Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Ja na pewno wezmę jakieś mięsko, bo po zlocie nie mogę patrzyć na kiełbaski
  2. Tak podejrzewałem, ale nie od razu kojarzę furki nowych klubowiczów Znów kiełbaski ? :>
  3. Widziałem przed chwilą czarnego avancika b5 ze zderzakiem z s-ki i naklejką klubową na tylnej klapie na parkingu na osiedlu górnym borze w skoczowie
  4. Jakie życiowe :>[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:05_________________________________________________ Co tu tak spokojnie ostatnio. Wszyscy na urlopy powyjeżdżali ?
  5. Pośmigałem trochę po tym pasie, co potem ochrona się przyczepiła, tam coś musiało być rozlane. A u Was co słychać ? Następny zlot letni musi być chyba od czwartku do niedzieli :>
  6. Nawet nieźle. Ja już doszedłem do siebie Wyczyściłem mojego blaszaka po jakimś syfie, którym go uwaliłem na lotnisku. Jakiś chyba płyn hydrauliczny z samolotów Szkoda, że wszystkich nie poznałem na zlocie, ale tak to już bywa.
  7. Panowie, to jaktam z tym spotem środowym ? Robimy w tym lokalu co Wojtek mówił ?
  8. http://www.imgag.com/product/full/ap/3062256/graphic1.swf
  9. Ale kurcze pędziliście potem po tej 1-ce jakbyście żelazka włączone w domu pozostawiali :> I biedny Sławek został sam na szarym końcu ;(
  10. 240 powinien przekroczyć Mój w tipie już dochodzi do 235, a 1,9 od mamy wchodzi na 240 Żartowałem, że będziesz sponsorem... a w piątek to mi wpadło 6pkt Wiesz, wg danych katalogowych prędkość max to 225 km/h. Mój by jeszcze poszedł trochę pewnie, ale mi zajechali drogę, a nie chciało mi się dalej deptać i za chwilę znów hamować. Wystarczy mi wiedza, że da się tym tyle pojechać :>
  11. Ciekawe czym to usyfiłem auto na tym lotnisku Dopóki auto stało na zewnątrz to nie śmierdziało tak mocno, gorzej w garażu Podjadę chyba do Wojtka, żeby się temu przyjrzeć gdzie to tam powłaziło. Z ciekawości sprawdziłem stan oleju. Pomimo tak szaleńczej jazdy jak miałem 1,5mm od max tak mam nadal Pierwszy raz tak go pociągnąłem do 230 km/h Nippo, widziałem w oczach Twoje zdziwienie jak tam w lewo przed Siewierzem skręcaliśmy
  12. Ja też się przyłączę do podziękowań dla Madasa, Kuredu i Musashi-ego za na prawdę świetne miejsce na zlot, organizację no i w ogóle za całokształt. Jestem zachwycony Ale żeby nie było za wesoło dwa minusiki - brak jakiegoś ciepłego posiłku w trakcie piątkowej imprezy oraz brak jakiegokolwiek miejsca do zjedzenia kiełbaski na lotnisku. Trochę źle się patrzyło jak sobie wszyscy radzili na maskach, dachach czy w samochodach. Był to mój pierwszy zlot i na pewno nie ostatni. Brawo
  13. Haha ... pierwszy No to ja już w domu jestem. Droga spowrotem to trochę masakra była, ale jakoś się udało.
  14. Nie śpimy jeszcze. Ja się kładę gdzieś za 1,5 godziny. Zadzwonię jeszcze do Mirona, zapytam o warunki
  15. No tu będzie problem, bo posty pisane tutaj nie zwiększają licznika postów
  16. no jak to co....jedziesz pierwszy ....nadajesz tempo :gwizdanie: masz Rns-e wiec prowadzisz jakby to powiedzieć: pojedziesz jako sponsor, jeśli będą suszyć to... :gwizdanie: Tego się właśnie obawiam Choć z drugiej strony nie zamierzam pruć na złamanie karku, więc nie będzie problemów myślę
  17. No to jutro jedziemy. Ciekawe co to będzie
  18. Coś tu ucichło. Ja lecą spać, bo jutro mało spania będzie. Papa
  19. Hehe Wojtek, zapomniałem, że miałem skręconego RF Gain na radiu, dlatego Cię było już później kiepsko słychać. Myślę, że z 5-6 km powinno być zasięgu.
  20. Dzięki za kolejny udany spocik. Pozdrawiam nowych członków ekipy BB Dobre te kiełbaski wyszły dziś. Za tydzień muszę sobie jakieś mięsiwo przywieźć
  21. Mój chyba nawet tak dobrze nie jedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.