Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Hehe ... identyczne jak moje Ja się dopiero w tym tygodniu dowiem jak na moim będą wyglądać. Wziąłeś z ET 30 czy 40 ?
  2. Najlepsze są autka takie jak moje - na 14-tkach
  3. Wczoraj zalałem V-Power Diesel GTL po 3,69 - Stacja Shell Bielsko-Biała ul. Warszawska
  4. Eeee, ja opuściłem Auchan o 19:55. Staliśmy tam kupą do 19:50 gdzieś.
  5. Było miło dziś. Szkoda, że ten wiatr trochę dawał popalić.
  6. tak na poważnie nie masz opon czy czekasz na kolejke do montażu ? No nie ma, nie dotarły jeszcze
  7. Sie będzie nabijał z cudzego pecha :>
  8. własnie..np.od 2 tyg marudzisz,że felg nie masz Nie narzekam. Przyjmuję z pokorą co mi życie przynosi, a niestety zwykle mam pecha, więc trzeba wytrzymać Jutro też będę na zimówkach :>
  9. Dzień dobry wszystkim Widzę, że nam się ekipa powiększa
  10. Obwód otwarty bądź zwarcie do + - błąd sporadyczny - czyli nie ma ciągłej przerwy w obwodzie. W drugim przypadku ładnie prosi o wejście w adres 17 'Bitte Adresse 17 eingeben' - immo w liczniku.
  11. Nie wiem jak w B5, ale w mojej B6 miałem taką dziwną sytuację, że w trakcie jazdy padła mi żarówka od lewego kierunkowskazu z przodu, po 2 czy 3 włączeniach tegoż kierunkowskazu komputer zaczął też wyświetlać błąd tylnej żarówki stopu i postojowej - jak się okazało faktycznie nie świeciły. Po wymianie żarówki od kierunku wszystko zaczęło świecić normalnie i błąd już się nie pojawiał od żadnej z żarówek. Sugeruję więc, że może warto sprawdzić także pozostałe żarówki.
  12. Faktycznie, chyba wszyscy porządki świąteczne robią i nie mają czasu na zajrzenie na forum Anyway, ja również wszystkim życzę wesołych, zdrowych i rodzinnych świąt
  13. No widzę, że szykuje się wam fajny spocik. Do tego pogoda dopisuje Ciekawe czy przed świętami będzie miejsce na parkingu przed Areną :>
  14. No jak tak dalej pójdzie to niewykluczone, że mnie rzeczywiście zima zastanie ;(
  15. Boję się, że za tydzień nie porównamy, bo moje opony jak przyjdą w środę to będzie dobrze
  16. A gdzie się prezes podział ? Się coś nie odzywa od wczorajszego spociku.
  17. Gicior Jakie masz parametry tych obręczy ? Ja dziś na próbę założyłem na przedniej osi jedną 18-tkę i kurcze strasznie mało miejsca zostaje koło tego ramienia pionowego z piastą.
  18. Mamo! Znowu się ze mnie nabijają ;(
  19. Dzień dobry wszystkim Moje oponki też nie dotarły, mimo zapewnień naszego kolegi z klubu, że we wtorek wyśle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.