Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja będę, najprawdopodobniej nawet sporo przed 18.00, ale to wyjdzie w praniu Będę jednak gdzieś na godzinkę, bo niestety jestem umówiony na 19.00.
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
Gdzie takie ceny są ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witamy serdecznie. Spocik jak najbardziej aktualny, zapraszam .
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
1.8T to bardzo fajna jednostka. Myślę, że po 1.9TDI najbardziej udana konstrukcja Audi. Jak ja szukałem auta to w grę wchodziło tylko 2.5 TDI albo 180-konne 1.8T.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe, musiałbym się za jakiegoś forsiastego gościa przebrać Anyway, oglądałem sobie tam ostatnio piękne czarne R8 - piękna maszyna
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Może znacie jakiś lokal gdzieś w okolicy, gdzie można podjechać furkami, przysiąść przy kawce lub herbatce w miłej atmosferce i nie byłoby tam tony ludzi.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To jest nissan bluebird, rocznik 1987 Bardzo komfortowy wózek, miał nawet elektryczne lusterka. Fajny motorek 2.0 z dziwnym układem dwóch świec na cylinder. Jak się z nim rozstawałem miał 20 latek, więc jeszcze trochę i faktycznie mógłbym go na żółtych mieć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Może jakbym zmodził mój poprzedni parowóz to bym dał wam radę Takim cudem jeździłem:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Moc to niestety nie wszystko, jeszcze się liczą umiejętności kierowcy, a u mnie z tym cienko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
G80 będzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kreska mówicie Ja raczej passuje, nie dam rady tym waszym potworom
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To świetnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zastanawiam się czy nie będzie coś podobnego jak u Dawida. Ciekawe czy jakby u niego wrócić do oryginalnego softu, czy dalej byłby ten problem z czujnikiem wzniosu iglicy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Taki dar
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja myślę, że koło zapasowe w bagażniku ma za mało powietrza i to przez to
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Aleście panowie poprzyjeżdżali, niech Was kulki strzelą Myślałem, że Xandmarowi wreszcie dam jego magnes, ale d*pa Anyway było fajnie, dzięki dla tych co się pojawili
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pewności nie mam, ale akurat z RNS-E powinno się w B7 dać połączyć zwykłym VAG-iem 409.1. Ja niestety dziś nie będę miał VAG-a, ale jakby Wojtek zabrał to można spróbować.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja z góry uprzedzam, że mogę się spóźnić z pół godzinki
-
[B7 BKN] Wymiana akumulatora
Tutaj - http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t57406.0.html wniosek był taki, że ten typ tak ma.
-
[B6 AKE] Kopci po odpaleniu
Mogę potwierdzić to co kolega wcześniej napisał. U mnie przy spalonych 5 świecach były identyczne objawy - kupa dymu, telepanie chwilę silnikiem i kwaśny smrodek.
-
[B6 AWX] Audi A4 Avant by soja
Napisz coś na temat wyposażenia. Ładny kolor. Mody jak najbardziej w dobrym kierunku . PS.Czy te zdjęcia nie są jakieś spłaszczone ?
-
[ALL B6] AVANT, jak dobrać się do klamki klapy??
Wyjmowałem tą listwę u siebie w wakacje. Oprócz odkręcenia tych 'ciekawych' nakrętek (ty potrzebny był dość krótki klucz żeby to sprawnie wykręcić) i odłączenia wtyczek trzeba jeszcze wyjąć zamek. Ja się z tym trochę namęczyłem, a się okazało, że wystarczyło go przekręcić o jakieś 45 stopni przeciwnie to ruchu wskazówek zegara i wychodził bez oporów. Z tego co pamiętam była tam też jakaś nakrętka do odkręcenia.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom mam mapki 2008 i chodzą bez problemu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
U mnie siedzi RNS-E. Wpadniesz to się spróbuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ciekawe czy wpadnie.