Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ej, nie rób nam tego ;( Nie możesz stroić tego autka wieczorem ? Ślub zapewne w sobotę dopiero
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zgrana ekipa i pełna profeska :>
-
[B6 AKE] Co oznacza ta kontrolka ?
Nie tylko te górne. Jeszcze się dwie dolne odkręca, ale nie całkowicie - luzujemy je tylko. Po odkręceniu górnych i zluzowanie dolnych lampa wychodzi do przodu. Z tego co pamiętam akurat z żarówkami w prawej lampie można sobie bez problemu poradzic bez wyjmowania lampy. Wystarczy odkręcic dwa wkręty mocujące kanał wlotowy powietrza do pasa przedniego i go wyjąc. Wtedy dostęp do lampy mamy bezproblemowy.
-
[B6 AKE] Co oznacza ta kontrolka ?
Oj chyba jednak prawa postojówka z przodu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj nie wiem, więcej osób jest z okolic Skoczowa, więc chyba lepiej Skoczów i dalej na Żory.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Od nich będzie garstka, a tu taka dupna ekipa przyjedzie z bielska Obawiam się tylko o pogodę na przyszły tydzień.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No i super, kolejny udany spocik Dawid przecież jedyne zdjęcie masz Ty
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nippo83 kope lat Gdzie byłeś jak Cie nie było ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak, koło Norauto Ja będę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ekipa Bielska i okolic się pewnie pojawi, choć ustalenia jeszcze trwają
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to nie wiem ;( Obawiam się jednak, że to może być ostatnia okazja w tym roku żeby się do nich wybrać. Niemniej jednak ja jestem gotów żeby się dziś pojawić na spociku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No spotkalibyśmy się jak ostatnio - w Skoczowie koło basenu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak myślę Chyba, że wcielimy w życie mój pomysł i byśmy jutro odpuścili a pojechali w piątek do gliwic ?
-
[B6 AKE] Właściwy airbox dla AKE
Kolejny raz kupując filtr powietrza dobrali mi z katalogu egzemplarz większy niż powinien byc. Za pierwszym razem myślałem, że gośc się pomylil, podałem jaki mam i dostałem identyczny. Dzisiaj jednak sytuacja się powtórzyła u innego sprzedawcy. Zastanawiam się więc czy przypadkiem poprzedni właściciel nie założył złego airboxa. Odczytałem numery z pokrywy (tej z przepływomierzem). Czy ktoś mający AKE mógłby sprawdzic czy ma takie same ? Moje numery to: 059 000 183 A oraz 059 133 837 AA Druga sprawa to przepływka. U mnie nr przepływki to 059 906 461 D produkcji Hitachi. Czy taka powinna byc w AKE ?
-
[ALL B6] Problem z subwooferem i głosnikami
U mnie też czasem nie grają głośniki w prawych tylnych drzwiach. Zlokalizowałem problem, tylko nie mam kiedy się za niego zabrac Problemem jest brak styku na kostce, która jest na przejściu kabli przez słupek boczny. Od otwierania i zamykania drzwi czasem się tam coś luzuje. Jak przestaje grac zdejmuję osłonę gumową, dociskam kable i jakiś czas jest spokój. Kiedyś jednak będzie trzeba to do końca rozebrac i zobaczyc co tam 'piszczy'.
-
[B6 BCZ] Problem z temperatura w 2.5 TDI
Miałem dokładnie to samo. Wskazówka dochodziła do pierwszej kreski na wskaźniku, potem ostro w dół, po chwili wracała i potem już pokazywała właściwą temperaturę. Wadliwy okazał się czujnik temperatury płynu chłodzącego, po wymianie jak ręką odjął. Koszt czujnika w ASO to o ile dobrze pamiętam 80 zł. Oczywiście wymiana wraz z nowym oringiem uszczelniającym.
-
[B6 AWX] Podłączenie radia - linia CAN
Ze schematu elektrycznego instalacji w A4 B6, który wygrzebałem gdzieś w sieci, wygląda na to, że linie can do wszystkich modułów lecą kabelkami pomarańczowo-brązowymi i pomarańczowo-czarnymi. Do radia pewnie jest tak samo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom kurcze same przystojniaki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak jedziesz drogą S1 od cieszyna w stronę bielska, na jakieś 3km przed bielskiem po prawej stronie, jest takie duże centrum handlowe. Na zdjęciu 3 widac taką dużą kratownicę z logo Auchan i Leroy Merlin. Na prawdę trudno nie zauważyc. [br]Dopisany: 31 Sierpień 2008, 20:54 pm_________________________________________________ Martin a4, mógłbyś wyedytować 1 post tak żeby znalazła się tam informacja o spotach - co gdzie i kiedy oraz np. ze 2 fotki z ostatniego spota ? BTW Czy godzina 18.00 jest nadal aktualna, bo widzę, że xandmar ma nadal w podpisie 19-tą ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki uprzejmości xandmar-a mamy fotki z ostatniego spocika
-
[B6 AMM] Radio i głośniki
Mam przed sobą takie klucze, nie mam jednak nic do mierzenia pod ręką. Na oko szerokośc tego wyjmaka to jakieś 8mm. Zaczepy trzymają radio do kosza po bokach, więc trzeba je "giąc" w stronę środka radia.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No kochani, miodzio Już traciłem nadzieję, a tu 5 autek na spocie Miło mi było poznac Portera Czekamy na foty
-
Poszukuję sterowników pod XP dp laptopa Toshiba Satellite P305-S8832
Może te ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp33501-34000/sp33543.exe ? Piszą, że może być konieczność ręcznej instalacji sterownika.
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Dokładnie jak piszesz, zwykły dupowóz Jak większość tutaj chciałem się po prostu pochwalić A silniczek fakt - malina @Piechol Te fele mają ET 42, dokładne oznaczenie 7Jx16Hz ET42
-
[ALL B6] Nie odpala i cały czas chodzi wentylator !!
Moim skromnym zdaniem ewidentnie wygląda to na jakieś zwarcie. VAG nic nie pokazuje ?