Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak zdjąć cały tunel ?


DomynyK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałem zapytać jak zdejmuje sie tunel w moim audi bo potrzebuje go całkiem wyjąć z autka nie uszkadzając go bo i tak będzie wracać na swoje miejsce bardzo bym był wdzięczny za pomoc.

Ps. Jeśli admini postanowią ten temat zamknąć bo był już wałkowany to proszę o link z tym tematem bo ja nic co mi by pomogło nie mogłem znaleść

Pozdrawiam Serdecznie

Dominik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W watku o RNS-E jest link do strony,gdzie jest opisany demontaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ale nie mogłem i tak znaleść :tongue4: albo tak szukałem :tongue4:

Niestety nie mam tyle czasu by prześledzić forum więc jak byście mi link wysłali to było by super ;)

z Góry dzięki za pomoc. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link w temacie o RNS-E nie chodzi, ale pdf-a opisującego demontaż tunelu znalazłem TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;):good:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 18:20_________________________________________________A i jeszcze jedno a jak zdjąć panel z drzwi kierowcy trzeba zdejmować boczek czy wyciska sie jakoś bo chciał bym go wymienić bo żonka ma duże pazurki i jak zamyka zawsze drzwi to gume z niego zdrapuje i wygląda :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczek to ja wiem jak zdjąć ja potrzebuje ten plastik zdjąć co jest wkoło przycisków od szyb i regulacji lusterek i pytam czy musze cały boczek zdejmować by to zdjąć a jak nie to jak go wyciągnąć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok i ostatnie pytanko mam :) z tunelu wyciera mi sie guma ochronna plastiku i wnerwia mnie to strasznie i chciał bym ją wytrzeć całkowicie tylko nie wiem jaki preparat zastosować by to ładnie poschodziło co byście mi doradzili!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle,ze wtedy tunel sie swieci jak psu jajca.... :wallbash:

To sie audi nei popisalo.

Niestety u mnie tez tak jest.Ja bede wymienial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie audi nei popisalo.

Zgadzam sie w 100% ja na razie nie chce wymieniać bo mam drugą skarbonke znaczy sie budowe domu i chce go zdjąć i dać żonce by go pucowała tylko nie wiem jaki preparat zastosować i tu moja prośba do kogoś kto próbował z tym walczyć.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze temat sie nie rozwija bo mam ten sam problem i z checia bym poczytal odnosnie jakis pomyslow.

Jesli nic dobrego nie wymysle to bede wymienial swoj. Szkoda ze tak to upieprzyli..

Dominik wklej fotke swojego. Jesli mozesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny sluszny pomysl to wymienic na nowy lub uzywany w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje nr czesci:

Tunel srodkowy kolor czarny(soul??) bez miejsca na telefon,z miejscem na podlokietnik

Oraz czesci nr 2 i 5 ze zdj

http://img32.imageshack.us/img32/7563/dotunelu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to:

tunel - 8E0 863 241 G 6PS (soul-czerń)

2 - ramka przełącznika - 8E0 863 321 D 7PE (soul-czerń)

5 - osłona dźwigni hamulca ręcznego - 8E0 863 276 B 6PS (soul-czerń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za nr. :good:

Przy wymianie tunelu jest cos na co powinienem zwrocic uwage??

Jak zdjac uchwyt na napoje i wizytownik???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też miałem problem z tą podrapaną gumą na tunelu ale tylko z tym fragmentem od gałki zmiany biegów do miejsca pod śmietniczką.

Zdjąłem ten plastik (demontując wcześniej cały tunel) i potem umyłem to poprostu w wodzie mocno trąc miękką szmatką. Zeszło bez większych oporów i teraz wygląda elegancko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szalony pomysł :kox: też mam problem z panelem na drzwiach kierowcy i pasażera - a moze potraktować jakimś sprayem do czyszczenia karoserii i ladnie wytrzec? :evil: mam obawy czy nie zrobie kompletnej wioski :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...