Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przełamałem się i z mojej strony środa jak najbardziej aktualna
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Przyznam, że nie wiem. Sprawdzę jutro i dam znac.
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Dokładnie jak pisze arson - wałki sprawdzone, są Hydraulika i odma wymieniona razem z rozrządem. Motul X-Cess 8100 w silniku
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
V6 chodzi wyśmienicie. Od początku chciałem miec auto z tym silnikiem Jestem z niego bardzo zadowolony Jedyna usterka jaka mnie dopadła to pad czujnika ciśnienia doładowania. Fele będą zmienione . Dużo tego i ciężko mi się zdecydowac, ale najprawdopodobniej będą to takie jak ma miron78 w swojej B6.
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Minęło sporo czasu od kiedy wstąpiłem w szeregi A4-klub.pl, więc postanowiłem, że i ja się pochwalę czym wożę swój ciężki tyłek Wyposażenie: Silniczek 2,5 V6 TDI o mocy 180KM Manualna 6-biegowa skrzynia biegów Quattro ABS, ESP, EDS Dwustrefowa klima Elektrycznie sterowane wszystkie szyby Elektrycznie sterowane, składane i podgrzewane lusterka Skórzana 3-ramienna kierownica 6 poduszek powietrznych Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego w siedzeniach Podłokietnik Oryginalna instalacja audio - głośniki we wszystkich drzwiach + sub w bagażniku itd. myślę, że w miarę seria, więc nie ma co się rozwodzic Kolorek: Atlas grey metalic Z planów na razie dołożony RNS-E oraz wymienione wycieraczki na ten nowy typ Aero. Dalsze plany (nie wiem w jakiej kolejności ): Tylne lampy LED Wymiana listw ozdobnych na carbon Fele 17" S-Line - felunek jednak inny - TOMASON TN4 8,5x18" ET 40, opony 235/40/18 może lekki wirusik no i autko dostało wirusika od Rogalottiego, wykresik poniżej Mody wcześniej nie planowane: wymiana wzmaka audio na Bose dołożenie tempomatu wymiana kierownicy na multifunkcyjną z B7 dołożenie modułu Bluetooth uruchomienie SDS w RNS-E Wykresik z hamowni: Fotki: Mała sesyjka - wiosna 2009. Zmienione kółka na Tomasony TN4 8,5"x18 opony 235/40/R18 Fotki są autorstwa mojego przyjaciela, znakomitego fotografa. Polecam jego stronkę http://www.cyfrowefoto.net
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gratulacje !!! Nie ma to jak zdrowe V6 Oblejemy bezalkoholowym przy najbliższej okazji
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Od wjazdu od strony stacji benzynowej trzecia alejka po lewej (o ile dobrze pamiętam nr 47).
-
[B6 AMM] Radio i głośniki
A może prozaiczna sprawa - ktoś bawił się w menu radia i ustawił balans na prawą stronę a Fader na przód i dlatego gra tylko prawy przód
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tzn.jest tak jeżeli pasuje środa to nie ma sprawy, zresztą oprócz piątku to dostosuję się do każdego dnia Hehe, o to mi właśnie chodzi. Każdy się może dostosowac a potem nikogo nie ma W weekend nie pasuje, w tygodniu nie pasuje itp. itd. Wczoraj, jak tak sobie siedziałem na parkingu słuchając muzyczki i kontemplując kwestie egzystencjalne widziałem, że o 20.00 mają tam spotkanko panowie z klubu Seicento. Troszkę się ich nazbierało. 19.00 to myślę fajna godzina. I tak się zawsze dłużej siedzi, więc jak ktoś nie będzie punkt 19-ta to się świat nie zawali. Ja wczoraj siedziałem 45 minut z nadzieją, że ktoś jednak wpadnie. Zostawiamy środę 19.00 i już
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czyli zostajemy już na sztywno przy tym ustalonym terminie spocików i zobaczymy co będzie, tak ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie no ... mi też zależy żeby tutejsze spoty się odbywały, ale widzę po prostu, że jest duży opór. A jak mówi przysłowie głową muru ... Teraz już trochę ochłonąłem, wczoraj może trochę w przypływie emocji napisałem co myślę. Będę obserwował co się będzie działo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tu nie chodzi o pękanie Popatrzcie, od prawie miesiąca nie potrafimy się zebrac, nie da się ustalic w miarę dogodnego terminu dla większości. Po co więc kontynuowac temat ?
-
Ustawienia dźwięku w RNS-E
Hmmm... ja nie odczułem jakiejś większej różnicy po przesiadce z Concerta na RNS-E. Moim zdaniem jest to wina słabych seryjnych głośników, które w przyszłości pewnie wymienię. RNS-E gra niewątpliwie inaczej i moim zdaniem raczej lepiej niż Concert. Jedynie radio mi gorzej odbiera niż to w Concercie. Zdjąłem jeden głośnik w drzwiach żeby sprawdzić co tam za marka siedzi, a na nich tylko "Athena Dual Cone", więc nie wiem co to za cudo. Może, ktoś wie czy to seryjne głośniki, czy też poprzedni właściciel wymieniał na jakieś coś takiego dziwnego ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to zgodnie z moimi przypuszczeniami byłem sam Myślę, że można temat uznac za zamknięty. Szkoda mojego jak i waszego czasu. Nie jest z nas zgrana ekipa jak chocby w Gliwicach. Ja już się raczej na tutejszych spotach nie pojawię ;( Chyba, że będziecie w stanie mnie przekonac, ale wątpię w to bardzo. Pozdrówka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Martin a4 widzę, że sobie sprowadziłeś B6. Gratulacje ! :th: Ta kontrolka od ESP Ci zgaśnie jak przejedziesz kilka metrów - adaptacja ABS/ESP. Wpadnij w środę oblookamy cudo ----------- EDIT: No panowie, szykować furki na jutro [br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 23:19 _________________________________________________ Kurcze, zeor odzewu Czyżbym miał być sam dzisiaj ? ;(
-
[ALL] Prośba o pomoc w wyborze słuchawek
Właśnie podając linka do tej recenzji, bądź co bądź na portalu audoifilskim, chciałem pokazac, że w opinii wielu osób te słuchawki mogą konkurowac z produktami m.in. Sennheiser'a za o wiele większe pieniądze. Jakośc wykonania ustępuje pewnie audiofilskim słuchawkom, ale można kupic produkt dający na prawdę dobre wrażenia odsłuchowe, za w sumie o wiele mniejsze pieniądze. Nie słuchałem tych słuchawek Creative, chciałem tylko podac autorowi wątku produkt, który będzie mógł wziąc pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Nie mniej jednak, jak napisałeś, w przypadku sprzętu audio recenzja może byc tylko podpowiedzią, trzeba samemu posłuchac i sprawdzic, czy brzmienie danego sprzętu nam odpowiada.
-
[ALL] Prośba o pomoc w wyborze słuchawek
Z podanych przez Ciebie linków wnioskuję, że chciałbyś się zmieścic w kwocie do 200 zł. Ja zaproponuję Ci coś trochę innego niż lukaszr. Trafiłem ostatnio na recenzję słuchawek Creative Aurvana Live! - o TUTAJ. W sieci jest trochę podobnych recenzji, więc myślę, że jest to zakup do rozważenia. W sklepach internetowych rozrzut cen jest duży. Można je dostac juz za okolo 170 zł - porównanie cen na Ceneo.
-
[B5 AJM] Rano ciężko uruchamia się silnik
Wygląda mi to na cofające się paliwo. Jeśli zaczęło się po wymianie filtra paliwa to prawdopodobnie jest nieszczelnośc. Sprawdziłbym dokładnie zaciśnięcie opasek i przewody.
-
[B6 BCZ] Problem z multitronic
Może był odłączany akumulator i adaptacja 'wyskoczyła'. Możliwe, że panowie zrobili adaptację skrzyni i teraz śmiga. Gdzieś na AKP był opis jak zrobi adaptację multitronica.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj chłopaki, ale pogode zamówiliście Byłem w 3/4 drogi i jak przestałem widzie na 100m przed siebie to zawróciłem. Próbowałem dzwoni do Mirona żeby spytac co planujecie, ale był poza zasięgiem. Był ktoś w ogóle ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaktam panowie pogódka w Gliwicach ? U mnie niezła burza jest, mam nadzieję, że u Was będzie lepiej, bo marnie tak na spocie siedziec w aucie :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe, no raczej tak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myślę, że to dobry pomysł ze środkiem tygodnia. W weekendy nam nie wychodzi niestety. Mi środa pasuje, ale 19-ta najwcześniej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cóż, trudno. Sam nie pojadę przecież :> W przyszły piątek wybieram się do gliwic pod arene, może tam się zobaczymy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie, czy w przeszly piątek będzie spocik ? Chciałbym znów Was odwiedzic, a mam troszkę daleko i nie chciałbym jechac na próżno