Treść opublikowana przez proton2
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
A jak z autami 4x4 ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja na pewno wezmę jakieś mięsko, bo po zlocie nie mogę patrzyć na kiełbaski
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak podejrzewałem, ale nie od razu kojarzę furki nowych klubowiczów Znów kiełbaski ? :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widziałem przed chwilą czarnego avancika b5 ze zderzakiem z s-ki i naklejką klubową na tylnej klapie na parkingu na osiedlu górnym borze w skoczowie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oo Madas. Gratuluje VIP-a
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jakie życiowe :>[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:05_________________________________________________ Co tu tak spokojnie ostatnio. Wszyscy na urlopy powyjeżdżali ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pośmigałem trochę po tym pasie, co potem ochrona się przyczepiła, tam coś musiało być rozlane. A u Was co słychać ? Następny zlot letni musi być chyba od czwartku do niedzieli :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nawet nieźle. Ja już doszedłem do siebie Wyczyściłem mojego blaszaka po jakimś syfie, którym go uwaliłem na lotnisku. Jakiś chyba płyn hydrauliczny z samolotów Szkoda, że wszystkich nie poznałem na zlocie, ale tak to już bywa.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie, to jaktam z tym spotem środowym ? Robimy w tym lokalu co Wojtek mówił ?
-
Prośba do specow informatyków, webdesignerów...
http://www.imgag.com/product/full/ap/3062256/graphic1.swf
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale kurcze pędziliście potem po tej 1-ce jakbyście żelazka włączone w domu pozostawiali :> I biedny Sławek został sam na szarym końcu ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
240 powinien przekroczyć Mój w tipie już dochodzi do 235, a 1,9 od mamy wchodzi na 240 Żartowałem, że będziesz sponsorem... a w piątek to mi wpadło 6pkt Wiesz, wg danych katalogowych prędkość max to 225 km/h. Mój by jeszcze poszedł trochę pewnie, ale mi zajechali drogę, a nie chciało mi się dalej deptać i za chwilę znów hamować. Wystarczy mi wiedza, że da się tym tyle pojechać :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe czym to usyfiłem auto na tym lotnisku Dopóki auto stało na zewnątrz to nie śmierdziało tak mocno, gorzej w garażu Podjadę chyba do Wojtka, żeby się temu przyjrzeć gdzie to tam powłaziło. Z ciekawości sprawdziłem stan oleju. Pomimo tak szaleńczej jazdy jak miałem 1,5mm od max tak mam nadal Pierwszy raz tak go pociągnąłem do 230 km/h Nippo, widziałem w oczach Twoje zdziwienie jak tam w lewo przed Siewierzem skręcaliśmy
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Ja też się przyłączę do podziękowań dla Madasa, Kuredu i Musashi-ego za na prawdę świetne miejsce na zlot, organizację no i w ogóle za całokształt. Jestem zachwycony Ale żeby nie było za wesoło dwa minusiki - brak jakiegoś ciepłego posiłku w trakcie piątkowej imprezy oraz brak jakiegokolwiek miejsca do zjedzenia kiełbaski na lotnisku. Trochę źle się patrzyło jak sobie wszyscy radzili na maskach, dachach czy w samochodach. Był to mój pierwszy zlot i na pewno nie ostatni. Brawo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Haha ... pierwszy No to ja już w domu jestem. Droga spowrotem to trochę masakra była, ale jakoś się udało.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie śpimy jeszcze. Ja się kładę gdzieś za 1,5 godziny. Zadzwonię jeszcze do Mirona, zapytam o warunki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No tu będzie problem, bo posty pisane tutaj nie zwiększają licznika postów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no jak to co....jedziesz pierwszy ....nadajesz tempo :gwizdanie: masz Rns-e wiec prowadzisz jakby to powiedzieć: pojedziesz jako sponsor, jeśli będą suszyć to... :gwizdanie: Tego się właśnie obawiam Choć z drugiej strony nie zamierzam pruć na złamanie karku, więc nie będzie problemów myślę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak nie zaśpię
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to jutro jedziemy. Ciekawe co to będzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Coś tu ucichło. Ja lecą spać, bo jutro mało spania będzie. Papa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe Wojtek, zapomniałem, że miałem skręconego RF Gain na radiu, dlatego Cię było już później kiepsko słychać. Myślę, że z 5-6 km powinno być zasięgu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki za kolejny udany spocik. Pozdrawiam nowych członków ekipy BB Dobre te kiełbaski wyszły dziś. Za tydzień muszę sobie jakieś mięsiwo przywieźć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mój chyba nawet tak dobrze nie jedzie