Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj to ja chyba ze dwa kropki dostanę, bo na moim już prawdziwy kolor ciężko rozpoznać Nie myty chyba ze 6 tygodni, ale może jutro się uda
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ech dziwny ten swiat. Człowiek chciałby sobie z kumplem zjeść powiedzmy pizze i od razu mu sie przylepia odpowiednią etykietkę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No niestety sam ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Noo dotarłem Spocik pierwsza klasa A teraz idę coś przekąsić ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale poszaleliście. Z pół godzinki nadrabiałem zaległości w Waszym topicu Muszę Was znowu odwiedzić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dupczyć jak najbardziej i ile wlezie. Bo to jest zdrowe (choć czasem bywa niezdrowe dla portfela ) Alkohol w rozsądnej ilości tez jak najbardziej Ale kopcenie fuj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie zapomnij fajek Piter nie daj się wykorzystywać. Niech sam sobie przyniesie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ech ta polska 'kultura'. Wódki i wódki ... Moim zdaniem lepiej soku, np. pomarańczowego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie mówię, że nie będę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba szkoda czasu. Na drodze taki syf, że po jednym wyjeździe do pracy wóz wygląda jak przed myciem.
-
Znaczenie ET Felgi
Dzięki serdeczne Felgi, które mnie interesują są jeszcze z ET 30, ale tu pozbawiłbym się możliwości ewentualnej regulacji dystansem. Zresztą takie ET raczej już jest za małe do B6.
-
Znaczenie ET Felgi
Podałem w poście - ET40 .
-
Znaczenie ET Felgi
Przebrnąłem przez ten wątek, jednak nadal nie mam pewności, czy felgi jakie chcę kupić nie będą ocierały mi o nadkole, ani nie będą haczyć o elementy zawieszenia. Mowa o felgach 8,5J ET40 R18", na to chcę założyć opony o wymiarach 235/40/R18. Z wyliczeń wyszło mi, że w porównaniu do moich obecnych 7J ET42 felga wysunie mi się bardziej o 17mm i wejdzie wgłąb o 21mm. Dodatkowo będę chciał obniżyć auto o 20mm jak gdzieś dorwę zawieszenie 1BE. Na oko wygląda, że nie będzie problemów, ale nie mam pewności. Czy ktoś może potwierdzić, że nie będzie problemów z takimi felgami i oponami w B6.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To fajnie, że naprawione. Widzę, że moje podejrzenia były nietrafne. Sorki, że się nie odzywam, ale nie mam netu od piątku, bo mój dostawca daje d*py :/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja nie chcę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom. Ten też pewnie za jakiś czas się pojawi jako bezwypadkowy od dziadka co do kościoła dojeżdżał 1x w tygodniu Ciekawe z ilu mój jest zespawany :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Szkoda, wygląda że ładny egzemplarz był przed 'zdarzeniem'.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Yyyy, to chyba nie o mnie chodzi mam nadzieję :gwizdanie: Obrobiłem wczorajsze logi, zaraz wyślę linka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"I wtedy zapada taka niezręczna cisza ..." :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Swoją drogą ciekawe gdzie się podziewa Kasia. Obiecała wpadać i nie wpada ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie wygadali się na spocie Nie ma to jak ja - cichy szczurek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wypuszcza dymki w kształcie logo No nie wiem czy można na to wyrwać jakiegoś lachona
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie rób mi do śmiechu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mam drugi mocniejszy - neodymowy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No spocik jak zwykle Dzisiejsze logi postaram się jutro obrobić. Dziś już mam dość Wreszcie mogłem przekazać magnes właścicielowi A co do działania forum, to u mnie śmiga świetnie