Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Klekocik niestety pozostał. Chyba taki urok tego silnika. Wydaje mi się jednak, że lepiej i szybciej się zbiera niż wcześniej. Prawdopodobnie wcześniej uciekało mi podciśnienie i kierownice w turbo nie ruszały się tak szybko jak było trzeba.
  2. Całkiem przyjemnie było. Szkoda, że nie mogłem się napic, ale niestety nie było nikogo, kto by mnie podrzucił. Jak wojtek i igor pojechali to jeszcze sobie te wycieraczki wymieniłem. Jedna zeszła lekko, z drugą się musiałem trochę pomocowac. Zbierają niesamowicie Igor czeka cię ciężka przeprawa teraz, nie daj się, trzymam kciuki
  3. No czytałem właśnie, że często jest z tym problem.
  4. Wojtek ... macie tam gdzieś ściągacz do wycieraczek ? Nie wiem czy mi te pióra zejdą, a chciałbym wymienic w miarę bezproblemowo.
  5. Ktoś pytał o to na ostatnim spocie, mówiłem co i jak Swoją drogą mógłby się chociaż odezwać.
  6. W podobnych klimatach do auta świetnie się nadaje też DJ Shah album Songbook.
  7. E, nie. W tym wypadku raczej wolę oryginał.
  8. Na szczęście nie Wymieniam wycieraczki na te nowego typu. Okazało się też w sobotę, że mam zły zaworek sterujący pracą EGR-a no i trzeba wymienić. Aż szkoda gadać ile to cudo kosztuje ;(
  9. Ja będę jak zwykle . Mogę się jedynie spóźnić trochę, bo mam do odebrania części w ASO, a tam często kolejka jest.
  10. E tam zaraz tylko na kanapie :> Składam oparcia z tyłu i można lepiej 'podziałać'
  11. No duże GRATULACJE !! Może i ja się kiedyś doczekam :>
  12. Niom byłem już na to psychicznie przygotowany i nawet widząc na placu stojącą A4 na światłach postojowych byłem przekonany, że to ktoś ot tak sobie stoi
  13. Kto był ? Hmmm .... Kuba36 z synem, christophe1977 i ja
  14. No i fajnie, zostałem mile zaskoczony - 3 osoby z "plusem" na spociku. Całkiem przyjemnie było. Ci węgrzy co o drogę pytali, masakra
  15. No problemo Ja w każdym razie pokażę, że spoty w BB nie umarły :>
  16. Nie boisz się mnie, no jak możesz No nie wiem, ja przyjadę tak czy inaczej. Najwyżej sobie pooddycham "świeżym" powietrzem, zajrzę do sklepu itp
  17. Do AKE nie wejdą 15". Sprawdzone organoleptycznie
  18. Hihi, fakt, było wesoło, ani nie wiem kiedy te 2,5 godziny mineło Niestety robi się coraz zimniej, czas pomyślec o przeniesieniu spotów na parking podziemny CH Sarni Stok.
  19. Ee tam, nie zawsze Czasem trochę 'sportu' się uprawia .
  20. Czyżby efekt jakiegoś zabezpieczenia blokującego szynę CAN ?
  21. Zrobiłem dzisiaj mały test i u mnie dźwięk jest słyszalny tylko w wypadku, jeśli wcześniej miałem wciśnięty gaz, zdjąłem nogę i hamowałem silnikiem. Jeśli natomiast zrzuciłem bieg, przejechałem kawałek na 'luzie', wrzuciłem bieg i hamowałem silnikiem, to tego dźwięku nie było. Wygląda więc mi na to, że efekt powstaje jeśli wirnik turbiny zmniejsza swoje obroty. Ciekawe tylko czemu nie u wszystkich to występuje Bardzo jestem ciekaw dalszego rozwoju tematu, najwyżej też dam turbo do czyszczenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.