Treść opublikowana przez proton2
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziękuję wszystkim za miłe spotkanie. Na prawdę ekipa świetna Wszystkich oczywiście nie sposób zapamiętac, ale to pewnie przyjdzie z czasem. Postaram się tam u Was pojawiac co jakiś czas. Pozdrawiam też parę, która poszła z nami do galerii i potem gdzieś zniknęła. Przestraszyli się czy co Do zobaczenia!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
OK okolo 16.15 jestem na targowisku.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak pojade przez skoczów. O której się umawiamy ?
-
[B6 AKE] Wymiana oleju (Czy mechanik mnie oszukał)??
Mnie zastanawia te 6L które wlano. Mi po bardzo długim spuszczaniu i odessaniu resztki z gniazda filtr oleju, nie wchodzi więcej jak 5,1 L. Ja bym szybko sprawdził dokładnie poziom godzinę po zatrzymaniu samochodu i odessał nadmiar.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie, nie znam zbyt dobrze Gliwic. Znam okolice Politechniki Śląskiej i dworca PKS. Jak się to CH Forum ma do tych dwóch miejsc ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Lista najlepiej zeby była w pierwszym poscie, a do niego ma dostęp tylko martin a4. Proponuje cos takiego, ci co jechaliby z bielska to spotkalibysmy sie w bielsku np. kolo tesco, pojechalibysmy do skoczowa np. na ten parking przy targowisku, potem do zor - tutaj to juz o miejsce trzebaby sie dopytac kogos z tamtad, no i pojechalibysmy dalej do gliwic. Ja się oczywiscie wpisuje na liste.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie, tak mnie naszło, że nie chce mi się jechac samemu do Gliwic na ten mega spocik 4-go. Może byśmy się umówili jakoś i razem pojechali ? Np pojechalibyśmy przez skoczów, żory itd. i pozbierali ekipe. Co o tym myślicie ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki panowie i panie za miłe spotkanko :th: . Igor napisz PW do użytkownika Piotruś. Mistrz się ostatnio u nas zarejestrował i na pewno Ci chętnie pomoże.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O 14-tej nie da rady, glownie dlatego, ze xandmar nie zdazy, a niektórzy pewnie chcieliby rameczki odebrac - zostaje 15.00. Nie ma problemu, przyjadę o 14-tej i pobawimy się VAGiem. Na pewno trafisz. Od tego skrzyżowania przy Tesco to jest następne takie duże skrzyżowanie ze światłami w stronę miasta. Na tym skrzyżowaniu skręcasz w prawo i już jesteś.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Igor, dojazd jest prosty. Jak jechałeś na spotkanie na ten parking pod Tesco kilka tygodni temu, to teraz jedziesz dokładnie tak samo, tylko nie skrecasz pod Tesco tylko jedziesz dalej prosto w strone centrum Bielska. Od tesco przejezdzasz jakies 800m i po prawej stronie masz takie duże centrum handlowe - to jest właśnie CH Sarni Stok. Ewentualnie możemy się umowic tam na tym parkingu pod Tesco gdzie poprzednio i Cię zaprowadzę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę, że nie ma mocnej ręki żadnej Ustalam więc jutro 15.00 parking 'podziemny' CH Sarni stok. Ostatni rząd od wjazdu w strone ul. Warszawskiej, zdaje się alejka W - na lewo po przejchaniu obok myjni/parkingu strzeżonego.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
rzeczywiscie wspaniala wtedy jestem na grilu objadajac sie i popijajac Tyskie No to na prawdę nie wiem. Ciężko będzie tak żeby wszystkim pasowało. Może odrobinę wczesniej np. 15 lub 16 ? Wezmę VAG-a może ktoś będzie chciał sobie autko zbadac.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myślę że 18 to dobra godzina.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak tam panowie, widzimy się w niedzielę na parkingu pod CH Sarni Stok ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hmmm ... ja bym się chyba wybrał. Miron78 jeśli zamieścisz dokładny plan dojazdu to się poważnie zastanowię Chyba, że jesteś w stanie gdzieś poczekać na obrzeżach i mógłbyś poprowadzić, to taka opcja też wchodzi w grę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będzie trudno, bo wyjezdzam do pracy wczesnie rano i wracam wieczorem, ale zobaczę co da się zrobić.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Noo kolejny udany spot na podbeskidziu Miło mi było zobaczyc nowe twarze - pozdrowienia dla martin a4 i piotr1602. Do następnego razu, który wstępnie ustaliliśmy na za tydzień na parkingu dolnym centrum handlowego Sarni Stok. Godzina oczywiscie do ustalenia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja jestem na 100%. Oby pogoda się utrzymała.
-
[ALL B6] FIS, dlaczego sie resetuje ?
Hmmm, może to zależy od parametrów, bo u mnie nic sie nie kasuje. Wyłączam wieczorem silnik jest np. 8,2 l/100 wsiadam rano i pokazuje to samo. Aczkolwiek zdarza się czasem, że się wyzeruje, ale nie wiem od czego to zależy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myślę, że to ciekawy pomysł. Ja jestem jak najbardziej za. Tam na targowisku te budy zbierają ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie, a co myślicie o spotkaniach nie w niedziele tylko w sobotę ? Ewentualnie w tygodniu. Jest teraz długo jasno, więc można się w jakimś ładnym miejscu spotkać, w którym normalnie w tygodniu jest masa ludzi.
-
[B5 AFN] Po wymianie N75 ożył, ale dalej jest błąd 00519
Miałem podobny problem. Też najpierw wyskoczył mi błąd 00575 i 00519, po wykasowaniu już pojawiał się tylko 00519 z cechą 27-00. Przy czym moja niunia nie jeździła, 2200 rpm to było max co dało się wyciągnąć. Po wymianie czujnika ciśnienia doładowania (G71) jak ręką odjął.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
@Igor0111 Niestety nie mam fotek. W sumie miałem wziąć aparat, ale mi się zapomniało. @Xandmar Ja zamawiałem kubeczek. Jak najbardziej pasuje mi jedną paczunią. Na rameczki to ja już czekam od ub. roku i chętnie się skuszę Nie widzę żeby ktoś rameczki zaoferował. Skąd masz ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Trudno, życie ... Spotkaliśmy się w trójkę - ja, DAWIDBORI i christophe1977, ja chyba się nie przedstawiłem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
OK. Do zobaczenia o 13-tej Spoko, tez mam nieposprzątane.