Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie wiem o kim. Ktoś przyjechał, posiedział w aucie, nawet się nie przywitał i pojechał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sorki, że musiałem tak wcześnie się zwinąć Całą drogę rozmyślałem o tym gościu w tym czarnym B7. Super, że wpadłeś. Z czasem na pewno wszystkich będziesz kojarzył, mi też trochę zeszło
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ktoś tam wziął ten węgiel i podpałke ostatnio.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Powitać No niektóre te wypadki są mocne, szczególnie jak tego jednego na motorku ciężarówka przejeżdża i go potem ciągnie . W Jasienicy skręcasz w lewo (jadąc od Bielska) na skrzyżowaniu, gdzie jest sklep Roll i jedziesz a do samego końca pod górę. Na końcu masz parking z grillem i tam się spotykamy. Jak zresztą Wojtek napisał, mapka ładnie to pokazuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będzie ciężko tak nagle. Ja nie dam rady na pewno. Weź sobie jakąś fajną białogłowę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jest tam jakieś oświetlenie, więc w sumie póki temperatura jest znośna, nie ma co się przenosić. Ale to oczywiście moje zdanie na ten temat Oglądaliście może ostatni 'Zakup kontrolowany' na Tvn Turbo ? Był gość z Bielska i oglądał różne sportowe fury, m.in. śliczną Imprezę STI. Kupił ją, widziałem go dziś w niej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nigdy jeszcze nie rozbieraliśmy silnika na spocie. Może spróbujemy :gwizdanie:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Wg Elsy pin 24 jest nieużywany. Trochę grzebałem po sieci wczoraj jeszcze w poszukiwaniu odpowiedzi. Na jednym z forów ludzie twierdzą, że jest to przewód o niedużym przepływie prądu i można go złączyć z masą - PIN D12 (Terminal 31) w gnieździe ISO2.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam w ten piękny poranek Niech wpadnie. Podłączymy i zrobimy logi to się coś wyjaśni.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sure, wezmę Co do fotek, to mi najbardziej podoba się 3-cia od lewej w górnym rzędzie. Czy zgłaszać, hmm... ja bym zgłosił, niczym nie ryzykujesz . Co do przeróbki foto, to z tego co pamiętam regulamin nie przewiduje takiej opcji. Między innymi dlatego nie zgłosiłem mojej nocnej foty, bo zdjęcia były retuszowane w PS.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Mam małą zagwozdkę z tym modem. Zrobiłem u siebie pełną przeróbkę - przód+tył. Póki co bez mikrofonu i głośników. Gra ładnie Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Zarówno w radiach zwykłych jak i RNS-E jest BOSE PIN. W przypadku złącza ISO jest to pin 1 czarnej kostki, w przypadku RNS pin 7 w złączu A. Elsa opisuje ten pin jako "Bose coding to earth" co by mogło sugerować podłączenie do masy. Ktoś wie do czego to ma być podłączone ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gdzieś chwilowo brakło styku na poduszce lub napinaczu i w sterowniku zapisał się błąd. Dopóki nie skasujesz błędu vagiem kontrolka będzie się świecić. Ja np. teraz jak robiłem z tym bose, musiałem odpalić auto bez siedzeń i samo podłaczenie spowrotem poduszek od foteli nie spowodowało zgaśnięcia kontrolki AIR BAG. Bose gra ładnie, ale zaobserwowałem trochę niepokojący efekt - słychać cichy szumek w głośnikach jak RNS jest wyłączony lub głos jest na MUTE. Okazało się przy okazji, że w tym systemie aktywnym co był oryginalnie, jest środkowy głośniczek pod szybą W tym systemie podłączony jest on w ten sposób, że + jest spięty z prawym przednim głośnikiem, a - z lewym przednim. Kabelki odciąłem i podłączyłem bezpośrednio do wzmaka Bose Krajobraz z pola bitwy ... Marek dzięki za MMS. Szkoda, że nie mogłem wpaść chociaż na ślub
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Stary ale jary
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj, chłopak wpadł A ja jestem wolny jak ptak :> Powodzenia Maciek :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hmmm... nie widziałem żadnego ekranu, ale też nie rozpruwałem całej wiązki. Masa idzie zwykłym kablem (dwa brązowe) z tego co widziałem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe właśnie z tym ekranem. Oryginalna wiązka nie ma ekranu i nic nie piszczy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No pogoda zapowiada się dobrze, więc pewnie bedzie udana impreza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No kable prawie wszystkie przeciągnięte Autko kompletnie rozebrane. Przynajmniej poprawię sobie to co spieprzyłem przy montażu navi Jutro ciąg dalszy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam w ten piękny dzionek Pierwszy etap Bose wyrezany Tylko piny nie bardzo chcą siedzieć, że o niemożliwości zapięcia ich blokady nie wspomnę Gra nawet ładnie, ale trochę pogłos jest, bo połowy wnetrza brakuje. Maciek, bez tej wyciągarki do pinów to by była masakra. Musiałem też skoczyć po zaciskarkę do pinów, bo lutowaniem i kombinerkami marnie to szło. Idę się bawić dalej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty się kurcze nie śmiej, tylko sprawdź czy coś zostało Bo może póki mam urlop to sobie chociaż tył zrobię jak mi te piny nie przyjdą.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko Co za koleś z tymi pinami Cytuję: "przepraszam moje niedopatrzenie przelewów , dzisiaj idzie wysyłka". Znając pocztę to nie ma szans zeby to dotarło jutro. Maciek, Tobie nie zostało coś tych pinów ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No z frekwencją cienko dziś. Chyba wiele żon miało dziś coś przeciw Tekst z CB był mocny :> BTW, ktoś się chwalił, że dysponuje 'witaminką' do VAG-a 409-1. Potrzebuję
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom Właśnie dlatego napisałem "na jakiś czas"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Noo 600 kucyków i 1000 niutków by wystarczyło na jakiś czas
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No taki potworek czasem by się przydał pod maską :>