Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ach ten magnetyzm 14" alusów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
coś sie ostatnio opuszczasz...ja juz od poniedziałku letnie koła i do tego dzis przez myjnie przejechałem No niestety, kółka na zamówienie, więc trochę potrwa aż dojadą. Aż się boję co to będzie i czy to w ogóle będzie pasować Super, że w końcu zdecydowaliście się nas odwiedzić. Czekamy na wieści
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No problemo, się zrobi trochę fotek. Gorzej, bo moja niunia będzie prawdopodobnie nadal na zimówkach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No panowie, nie szaleć Na spociku oczywiście fajnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Się będą z protonka nabijać, no ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja będę, niestety też na zimówkach. Za tydzień też jeszcze letnich prawdopodobnie miał nie będę. Lansik więc będzie później
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No niestety jak to mówią 'Bez pracy nie ma kołaczy'
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzieliście ?? http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/radar-ktory-mocno-klamie,1282851
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No jak się chce pośmigać offroad-owo to nie pozostaje nic innego jak 14-tki i duży balon E tam żaden ze mnie bogacz.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Moje są na etapie zamawiania dopiero
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ostatecznie zawsze można całą kolumną przejechać pod Auchana.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No szykuje się niezła pogoda na środę, więc można rozważyć spota tam w tym tygodniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie wiedzą. Kurde koszmar, nie wiem co bym zrobił jakby moja bez mojej akceptacji zmieniła właściciela
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Coś nam widzę temacik siadł ostatnio :gwizdanie: Ja siedzę w robocie i kompletnie mi się nic robić nie chce, masakra. Czyżby pogoda :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Właśnie to jest jeden z powodów, który mnie póki co powstrzymuje, bo jednak trochę komfortu chciałbym zachować.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom. Myślałem o oryginalnym zawieszeniu 1BE, ale wtedy w zimie miałbym kłopociki, a na gwincie sobie mogę podnieść.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ja myślałem o czymś takim http://www.blitzpoland.pl/p/superstreet.html .
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wrażenia niezłe, trochę może twardo, ale mam przynajmniej przedsmak, bo też będę chciał coś z zawiechą pomieszać. Może jakiś komplecik TEIN-a bądź Bilstein-a sobie włożę. Zobaczymy. Adres do logów zaraz Ci zapodam na pw
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No chciałem chciałem Jak się zbliżaliśmy do tego zakrętu już widziałem myślami jak jedziemy prosto w te chaszcze Spocik jak zwykle udany, dużo ludzików - miodzio
-
[B6 AKE] Czy warto wymieniać wałki rozrządu, czy one mogą być powodem klepania
Klepanie (bo nie nazwałbym tego cykaniem ) trwało kilka sekund po odpaleniu zimnego silnika rano. Było to efektem totalnie zjechanych dźwigienek i 'wyrąbanych' główek popychaczy, dwie dźwigienki leżały już sobie luzem. Wałki w moim AKE chyba były jakieś mocniejsze, bo nie było na nich prawie w ogóle zużycia, więc ich nie wymieniałem. Po wymianie tego wszystkiego silnik jak jest zimny klekocze sobie podobnie jak przed wymianą, więc myślę, że tym nie ma co się sugerować, iż coś się dzieje z wałkami czy hydrauliką
-
[B6 AKE] Czy warto wymieniać wałki rozrządu, czy one mogą być powodem klepania
U mnie jedynym objawem wskazującym na problem z wałkami i hydrauliką, było dość dobrze słyszalne klepanie po odpaleniu rano zimnego silnika. Poza tym silnik pracował normalnie, nie było też, jako to Flyer napisał, żadnego odczuwalnego spadku mocy. Wniosek jest więc prosty, tylko i wyłącznie ściągnięcie pokryw zaworów może ujawnić prawdziwy stan.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zbyt niski poziom płynu chłodzącego. Płyn po rozgrzaniu nieznacznie zwiększa swoją objętość, więc poziom się podnosi i ostrzeżenie gaśnie. Dolej trochę G12 i sprawdź. Może też być uszkodzony czujnik, ale nie wydaje mi się.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki Liczę na relację ze zlotu we środę :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tym razm sie mylisz Zobaczymy. Jak nie będzie źle, może się na letni wybiorę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wahałem się czy się nie wybrać, ale czytając wątek nt zlotu w bukowinie, jak i pamiętając poprzednie relacje po, to wiem, że decyzja moja jest słuszna.