Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek, oglądałeś swoje autko po sobotnim wyjeździe ? Ja miałem straszne plamy ze smoły, nie wiem czy to z tego poligonu czy z tej drogi co wyjeżdżaliśmy. Pół godziny to dzisiaj czyściłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wprawdzie idą wakacje i będzie trudno gdzieś znaleźć miejsce, ale trzeba poszukać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Owszem Musimy zorganizować coś dwudniowego, tak żeby coś się wypić dało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Proton coś się rozczulasz Niom, rozmarzyłem się trochę :gwizdanie: Wyobraźnia robi swoje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jak będziesz wpadał to się sytuacja i u nas zmieni Mam nadzieję, że Twój nick znaczy to co mam na myśli, bo uwielbiam rude dziewczyny, mają w sobie jakiś magnetyzm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurcze, jak to jest, że u Was ciągle przybywa płci pięknej, a w BB nic ;( To chyba magnetyzm Mirona :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie. Wszyscy 'kryzys, kryzys', a tu fura, skóra i komóra
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ja bym się cieszył z tego:D W tej sytuacji to jedyne sensowne wyjście
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No tak, tylko trzeba go mieć :>
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nie panikuj kolego, bo jest duża szansa, że przeżyjesz trzydniowy orgazm :gwizdanie: z oZiXem kurfa :polew: :polew: :polew: :polew: Nie strasz, bo się będę bał schylić po mydło w łazience
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zobaczymy go na zlocie, czy jedziesz B6 ?
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Tak czytam, czytam i się zastanawiam czy dobrze zrobiłem zapisując się na zlot :> Coś czuję, że nic z niego nie będę pamiętał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Powiem tak, sprawa jest ciężka, bo rozmawiałem z gościem i już jest z kimś umówiony na jutro. Więc auto będzie nadal osiągalne, jeśli go jutro nie sprzeda. Będę informował na bieżąco. No chyba, żeby w ciemno kupić, ale jak auto było bite to bym się bał trochę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A jak dysponujesz czasem jutro ? Bo muszę się w tej sytuacji jakoś z tym gościem umówić.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wygląda raczej na prywatną osobę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jedno mnie dziwi. Pisze, że pierwszy właściciel, a numer rej w miarę nowy - max pół roku temu dawali chyba takie numery.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Skąd wiadomo, że było rozwalone, na zdjęciach nie widać niczego niepokojącego ? Siemian, nie ma problemu możemy się z gościem jakoś umówić na jutro. Mi pasuje o dowolnej porze. W końcu co dwie głowy to nie jedna
-
[ALL B6] Jak zdjąć cały tunel ?
Jeśli się nie mylę to: tunel - 8E0 863 241 G 6PS (soul-czerń) 2 - ramka przełącznika - 8E0 863 321 D 7PE (soul-czerń) 5 - osłona dźwigni hamulca ręcznego - 8E0 863 276 B 6PS (soul-czerń)
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kolegi w czarnym avancie B6 1.9 spotkanym wczoraj na trasie średnicowej około 12-tej przed Zabrzem z nr SW XXXXX. Chyba i tak mnie nie zauważył, ale i tak pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o laseczki tam sa hyhy A są są, i to bardzo fajne :> Trzeba u nas poprawić sytuację w tym zakresie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A dzięki Pozdrawiam również.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek, fajna droga do tych Żor, nie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jadę do Was, trzymajcie miejscówkę dla mnie Mam nadzieję, że trafię bez problemów. U mnie trochę pada niestety
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gdzie wam leje ? Ja się dziś opalałem i bynajmniej nie pod kwarcówką [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 20:52_________________________________________________ Ciekawe czy utonę w błocie na tym painball-u czy nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kurcze, żadnej babeczki do pokoju nam nie dali na zlot ;( Piątka facetów w jednym pokoju, będzie się działo :gwizdanie: