Treść opublikowana przez proton2
-
[B5/B6/B7 2.5TDi] "Świst powietrza" przy schodzeniu z obrotów
Słychac to dokładnie z okolic turbiny, czy nawet airboxa, więc wątpię, że to ma cokolwiek wspólnego ze skrzynią czy sprzęgłem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A wstałem wcześniej, to sobie kompa odpaliłem, no i oczywiście wlazłem na A4-klub.pl
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki panowie za miłego spocika, niech żałują ci, którym się tyłków nie chciało z domu ruszyc Ja odpadam, bo nie maja hamowni 4WD.
-
[B5/B6/B7 2.5TDi] "Świst powietrza" przy schodzeniu z obrotów
Mam dokładnie ten sam dźwięk, jednak zauważyłem go tylko przy hamowaniu silnikiem, nigdy na jałowym, ale nie robię przygazówek na jałowym, więc nie wiem czy u mnie w tym momencie on też nie występuje. Mam ten 'efekt' od początku jak kupiłem auto. Uznałem to za coś normalnego. Faktem jednak jest, że czasem dźwięk jest bardziej słyszalny, a czasem mniej, przy czym nigdy nie zbadałem co ma na to wpływ.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie mogę zabrać vaga niestety, jadę prosto z pracy, a vag w domu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A co tu pisać, myślę, że każdy chętny wpadnie Ja jestem na 100% :>
-
[B6 BFB] Wężyk z powietrzem w lewym przednim nadkolu
Zdaje się, że w lewym nadkolu biegnie przewód podciśnienia, z tym, że wtedy zamiast dmuchać z tego wężyka to zasysałoby powietrze.
-
[B6 AYM] Bierze mi olej
Większość poleca Motul X-Cess 8100 5W40 i sam na takim jeżdżę, ale sądzę, że każdy markowy pełny syntetyk z pewnego źródła będzie dobry.
-
[B6 AYM] Bierze mi olej
Z tego co wiem te silniki nie biorą oleju. Mój zbliża się do wymiany oleju i jak zalałem niecałe 10000km temu świeży, było 1mm poniżej maksimum, w tej chwili jest dokładnie tyle samo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czary Panie, czary A tak poważnie, to skręciłeś tak szybko, że nie zaryzykowałem swojego manewru. Nie miałem pewnosci czy nic nie jedzie. Pojechałem po prostu dalej i na zjeździe na Chorzów przejechałem na przeciwna stronę A4. Potem już poszło sprawnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No o tej w Czechowicach mowie Ale chyba bede mial turbine do czyszczenia. Po tym jak go 'przewietrzyłem' szedł lepiej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Znów dzięki naszej silnej ekipie wpłynęliśmy dośc znacznie na frekwencje spotową Dzięki panowie za miłe spotkanko. W drodze powrotnej prawie się nadziałem na suszarkę Dawid ... niezłe mam odejście, nie ? Tylko trochę puszczam dymka :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja już też dotarłem Dzięki panowie za miłe spotkanko. Szkoda trochę, że frekwencja nie dopisała.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawid ... kurcze dopadła mnie skleroza na stare lata - myśmy się umówili o 15.00 czy o 15.10 na tej stacji lotos na wylocie z B-B ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kurcze, zapowiada się fatalna pogoda na jutro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jakto o 14.00 ? Miało być o 16.00. Ja raczej wcześniej niż na 16 nie będę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miło było na spociku. Dzięki za miłe spotkanko Xandmar, gdzie się podziewasz bracie ?
-
[B7 BWT] Wentylator w RNS-E
U mnie wentylator 'chodzi' cały czas. Wyłacza sie tylko jak się zamknie samochód pilotem. Soft 650.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miron cóż zrobić, może kiedyś się uda. Co do miejsca, to wprawdzie pogoda dość kapryśna dziś, ale myślę, że możemy się spotkać pod Auchan, a jak będzie kiepsko to przejedziemy pod Sarni Stok. Nie obiecuję, że się wyrobię na 19.00, bo może to być zarówno przed jak i trochę po 19-tej
-
[ALL] Dzień chłopaka
Tyle całusów, życzeń. Milusio :> Dzięki dziewczyny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fajnie, że tak przychylnie wszyscy podeszli do problemu Xandmar ja wożę dla Ciebie magnesy od spotu w gliwicach :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie, niestety w środę o 18.00 wypadła mi niestety ważna sprawa rodzinna i dopiero będę wolny gdzieś koło 19-tej. Tak więc jeśli poczekacie na mnie to dojadę, w przeciwnym wypadku po prostu mnie nie będzie Ewentualnie możemy zmienić godzinę na 19-tą, ale nie chcę uzależniać całej grupy od moich spraw
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak przeniesone ?? poprostu sa wporzodku ludzie ktorzy tez kochaja A4 a naprawde je kochaja i maja je za***iste zrobione wiec wczym problem ?? tak jak ktos powiedzial im wiecj autek tym lepiej A ludzi a a4club znam dlzuej niz was bo oni kiedys byli tutaj moderatorami wiec pomysalem sobie ze fajnie bylo by przlamac bariere i zrobic wspolny spocik !! Dokładnie. Mam takie samo zdanie na ten temat. Nawet mogą przyjeżdżac ludzie, którzy nie są w żadnym klubie. Bo przecież to nie auta tworzą kluby, a ludzie. Też chętnie poznam tych, którzy tak prężnie działali kiedyś w naszym klubie i w sumie nie wiem czemu wtedy odeszli, chyba po prostu pod wpływem impulsu. Przyglądałem się wtedy sytuacji biernie, bo w sumie nie należę do elity Jesteś pierwszym, który przyznał, że jest to wspólny spot A4club i A4-klub nie ma o tym ani słowa zarówno w wątku o spotach katowickich jak i gliwickich. I głównie o to mi się rozchodzi, a nie że wszystko w atmosferze jakiejś tajemnicy się rozgrywa. Z mojej strony piszę się na tego spocika w katowicach.
-
[ALL B6] Demontaż boczka drzwi - prawy tył, sedan
Tamten temat dotyczy B5 z tego co widzę. W b6 jest inaczej. Ja próbowałem zdjąc boczek tylnych drzwi, ale mi się nie udało. Poodkręcałem śrubki i zacząłem ciągnąc tak jak w przypadku przedniego boczka, ale ten ani drghął. Zaparłem się nawet o krawężnik który miałem w pobliżu i nic. Dałem sobie spokój, bo bałem się, że coś pourywam.
-
[B6 AVF] Problem z zaworem EGR
W logach wygląda to dośc dziwnie, ale też jestem zdania, że zamienione są wężyki podciśnienia. Ten od zaworu sterowania egr-em idzie do klapy gaszącej, a ten od sterowania klapą do egr. Nie telepie autem przy gaszeniu silnika ?