Treść opublikowana przez proton2
-
Znaczenie ET Felgi
Z ET30 to już niebardzo. Mam takie same tylko z ET 40 i pasują idealnie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kamil, musisz mnie przewieźć swoją furą. Chciałbym porównać kilka rzeczy do mojego złomka [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 14:47_________________________________________________ Hihi, dostałem dzisiaj fotkę z fotoradaru Mobilnego jak sądzę, bo nigdy go tam nie widziałem. Ach ten Skoczów Zastanawiam się tylko co zrobić, bo było bardzo jasno i numery widać dobrze, ale nie w miejscu, gdzie jest tablica, tylko na zderzaku
-
[B6 AWX] Wypięcie czujnika G62
Ja jak wymieniałem czujnik, odciągnąłem płyn ze zbiorniczka wyrównawczego taką dużą strzykawką. Miejsce zamontowania czujnika obłożyłem szmatą, ale i tak praktycznie nic się nie wylało.
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Hehe, nie poradzę, że jest zwykły. Ma swoje wady, ale ja go lubię
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Właśnie miałem dylemat między TN4 i TN6. Ostatecznie uznałem, że TN4 przy jasnym nadwoziu będą lepiej wyglądać. Zawias jest normalny. Sam jestem zdziwiony, że nie stoi jak allroad Różne myśli chodzą mi po głowie, między innymi wymiana tapicery, jednak nie narzekam na te siedzenia. Może nie trzymają nadzwyczajnie, ale nie latam w siedzeniu zbytnio też
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Mały update. Założyłem nowe fele - Tomason TN4 18". Póki co nie planuję obniżenia.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Znowu skradzione B6 1.9 TDI. To jakiś koszmar ostatnio ;(
-
Holowanie auta z napędem quattro
OK. Nie rozumiem tylko po co tak ostro Kolega zrobi jak chce. Ja w razie problemów zastosuję się do tego co napisano w instrukcji.
-
Holowanie auta z napędem quattro
A bo ja wiem. Zacytowałem instrukcję obsługi
-
Holowanie auta z napędem quattro
pisze Kolego tutaj o automacie a nie o aucie z 4X4 Nieprawda, strona 192 instrukcji obsługi "Holowanie samochodu na napędem na cztery koła".
-
Holowanie auta z napędem quattro
Można holować bez problemu na lince lub sztywnym holu. Jednak w przypadku jeśli holowanie jest na wózku, gdzie jedna z osi jest podniesiona, nie wolno przekraczać 50 km/h i dystans holowania nie powinien przekroczyć 50 km.
-
[B6 AVF] Elektryka tylnych prawych drzwi nie działa
Przyczyną może być uszkodzony czujnik otwarcia w zamku drzwi, przetarty kabelek w tej gumowej osłonie pomiędzy drzwiami a słupkiem, lub brak styku na kostce, która jest w słupku nadwozia.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wpisany
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie, dzwonił ktoś do mnie dziś ? Mam jakiś nieznany numer na komórce, a trochę już późno na oddzwonienie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe czy większym powodzeniem u złodziei cieszy się 1,9 TDI czy 2,5 TDi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.a4-klub.pl/smf/skradzione-t8747.0.html;msg855247#msg855247
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kurcze, znów B6-tka ulotniła się tej nocy bez zgody właściciela ;( Masakra. Popyt na części się zwiększył czy jak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe no nie wiem czy ten ochroniarz ostatnio sie nie wkur... na mnie ostatnio jak koledzy z Gliwic u nas byli :> No a tak na poważnie to trzeba się liczyć z tym, że nie tylko my oglądamy ten wątek, ludziki o niecnych zamiarach także.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Eee, tak z numerami rej. Nieładnie :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe Ja w sumie nie liczyłem, ale ktoś mówił o 9 autkach.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ee no tam wszystkie zajęte przecież :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Skąd ja wezmę jakąś pannę do towarzystwa ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miejmy nadzieje, ze to nie bedzie jakaś dziura, jak ta Alma ostatnio, co się tak wszyscy na warunki skarżyli.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No panowie, doszły mnie słuchy, że do piątku mają być dostępne informacje na temat zlotu letniego i zapisy. Sprężać się, coby nasza ekipa silnie była reprezentowana
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No dla mnie nowy