Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fajnie, że wpadłeś Niestety aura jest jaka jest, więc prawie wszyscy byli usyfieni Tylko Wihajster wypucował furę na błysk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zdjęcie samego maleństwa z A4 jest świetne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To sporo tych kropek za brudne furaki powinno byc Włącznie ze mną Przy okazji jakbyś poprawił nazwę tematu na aktualne miejsce spotów byłoby super Można też walnąc po prostu 'SPOTY BIELSKA-BIAŁEJ I OKOLIC - ZAPRASZAMY!' Czy coś w ten deseń. Nie będzie trzeba korygowac po każdej zmianie miejsca spotów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Całkiem milutki spocik Znów mieliśmy możliwośc poznac nowego spotowicza Liczę, że będzie częto u nas gościł Z wrażenia, aż zapomniałem policzyc ile to nas dziś było Igor, mały jest śliczny Aż kurcze zacząłem marzyc o własnym :gwizdanie: Czekamy na fotki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To niestety niezbędna może się okazac dobra latarka.Ja niestety nie dysponuję.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kuba36 Temat jest w miare prosty do opanowania. Jest w warsztacie ładny temacik o wymianie manetki http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=odblokowanie Ja na pewno nie przyjadę czystym autkiem, miałem czyste tylko w sobotę, w poniedzialek po dojeździe do pracy już było totalnie usyfione. Trzeniu, a ja widziałem jadąc do pracy autko Wihajster-a
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To liczę, że mnie przewieziesz
-
[ALL B6] Komputer nie wyświetla otwartych drzwi
Przeglądałem ten foto poradnik i jest wiele analogii, ale niestety u mnie chodzi o drzwi pasażera, a tam nie ma bębenka do otwierania kluczykiem, jest tylko klamka, więc coś innego trzyma ten cholerny zamek.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wydaje mi się, że możesz miec sparciałe, a przez to już nieszczelne, przewody przelewowe od wtrysków, przez co delikatnie zapowietrza ci się układ. Takie coś niestety nie wyjdzie na vagu. Koszt nieduży i w sumie można by to sprawdzic. Trzeba kupic z 1-1,5m dobrej jakości przewodu do przelewów, skombinowac 2 ściski stolarskie do zaciśnięcia przewodów paliwowych koło filtra - jeden do zasilania, jeden do powrotu. Zaciskamy dobrze przewody koło filtra, zdejmujemy po kolei przewody przelewowe, ucinamy podobnej długości kawałki z nowego przewodu i dobrze naciskamy na 'fiutki' przy wtryskach i na przewodach prowadzących z ostatniego wtrysku do pompy. Po tym zabiegu zdejmujemy zaciski i robimy małą rundkę wokół osiedla . Rano się okaże czy zabieg pomógł Na gorącym silniku lepiej nie wymieniac, bo można się nieźle od dolotu poparzyc. Dla pocieszenia powiem, że mi przydarzyło się raz coś podobnego, ale auto wcześniej stało 2 dni bez ruszania na mrozie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Yyy, co rozumiesz przez wsteczny zapłon ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A co tu pisac ? Nudy trochę Grzeję kanapę z lapkiem na kolanach i słucham muzy :> Ja raczej wpadnę, ale w sumie do środy daleko więc do końca nie wiem.
-
[ALL B6] Komputer nie wyświetla otwartych drzwi
Borykam się z podobnym problemem. Chciałem sprawdzi te wyłączniki w zamku, ale za nic nie mogę wyjąc zamka - odkręciłem go i się rusza, ale coś go jeszcze trzyma. Podejrzewam cięgno od klamki zewnętrznej, ale nijak nie mogę 'wymacac' jak to rozpiąc. Ma ktoś może jakieś foto lub ewentualnie podpowie jak to cholerstwo wytargac z drzwi ? Druga sprawa. Jak rozpiąc tą kostkę przechodzącą od drzwi do środka auta ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Od nas z klubu było 6 osób, razem z przedstawicielami klubu Honda Śląsk było nas chyba z 15 osób (nie liczyłem dokładnie)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No kochani, spocik ekstra Mieliśmy wspólne spotkanie A4-klub Polska i Klubu Honda Śląsk http://www.honda.slask.pl Widac, że koledzy wkładają serca w swoje autka Pozdrawiam ich serdecznie jeśli zajrzą do nas
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ja standardowo, będę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wydaje mi się, że to nie jest dobry pomysł. Sobota do tego mikołajki = tłumy na parkingu. Nie wiem czy tam będzie jakiekolwiek miejsce na zorganizowanie spota.
-
[ALL B6] Kontrolka Kontroli trakcji nie gaśnie po uruchomieniu silnika
Było wiele razy - kontrolka zgaśnie po przejechaniu kawałka i naciśnięciu pedału hamulca - adaptacja.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Obiecany filmik ze spota http://rapidshare.com/files/167713233/spocik_bb_26112008.mp4 Do obejrzenia polecam Media Player Classic Homecinema
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tym razem jest krótki filmik z komórki Za chwilę spróbuję wrzucic.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No panowie, świetny spocik. Przepraszam, że tak byłem zajęty moim kołem, ale męczy mnie to Miło mi było poznac nowego klubowicza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co tu tak cicho panowie ? Czyżby jeszcze nie wszyscy doszli do siebie po weekendzie ?? Anyway ... zauważyłem, że nadal macie w podpisie stare miejsce spotkań. Absolutnie nie chciałbym, aby zabrzmiało to jak narzucanie Wam co macie tam miec, ale po co zamęt wprowadzac ? No i czy ktoś mógłby poprawic pod tym samym względem nazwę topica, o co prosiłem ze 3 'ekrany' temu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj, ale się 'naładowałem' Połowy nie pamiętam, mam nadzieję, że nie narozrabiałem zbytnio, ale to się okaże w poniedziałek Ale zbudzic się rano i zobaczyc przez okno ośnieżone góry bezcenne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciężko trafić dobry zamiennik, większość szybko pada. W 1.9 jest łatwiejszy dostęp niż w V6, ale mimo wszystko lepiej kupić termostat oryginalny - bodajże 76 zł mój kosztował - i potem mieć spokój, niż za jakiś czas wymieniać znów i płacić drugio raz mechanikowi za tą samą robotę. Co do logów, to myślę, że nasi fachowcy wyczerpali temat i nie ma sensu wrzucać tych logów na AKP.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No problemo Zobaczymy co znawcy powiedzą.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
@Przemolk To świetnie, miejmy nadzieję, że to będzie koniec problemów z brakiem mocy. @Porter Twoje logi umieściłem tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_prosze_o_analize_logow-t53995.0.html Postaram się je wrzucic jutro na AKP.