wolny.
-
[ALL TDI] Nowe paliwo Shell V-power Diesel GAS-TO-LIQUID
Pojeździłem też trochę na tym paliwie i nie czuję żadnej różnicy. Z ciekawości podpiąłem sobie VAG-a i na paliwie ze sprawdzonej stacji mam korekcje w okolicy -0.3 do -0.5, a na tym paliwie skaczą nawet do -1.0. Więc albo to na stacji, na której to lałem, dają jakiś syf, albo to paliwo nie jest jakimś cudem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Umiem, ale trochę daleko masz chyba do mnie. No chyba, że planujesz wypad na południe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hyhyhy no ni c**ja z siebie nigdy nie wydusze .. taki niesmialy se jestem a co do furaka to w przyszlym tygodniu biore sie ostro za poszukiwania bo mnie to juz denerwuje troche ze jadac seicentem zadna nie zwraca na mnie uwagi ;P hyhyhy ale moze to nie wina auta ? Piter, ty i nieśmiały ?? To co ja mam powiedzieć, ja to dopiero mega nieśmiały jestem Furak tu nic nie pomoże, ja nie zauważyłem zmiany po zakupie audika. Zapłaciłem za małe twarzowe i teraz trzeba z tym żyć :> Panowie i panie, mam takiego pomysła ... (jeśli oczywiście mi nic nie wypali w robocie) Spotykamy się o 18.00 pod Auchanem, jak zwykle, a potem gdzies 18.15 sobie przejedziemy tam do Jaworza. Wezmę trochę pifka, coś bezalkoholowego i tam sobie siądziemy. Dawno tam nie byłem, więc proponuję, aby każdy zabrał sobie jakieś krzesełko, bo nie wiem czy tam bedzie gdzie siąść, jak się wandale do schronienia dobrali. Przy okazji zobaczymy czy miejsce do grilla się wam podoba. Co sądzicie ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No będzie trochę zimno i do tego taka trochę niepewna ta pogoda. Ja bym to jednak przeniósł na przyszły tydzień. Może więcej osób by było No dokładnie. Trzeba czerpać z dobrych wzorców
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie jest źle. Zawsze może tam być moja paskudna facjata, ale wtedy to już chyba nikt na spota nie przyjedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe, Miron ... teraz bedzie jej musiał jakiegoś dobrej jakości pasa cnoty poszukać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No przydałoby się coś zjeść jeszcze, a nie tylko piwo chlać :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to określajcie się powoli, bo nie wiem ile czego mam kupić. Na chwilę obecną prognozy nie wskazują na deszcz, będzie jedynie trochę chłodno, ale to można rozwiązać odpowiednim wdziankiem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No niby tak, ale po co kupować, jak ktoś po prostu ma i może zabrać :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie będzie za ciepło, ale można zaryzykować wypad do Jaworza Górnego, bądź Nałęża. Problem jest tylko taki, że ja nie dysponuję grillem przenośnym. Mogę przywieźć kiełbaski i pifko, ale grill i węgiel musiałby ktoś załatwić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom coś ostatnio niezbyt prężnie działamy. Trzeba brać wzorce ze śląskich spotów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko Wszyscy trzymają fazę do dziś widzę
-
[B6 AWX] Nie działa sterowanie elektrycznych szyb
Tak, szukałem też. Poza procedurą przekodowania zamka na audizine (która i tak nie dała efektu) nie było sensownego rozwiązania. Poszukałem jednak pod różnymi dziwnymi hasłami i eureka! Na AKP ładnie opisali problem - pod dziwnym hasłem mikrostycznik . Wprawdzie w A6, ale myślę, że w A4 będzie podobnie. Pozostaje dobrać się do zamka. http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53189 http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=58584
-
[B6 AWX] Nie działa sterowanie elektrycznych szyb
Odgrzeję odrobinę temat, bo też mam, jak podejrzewam, problem z tymi kablami w gumowej osłonie. Próbowałem się dobrać do tej kostki w słupku, ale za nic nie mogę jej rozłączyć. Jest tam jakaś taka różowa zawleczka, ale nijak nie mogę jej wyjąć, a nie chcę tego robić na siłę. Może ktoś podpowiedzieć jak to rozpiąć ? [br]Dopisany: 01 Maj 2009, 23:26_________________________________________________ Udało mi się rozebrać tą wtykę w słupku, obejrzałem kable, posprawdzałem wszystkie wtyki i wszędzie wygląda ok. W module komfortu mam ciągle błąd: 01560 - Passenger Door 61-00 - Won't De-Safe Przy otwarciu z kluczyka słychać jakby zamek otwierał się dwa razy i nie ma informacji na fisie o otwartych drzwiach. Sądząc po ilości kabelków, które przechodzą przez słupek, informacja o otwartych drzwiach leci po CAN-ach. Czy mam rację ?? Wertując forum pod kątem tego błędu, wszędzie pojawia się informacja o problemie mikrostycznika w zamku i tu podejrzewam leży mój problem. Nigdzie jednak nie znalazłem informacji, czy ktoś to próbował naprawić. Czy na prawdę jedynym sposobem jest zakup innego zamka ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie no, mam taką samą tylko nówkę z ASO. Stara skorodowała na tyle, że już praktycznie nie było jak założyć żarówki.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tzn. co jaką mam ? Listwę ?