Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bardzo ciężko jest się nam zebrać do kupy widzę. Mi niestety pasują tylko weekendy, bo w tygodniu ze względu na pracę nie jestem w stanie.
-
[ALL B6] Regulacja spryskiwaczy przedniej szyby
Dwa spryskiwacze przedniej szyby leją mi zupełnie nie w tym kierunku co powinny. Wyjąłem te kolby z maski, ale nie widzę tam nigdzie możliwości regulowania kierunku spryskiwania. Da się w ogóle regulować te fiutki, czy też nie ? uzupełnij profil
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja się pojawię
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No niestety ;( Patrząc na zdjęcia ze zlotu musiało być ciekawie. Może następnym razem się uda.
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić zużycie wałków rozrządu
Wiem wiem Ale właśnie interesuje mnie cena samych wałków. Liczyłem, że masz na rachunku wyszczególnioną tą pozycję i będziesz mógł podać cenę. Chcę po prostu poznać relację między regenerowanymi a nówkami
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić zużycie wałków rozrządu
O matko, ale masakra Ja niedługo zaglądam pod dekle mojego AKE, obym nie zobaczył podobnego obrazka ;( Przy okazji. Ile kosztują nowe wałki w ASO ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To jak panowie, 8.00 - 8.10 na orlenie w Skoczowie ? No cóż, nikt nie potwierdził, a samemu nie chce mi sie jechać.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Moja niunia to w sumie nic specjalnego, ale właściwie to chętnie bym sie przejechał poznać trochę ludzi i obejrzeć parę ładnych a4
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie wiem. Tak sie bezczelnie wepchać na koniec zlotu, na którym nie byliśmy :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Klakson-dlaczego cały czas trąbi?
Hmm... a mnie naszła taka myśl - nie jest to przypadkiem swego rodzaju zabezpieczenie założone przez któregoś z poprzednich właścicieli? Jak ci goście gmerali pod kierownicą mogli przełączyć ukryty przełącznik, który zamiast np. odcinać zapłon włącza klakson. Popatrz pod kierownicą czy tam czegoś takiego nie ma.
-
[ALL B5] Pytanie o kluczyki
Odgrzeję trochę temat. Jak wyjąć sam ten grot kluczyka w scyzoryku ? Zauważyłem dziurkę w tym metalowym gnieździe obrotowym, w którym jest osadzony grot, tam się wybija jakiś bolec ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj chętnie bym obejrzał B7 z bliska. Sam o takim myślałem, niestety brakło funduszy :| W tym tygodniu raczej spota nie będzie, no chyba że beze mnie, gdyż niestety nie dam rady. Liczę na to, że w przyszłą sobotę się uda i może tym razem zobaczymy więcej klubowiczów. Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Właśnie dlatego, żeby dokładnie zaplanować godzinę w moim poście z 19-go wpisałem swoją propozycję. Jednak nikt nie przedstawił swojej propozycji innej niż moja. Stąd też przyjąłem, że pora jest akceptowalna. No trudno, wiadomo, że każdy ma tam jakieś swoje plany, ale proszę nie piszcie, że będziecie na 100% a później się nie zjawiacie . Następny spocik pewnie za dwa tygodnie, chyba że na prawdę zadeklaruje się więcej osób, to można pomyśleć o następnej sobocie.
-
[B6 AKE] Głośniejsza praca silnika na V biegu
Też sądzę, że to kwestia obrotów, ale na IV i na VI biegu przy tych obrotach 1400-1600 nie ma takiego klekotania jak na V. Wygląda na to, że akurat przy tym przełożeniu występuje jakaś zależność prędkości i obrotów, która powoduje taki efekt. Poza tym silnik chodzi pięknie
-
[B6 AKE] Głośniejsza praca silnika na V biegu
Witajcie To jest mój pierwszy diesel, więc może to jest normalnie, wolę się jednak upewnić. Jak jadę na V biegu 60-70 km/h po równej drodze i wcisnę niezbyt mocno gaz to silnik o wiele głośniej klekocze niż na innych biegach. Czy to jest normalnie zachowanie, czy też powinienem się martwić ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj panowie nie popisaliście się Znów byłem tylko ja i nippo83. A taka piękna pogoda była. Co się stało? Tłumaczyć się proszę :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To jak panowie, widzimy się jutro ? Pogoda na jutro wprawdzie nie jest tak optymistyczna jak wcześniej, ale może dopisze nam szczęście i nie będzie lało. Jak wcześniej pisałem, proponuję godz. 16.00, parking przy CH Auchan, wjeżdżając od strony obwodnicy na cieszyn trzecia alejka w lewo po wjeździe na parking (po minięciu stacji benzynowej) - tam zazwyczaj jest trochę luźniej. W razie deszczu możemy przejechać pod CH Sarni Stok na zadaszony parking.
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Nie mam znajomych na stacjach no i nie jestem ekspertem, ale też nigdy nie widziałem, żeby przy wlewaniu do zbiorników coś na stacji dolewali. Zresztą nie wiem jak to miałoby sie zmieszać dobrze z paliwem - w końcu zbiornik na stacji jest nieruchomy. Wiele razy widziałem na stacjach BP jak i Orlen cysterny zaopatrzenia i zawsze była zaopatrzone w logo bądź to BP bądź Orlenu, więc tu raczej nie można mówić o zaopatrywaniu jedną cysterną stacji kilku koncernów.
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Ja na początku też jeździłem na BP Ultimate. Jednak raz zalałem Verve na stacji orlanu i to był strzał w 10-tke - auto o wiele lepiej zapala, mniej dymi i spala gdzieś 0,7l mniej niż ultimate, ale w przyspieszaniu nie odczułem jakiejś większej różnicy. Od tego czasu tylko to leję. Teraz zatankowałem na próbę zwykły ON na Statoil (opisany jako do -32 stopni) i też jest gorzej niż na vervie, więc raczej już tego ON nie wleje. adikrakow, jak Ci sie udało nalać tego bezsiarkowego ON ? Ja też chciałem go nalać, ale końcówka pistoletu była na tyle duża, że nie mogłem w ogole jej włożyć w otwór wlewowy. Jakieś zabezpieczenie czy jak ?
-
[ALL B5] Domykanie szyb sterowane alarmem
Thomas napisz coś więcej o tej adaptacji. Też chciałbym, aby po zamknięciu auta z pilota domykały się wszystkie otwarte szyby. Widziałem to w A2 jak jeden gość zaparkował niedaleko mnie - włączył alarm i szybki mu się ładnie pozamykały .
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W sobotę zapowiada się niezła pogoda i ciepło, więc myślę, że można pomyśleć o jakimś kolejnym spociku. Tym razem proponowałbym na świeżym powietrzu - na parkingu przy galerii Auchan. Na pewno znajdzie się jakaś alejka z większą ilością pustych miejsc. Proponuję godzinę 16-tą, ale oczywiście musimy ustalić jak wszystkim pasuje.
-
[B6 ALL] KOD PIN - Radio Concert II - czy sprawdzanie PIN'u da sie wylaczyc?
To radio ma tzw. Smart anti-theft coding. Dopóki będzie w tym samym samochodzie nie będzie pytać o PIN.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę, że ekipa nam sie powiększa Oby tak dalej :th:
-
[B6 AKE] Dziwne zachwoanie silnika po wizycie na... myjni!
Może to ten sam problem co tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19336.0
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myślę, że za tydzień to trochę za szybko. No chyba, że pojawiłoby się więcej osób, to można pomyśleć.