Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to ja już w domku też. Miło było jak zwykle. Chociaż na trochę zepsuli spota. Może jakby te laski jakieś ładniejsze były, ale szkoda gadać, żal mi było tych gości. No ale może ja mam jakiś wyszukany gust Kilka fot, które mi się udało pstryknąć:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pod daszkiem się zmieścimy spokojnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Lepiej nie 'kracz' bo nigdy nic nie wiadomo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
OK no to grillujemy Wezmę trochę kiełbasek, nich ktoś weźmie pieczywo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No tyle tego natłukliśmy, że długo trzeba czytać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hmmm, czyli grillujemy jednak ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Poprzednia strona pierwszy post z góry MAPKA
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Buuuu ... a taką ładną mapkę wkleiłem ... buuu ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No panowie i panie, to że prezesa nie będzie nie znaczy, że sobie odpuszczamy. Przybywać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja będę ... jak mi się mój złomek nie rozleci
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Do 20-tej zwykle jesteśmy, a nawet dłużej często. Ale jak pogoda do d*py to o 19:30 się zbieramy do domu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No wiesz, zakładam, że nie każdy wie gdzie jest Nałęże, więc sorki Siedzimy sobie pod i przed wiatą i grillujemy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A witamy witamy Wpadaj na najbliższy spot. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i spot będzie w Jaworzu Nałężu. MAPKA
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja oczywiście w razie czego oferuję swoją pomoc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ja do klimatronika nie dopłaciłem ani złotówki - kupiłem za 250 2din a swój za tyle samo sprzedałem, więc wyszło na zero W sumie jeśli ktoś to robił wiele razy i ma odpowiedni sprzęt do tych pinów, to nie wiem czy nie warto pojechać.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Że klimatronik był rezany widać od razu po srebrnej listwie z dołu. W 2din-owym jej nie ma.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Leń :> Panel można oczywiście podszlifować, ale ja bym się w to nie bawił. Wyjdzie brzydko i potem panel będzie trzeba kupić a swojego nie sprzedasz. Panele godne uwagi na allegro: http://moto.allegro.pl/item628773422_audi_a4_02_07_panel_sterowania_klimatyzacja.html - z tym moze byc problem, bo ma włącznik na czujnik jakości powietrza http://moto.allegro.pl/item641307392_klimatronik_audi_a2_a3_a4_a6_panel_klimatyzacji.html - ten w prawym dolnym rogu. Ewentualnie http://moto.allegro.pl/item650687343_audi_a4_sterownik_klimatronik.html , ale cena duża. Jest jeszcze kilka, ale ceny z kosmosu - 500 zł, albo w fatalnym stanie. Przelotka do navi http://allegro.pl/item638412955_kostka_audi_a3_4_6_radio_do_nawigacji_rns_e.html Można też zamówić cały komplet tu http://www.naviservice.com.pl/ - antena GPS, przejściówka z ISO na ISO2 i adapter anteny. Do tego kosz 2 DIN 8E0 858 005 F - najlepiej zamówić w ASO - w skodzie - koło Makro powinno być taniej. [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 14:11_________________________________________________ Na allegro jest tylko jedna ramka 2din, ale droga, bo aluminiowa http://moto.allegro.pl/item631050686_audi_a4_01_08r_ramka_pod_nawigacje_2din_navi.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry Ciężko się pozbierać w ten poniedziałkowy ranek. Siemian, chyba widziałem Twoją furę koło Żeroma
-
Pomoc w Firefoxie - przewijanie strony
Może chodzi o to: sprawdź czy jest włączona opcja 'Używaj automatycznego przewijania' w Narzędzia->Opcje->Zaawansowane
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a może proton to jest jakaś panna którą zapomniałeś wyciągnąć z bagażnika i przy skręcie wyje Raczej powinna wyć przy hamowaniu i dodawaniu gazu Kurcze o tym to nie pomyślałem Ale jakoś żadna się nie chce przyplątać ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian. Znalazłem wątek, w którym właśnie przyczyną wycia był padnięty przegub wewnętrzny, stąd moja podejrzenie, ale raczej obstawiam łożysko. Tata jechał na tylnej kanapie i mówił, że tam mniej słychać, więc to raczej z przodu. Dodatkowo czuć delikatne mrowienie na kierownicy. Godzic. Jeśli zmieniłeś zegary to na podstawie VIN dostaniesz w ASO co najwyżej pin do starych zegarów. Wal do Wihajstra on się zajmuje takimi sprawami
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko Wojtek, muszę się udać do Ciebie na diagnozę. Mówiłem Ci przez telefon o wyciu, które się u mnie pojawiło i sądziłem, że to opony. Jednak dzisiaj założyłem zimówki i zrobiłem krótki wypadzik, no i niestety wyje tak samo. Zacząłem się wsłuchiwać i odnoszę wrażenie, że przy skręcie w prawo jest głośniej. Pozostaje więc łożysko, albo co gorsza przegub wewnętrzny. Czy też jeszcze coś ? A masz pin z licznika jak chłopaki pytają ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem Pogodę mamy piękną
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Maciek, wieki Cię nie widziałem. Gdzie to się podziewasz i na spoty nie wpadasz ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miło powitać Wpadaj i się nie zastanawiaj nawet