Treść opublikowana przez proton2
-
[B5 AFB] A4 2.5TDI NIE ZAPALI
Oj, było wiele razy na ten temat. W TDI V6 nie ma stricte pompy paliwowej, jest pompa, która tłoczy paliwo do komory spiętrzającej znajdującej się w zbiorniku paliwa. Pompa pracuje tylko jeśli w zbiorniku jest mniej niż 3/4 paliwa, pompa wtryskowa podciśnieniowo sama zaciąga sobie z tej komory paliwo. Odpięcie przewodu od pompy spowodowało tylko tyle, że totalnie zapowietrzyłeś układ paliwowy. Moim skromnym zdaniem pompa, którą kupiłeś używaną prawdopodobnie była dobra, tylko załatwiłeś ją kręcąc rozrusznikiem bez odpowietrzenia układu paliwa. W tej chwili można tylko zapiąc spowrotem przewody paliwowe, porządnie odpowietrzyc układ. Jeśli po tym zagada, to myślę, że będziesz dużym szczęściarzem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Xandmar, mordo Ty moja :> Ty chyba w dżungli gdzieś byłeś, że nie było tam netu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przemolk wpadaj śmiało, pomogę przy logach. Wprawdzie masz silniczek 1Z, z którym nie miałem jeszcze do czynienia, ale pewnie damy radę. Mam vag, ale na wszelki wypadek zabierz swój też.
-
[ALL B6] Zablokowane drzwi kierowcy
Panowie, mam niesamowity problem - nie mogę otworzyc drzwi kierowcy. Nie da się ani kluczykiem, ani pilotem ani żadną z klamek. Da się jakoś otworzyc drzwi, żeby się dostac do zamka ? Dodam, że wcześniej z niedomkniętymi drzwiami kierowcy zamknąłem auto z pilota, potem normalnie otworzyłem z zewnątrz, a następnie zamknąłem. Potem już nie da się ich otworzyc. Czy to mogło miec jakiś wpływ, czy też to czysty przypadek ? Przewertowałem szukajkę, ale nikt nie natrafił na taki problem. Jedynie podobny jest problem TUTAJ, ale u mnie słychac przy nacisnieciu pilota jak coś 'tyka' w zamku drzwi, wiec to raczej nie problem z kontaktowaniem jakiegoś przewodu. Ratujcie [br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 18:51_________________________________________________ Poradziłem sobie Dla tych którzy trafią na podobny problem napiszę, że pomogło kilkukrotne uderzenie ręką z zewnątrz w drzwi w okolicach zamka. Pewnie coś się zablokowało w zamku. Można zamknąc myślę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Owszem, moje są TUTAJ[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 10:16_________________________________________________ No miał prawo, miał. Przyznaję, zrobiłem z tym trochę zamieszania, ale widząc prognozy pogody uznałem, że czas już na przenosiny 'pod dach', więc wybiegłem z napisem do przodu. Sprostowałem kilka postów wcześniej więc nie widzę problemu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie straszcie kolegi :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Igor ... nie mam oryginalnej foty, a na tej popisanej już tego nie dam rady poprawić. Mogę oczywiście wkleić inną, ale 1 post nie należy do mnie, więc i tak jej na początek nie wstawię. Poza tym myślę, że fotka jest ciekawie przez martina obrobiona. W następną środę spotkamy się pewnie jeszcze pod Auchan-em. Tak na prawdę zależy to od pogody, zajrzyj w środę do wątku, na pewno będą jakieś ostateczne ustalenia O CH Sarni stok pisałem z tego względu, że idzie zima i pewnie tam się przeniesiemy niedługo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pewnie, że się znajdzie. Wpadaj, wpadaj. Zapraszamy !! Panowie, pifko mi się należy za 1000 post w wątku Co do mojej propozycji, to oczywiście tylko propozycja. Jak się nie podoba to zróbcie po swojemu, ja to w każdym razie widzę jak w moim poscie. Fotki można zrobic, ale patrząc na ostatnie spoty bedzie ciężko z dużą frekwencją.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj Panowie, masakra. Moim zdaniem ciągle jest źle. Ja to widzę tak: WITAMY! NA SPOTACH BIELSKA-BIAŁEJ I OKOLIC W KAŻDĄ ŚRODĘ O GODZINIE 18.00 PARKING DOLNY C.H. SARNI STOK ALEJKA "W" MILI LUDZIE, CIEKAWE DYSKUSJE GORĄCO ZAPRASZAMY!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie napisałem nic o zdjęciach, chodziło mi o sam napis
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie wiem, u mnie wygląda to kiepsko. Już lepiej wyglądało poprzednio Tak to wyglada u mnie. Chodziło mi o coś zbliżonego do tego jak to mają na spotach gliwickich. Ładnie wycentrowane zdjęcia, krótki opisik itp.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Eee, nie. Chodziło mi o to żeby zdjęcia nie były wyrównane do lewej, tylko były na środku posta, ich wielkość była OK, jedynie napis był za duży. Można trochę większe odstępy zrobić między napisami a zdjęciami.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co w nim poprawic??zaraz to zrobie Wszystkiego nie dasz rady - mam tu na myśli nick Xandmar-a na fotce. Ale jak możesz to wycentruj zdjęcia, zmniejsz czcionkę z informacją o tym kiedy i gdzie, bo mi to zajmuje pół monitora
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Prawie wszystkim wypadałoby spuścić Martin, coś Ty taki 'rozmowny' ? Przy okazji - ten pierwszy post to już się chyba 2 miesiące 'poprawia' :gwizdanie:
-
[B7 BNS] Problem z NAVI RNS-E Audi S4 2006
W przypadku braku sygnału gps navi bierze sygnał z kół samochodu, dlatego jest w stanie aktualizowac ruch pojazdu na mapie. Co do anteny to nie jestem ekspertem, trzeba poczekac na post kogoś lepiej zorientowanego w temacie. U mnie w aucie była antena, która ma dwie wtyczki (o ile się nie mylę nazywa się to diversity). Może w przypadku Twojej anteny sytuacja jest ta sama i monter podpiął jedną z wtyczek anteny radiowej jako antenę gps.
-
[B7 BNS] Problem z NAVI RNS-E Audi S4 2006
Podłącz tą na magnes na chwilę i sprawdz czy widzi satelity. Jeśli tak, to odpowiedź jest prosta - coś jest nie tak z tą na dachu. Z drugiej strony skoro miałeś tylko radio symphony, bez żadnej navi, to skąd u Ciebie antena gps ?
-
[B7 BNS] Problem z NAVI RNS-E Audi S4 2006
Wygląda na brak sygnału gps - miałem dokładnie to samo po założeniu navi u siebie, gdyż antena była w złym miejscu. Najlepiej wejśc w tryb serwisowy i sprawdzic czy w ogole jakieś satelity są widziane. Sposób wejścia TUTAJ
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko chłopaki, nic na siłę. Pogadaliśmy sobie z Kubą i miło minął czas. Pozdrówka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na spocie pewnie nie bedę nic grzebał, ale myślę, że niedługo sobie wyrezam to podświetlenie. Zobaczę, może nie są drogie oryginalne wiązki w aso.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sprawdzimy kiedyś w trasie, ale wydaje mi się, że bardzo zbliżone osiągi mamy. Albo może ja nie umiem dobrze zmieniac biegów [br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 21:41_________________________________________________ Co tu tak cicho panowie ? Kurcze, żebym jutro tego vag-a nie zapomnial.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawid gratuluję sprawnej furki Teraz to ci już na pewno nie dam rady ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ułamałem boczek kratki . Posklejałem, ale srednio to wygląda, chociaż nie rzuca się w oczy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sprawdziłem i faktycznie są kabelki Oczywiście w moim stylu musiałem coś spier....ć - kratka do wymiany ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hmmmm może też bym sprawdził czy u mnie nie ma kabelków Swoją drogą łatwo się te nawiewy wyciąga ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Je leję od 3 wymian Motul X-Cess 8100 5W40 i nie narzekam