Treść opublikowana przez proton2
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
Witajcie Logowałem dzisiaj furkę naszego klubowicza i oto co wyszło. Proszę o analizę Statyczne: Basic settings Dynamiczne: Błędów w silniku brak. Z tego co zauważyłem to termostat już niedomaga i zatkany bądź zaślepiony EGR.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Eee pogoda nie była zła. Wprawdzie zimno, ale do przeżycia Było 6 autek z ich właścicielami i osobami towarzyszącymi Porter ... nie wiem czy dam radę te logi dzisiaj obrobic. Jak zdążę to wstawię do działu o diagnostyce i na akp. Ty masz AWX o ile dobrze pamiętam, tak ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A laptop ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No interface to nie wszystko niestety :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko. Już sobie zapakowałem do auta.
-
[B6 AKE] Odpalanie na zimnym
Miałem coś podobnego w swoim AKE przy spalonych 5 świeczkach. Co oczywiście nie znaczy, że Twój problem ma podobne podłoże, ale myślę, że warto sprawdzić.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja będę jak zwykle :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cóż, każdy ma prawo do własnego zdania :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Żaden problem, zabiorę.
-
[ALL B5] Data sie ukryła
Nie wiem jak w B5, ale w B6 da się wyłączyc pokazywanie daty. Może w B5 jest podobnie. W B6 robiłem to tak, że przyciskając 'MODE' ustawiamy tak by cała data mrugała i + lub - wyłącza się ją.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom będziemy myślec. O EGR to Ci już mówiłem jak logi robiliśmy. Mam od Wojtka preparat do czyszczenia, możemy sprobowac przepływkę przeczyścic.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Się rozgadaliście Mógłby ktoś zmienic temat na aktualne miejsce spotów ? Co do B7 to może was zaskoczę, ale mi się b7 nie podoba z przodu. Moim zdaniem B7 to taki etap przejściowy do B8, ten grill przedni jest jakiś taki niekształtny, dopiero w B8 wygląda to ekstra. Jakby mi ktoś sprezentował B7 to bym nie pogardził, ale sam wolałbym już B8. Osobiście wolę B6, ale to oczywiście kwestia gustu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie nie, to za tydzień dopiero.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No szkoda, że się nie udało. Tak jak mówiłem, albo kabelek uszkodzony, albo masz jakies zabezpieczenie, o którym nie wiesz, albo po prostu ci co robili chipa coś 'zmajstrowali'. Zapraszamy jak tylko będziesz mógł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ręce mi się trzęsą i nie mogę robić zdjęć bez statywu na dłuższym czasie naświetlania ;( To ostatnie jest przeskalowane, dlatego tego nie widać, że jest mocno poruszone.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fakt, też miałem o tym wspomniec, ale jakoś mi uciekło. Ja wpłaciłem skromną sumkę i będę się to starał robic dalej. Jeśli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł, na zebranie trochę kasy na ten szczytny cel, to niech się podzieli
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to są fotki Muszę przyznac z przykrością, że gdybym wybrał zawód fotografa to już bym chyba był bezrobotny No i brakło jednego zdjęcia - mas wszystkich
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ach panowie, cóż to za wspaniały spocik mieliśmy . Oby tak zawsze było Za jakieś pół godziny postaram się wrzucic zdjęcia (jeśli coś z nich wyszło ).
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czyli wszystko jasne - widzimy się na parkingu podziemny c.h. sarni stok. Postaram się zabrac aparat, ale nie wiem czy nie zapomne, wiec nie polegajcie tu na mnie w 100%
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie trudno trafic. Wjezdzajac od katowic jest po prawej stronie. Mapka Targeo - KLIK
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
@boniu Z VAG-iem radzimy sobie całkiem nieźle myślę. Ekspertem nie jestem, ale myślę, że w miarę opanowałem temat. @martin a4 Jeśli frekwencja będzie taka jak wynika z ostatnich postów, to do 19 będziemy tam na pewno. Ostatnio było nas dwóch a byłem o 20-tej dopiero w domu. Oświetlenie może nie jest tam tak dobre jak pod Sarnim Stokiem, ale lampy świecą całkiem nieźle, więc nie powinno byc problemów z widocznością Jedyne co tak na prawdę skłania ku parkingowi podziemnemu pod Sarnim to wiatr, który od kilku dni jest dośc mocny i chłodny. Pod tym względem rzeczywiście byłbym skłonny za przeniesieniem się pod dach. Niech się wypowiedzą wszyscy to zobaczymy. Czekam na opinie.
-
[ALL B5] Jakie postoówki led wybrać?
Też się nad nimi zastanawiałem. Tylko czy komputer nie będzie pokazywał spalonej żarówki ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Patrząc na prognozę pogody, to na 99% będzie spocik w starym miejscu - czyli parking przy Auchan. @porter Paliwo super. Nie wiem czy to nie autosugestia, ale wydaje mi się, że lepsze niż ze stacji. Nawet nie śmierdzi tak, jak auto chodzi na wolnych obrotach. Zastanawiam się tylko czy nie trzeba do niego lac jakiegoś depresatora, bo zima idzie, a to chyba nie jest zimowa ropka.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fakt, raczej zawsze jestem. Zdarzyło mi się chyba raz nie byc tylko Wojtek, napisz w dziale 'Kupię', tu raczej mniej ludzików zagląda. Reanimujesz coś ciekawego ?
-
[B5 AFB] A4 2.5TDI NIE ZAPALI
Dokładnie tak, powodem nie zapalania jest zapowietrzanie się układu paliwowego. Sprawdzenie czy problemu nie powoduje pompa w zbiorniku można zrobic tak jak pisze vikis4. Najczęściej powodem zapowietrzenia się układu jest podgrzewacz paliwa w filtrze. Wymień filtr na jakiś dobrej klasy (np. knecht), wymień opaski zaciskowe na przewodach przy filtrze, odpowietrz jeszcze raz układ. Jeśli problem się powtórzy to problemem będzie najprawdopodobniej zaworek zwrotny w pompie. Po odpaleniu można też obserwowac przeźroczysty wężyk biegnący od filtra do pompy, jeśli 'lecą' tam bąbelki powietrza, to znaczy, że nadal gdzieś ciągnie powietrze i problemem może byc wężyk przy zbiorniku lub nawet sam króciec. @kola Pompy na tej aukcji wyglądają jak nowe, ale w sumie nie ma pewności czy nie są one regenerowane. Można popytac tych co już kupili u tego gościa. Ja bym jednak wolał oddac pompę do jakiegoś sprawdzonego warsztatu zajmującego się regeneracją tych pomp. Na AKP był ktoś polecany, ale nie pamiętam w tej chwili o kogo chodziło