Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja się w sumie zastanawiam. Nie mam nic do A4club.eu, nie podoba mi się tylko sposób w jaki tamtejsze spoty zostały przeniesione na grunt A4-klubu.
-
Ma ktoś cyfre +??
U mnie też był problem z tą nową kartą. Raz brakowało np TVN, za jakiś czas znów działał, ale wtedy znów nie działał np. Canal+. Oczywiście kanał do wymiany karty zawsze działał informując, że aktywacja przebiegła pomyślnie. Nie chciało mi się dzwonić na dezinfolinię, więc na drugą noc zostawiłem tuner z ustawionym TVP1. Rano po restarcie tunera wszystkie programy działają bez problemu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak rozumiem jest to wspólny spot A4Club.eu i A4-klub.pl tak ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Całkiem udany spocik myślę. Odwiedził nas nowy klubowicz, mam nadzieję, że będzie częściej wpadał Poza tym o czym już powiedziano, to przymierzaliśmy magnesik xandmar-a Myślałem, że będzie nas więcej, bo chciałem przedyskutowac sprawę wizyty na spocie katowickim, ale można na następnym spocie się uda.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak pisałem wcześniej zdecyduje się jutro po ocenie sytuacji meteorologicznej Ale patrząc na prognozy to na 95% będzie to parking pod dachem pod CH Sarni Stok alejka W.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja będę na pewno. Jedynie uprzedzam, że mogę się odrobinę spóźnic.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myślę, że zdecydujemy ostatecznie jutro jak zobaczymy pogodę, ale wydaje mi się, że raczej się nie poprawi specjalnie. Dlatego też skłaniałbym się ku wersji z parkingiem pod CH Sarni Stok.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też pytanie ... spot jak zwykle Nie wiem tylko czy się wypogodzi, więc ewentualnie się pod CH Sarni Stok przeniesiemy.
-
[B6 BCZ] Mój środek lokomocji.
A gdzie fotki ?? ;( Proponuję używac guzika 'Podgląd' przed wysłaniem posta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko, żaden problem Pozwoliłem sobie nawet przymierzyc. Nie spadły, więc chyba nie ma dużo szpachli
-
[B6 ALZ] Wymiana akumulatora, dodatkowy przewód w aku ??
Ja wymieniałem ostatnio na Vartę i miała otworki po obu stronach do włożenia tego odpowietrzenia. Konieczne tylko było zdjęcie zaślepki po odpowiedniej stronie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki i ode mnie. Miło było znów zobaczyc ekipę z Gliwic. Przeciąganie kabli pod wzmacniacz na deszczu mistrzostwo swiata
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe czy do mnie coś przyjdzie. Oby nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja już też dotarłem Nie wiem gdzie Was tam nosiło, mnie nigdzie nie nosiło, mimo, że też pare razy ognia dałem
-
[B6 ALZ] Wymiana akumulatora, dodatkowy przewód w aku ??
To nie jest przewód tylko wężyk. O ile się nie mylę odprowadza gazy z akumulatora, ale gdzie prowadzi to nie sprawdzałem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawid, uprzedzam, że istnieje możliwość iż mogę się odrobinkę spóźnić. Czekaj w razie czego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawid, z tego co pamietam ostatnio wyjeżdżaliśmy 17.45 i byliśmy na styk, wraz z moim tankowaniem na shellu. Tam od Mikołowa jest cały czas 70 i mnóstwo fotoradarów więc lepiej nie cisnąc gruchy. Dodatkowo teraz kompletnie nie wiem jak trafic pod tą arenę, więc będzie dodatkowe utrudnienie. Może navi pomoże Ale Ty częściej tam śmigasz po tych trasach, więc jeśli uważasz, że 18.00 jest ok to zdaję się na Ciebie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kuba36 Jeśli masz ochotę się wybrac z nami na spota do Gliwic to ja pojadę ze Skoczowa. Tam pracuję i nie ma sensu żebym wracał spowrotem do Bielska. Będziemy wyjeżdżac z Dawidem (jeśli pojedzie) koło 17:30 z parkingu na targowisku w Skoczowie (koło krytej pływalni Delfin). martin a4 Prośba. Jakbyś mógł dokończyc swoje dzieło w pierwszym poście byłoby świetnie To duże zdjęcie dałbym na środek i napis zrobiłbym 'Zapraszamy na spoty Bielska-Białej i okolic - parking przy CH Auchan środa godz. 18.00' Te małe fotki też mogłyby by na środku. Można by też wkleic jakąś mapkę z zaznaczonym punktem spotkań
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to wszystko jasne - dziś spocika nie ma.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie. Wpadnie ktoś na spota dziś ? Nie wiem jak sobie resztę dnia poukładać i wolałbym wiedzieć.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak pisałem, ja jadę bez względu na pogodę. Najwyżej zrobię sobie wycieczkę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hahaha, coś czułem. Pamiętacie mój post TUTAJ. Cyba już w tym roku się nie wybierzemy. Choc ja raczej pojadę bez względu na pogodę. BTW Widzimy się jutro ? Pogoda raczej będzie podobna więc może tym razem CH Sarni Stok alejka W ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czyżby ktoś tu był z cukru ? Aczkolwiek faktycznie prognoza nie wygląda zbyt optymistycznie na piątek ;(
-
[B6 BDG] Audi A4 B6 2.5TDI Avant
Śliczny kolorek, dokładnie taki jak mój. Srebrne dekory też świetnie wyglądają, choc ja wolę ciemne. Trochę szkoda quattro, ale wiadomo, nie zawsze można miec wszystko. Gratuluję zakupu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie, ja pojadę ze Skoczowa. Możemy się wszyscy umówic na shellu w Warszowicach (chyba nawet ostatnim razem tam tankowałem jak jechaliśmy poprzednio do Gliwic ). Choc chyba raźniej by mi było spotkac sie z Dawidem w Skoczowie i razem byśmy dojechali do Warszowic. Tam bym sobie przy okazji nalał do baku i byśmy śmigali dalej. Szkoda, że nie mam CB, ale uważam, iż nie ma sensu kupowac tylko na jeden wyjazd.