Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Teraz to już za późno niestety. Miejmy nadzieję, że cos będzie na miejscu. Poza tym ciepło jest. Pogoda idealna na spota. Wczoraj wieczorem normalnie mogłem sobie na tarasie siedzieć i pifko konsumować
-
[ALL B6] lewe przednie glosniki przerywaja
Zacząłbym od kabelków pomiędzy słupkiem karoserii, a drzwiami - tych w gumowej osłonce. Często tam następuje ich przetarcie.
-
[ALL B6] Jakie złącze ISO2 do RNS-E
Ja mam adapter "ISO 2 AUDI" z naviservice - LINK. Poza koniecznością przełożenia jednego kabelka, wszystko działa bez problemu.
-
[B5 AKN] Gdzie znajduje się vakupompa i jak sprawdzić jej działanie?
Jak Wojtekce napisał pompa podciśnienia jest jedna - na lewej głowicy od ściany grodziowej. Zasila ona zarówno wspomaganie hamulców jak i zapewnia podciśnienie do sterowania gruchą turbiny, egr czy też klapą gaszącą. Schemat podłączenia jest w FAQ Diagnostyka VAG - TUTAJ. Sztanga turbiny powinna się zacząć poruszać przy 150 ± 20 mbar, a górne położenie osiągać przy 620 ± 20 mbar. Więc jeśli u Ciebie podciśnienie jest większe sądzę, że sterowanie powinno działać prawidłowo. Na takiej plastikowej przelotce przez ścianę grodziową jest gumowa zatyczka, sprawdź czy Ci nie spadła, bez niej nie będzie podciśnienia w układzie. Również możesz mieć gdzieś rozpięty trójnik, albo dziurawy wężyk.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zastanawiam się czy nie wziąć kilka polan do zapalenia ogniska, bo może nie być już na miejscu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jacyś strasznie tajemniczy jesteście :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie nie, od Cieszyna to jest bliżej. O na T Y M zjeździe skręcasz w prawo. W górnym prawy rogu masz McDonald-a. Zresztą i ile pamiętam jest wcześniej tablica opisująca skręt na Jasienicę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bo mnie nie było :> Mnie pewnie też, bo ja zawsze jestem miły :> Mapkę mamy w pierwszym poście, ale dojazd jest w sumie prosty ... jak pojedziesz od Cieszyna, to jak jedziesz w stronę BB jest McDonald's, w tym momencie skręcasz w prawo i lecisz w stronę gór cały czas prosto aż Ci się droga skończy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jakto nie ma na ebay-u - a TO - cały komplecik Ale tanio nie jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może nawet już kupił Mi się tylko fela nie podoba w tym aucie. Moim zdaniem zbyt ekstrawagancka do B6, które ma raczej stonowaną sylwetkę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie ma samej tuby w necie. Jest cała razem ze wzmakiem, ale gość trochę z ceną przegiął. Może by przedzwonić i ponegocjować http://allegro.pl/item746163045_glosnik_bose_audi_a3_a4_a6.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehehe, no ta opcja jest zdecydowanie gorsza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może ktoś dołożył Bose bez zmiany boczków - ja tak mam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wpadaj wpadaj ... :> Może się wreszcie przejadę tym Twoim potworem Na TVN Turbo pokazywali ostatnio S4 w budzie B8. tak siedziałem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co Wy się tak tego Siemiana ciągle czepiacie ? :>
-
[ALL B8] Trzaski - Słupek boczny
Prosta sprawa. Przesuwasz regulację pasa na sam dół, podważasz od dołu czymś co nie porysuje plastików, tak żeby wyskoczyło z zaczepów (tam gdzie strzałki A), jak wyskoczy to ciągniesz w dół i do środka auta. Jak chcesz wyjąć to całkiem, trzeba wcześniej odkręcić pas od siedzenia. Przy zakładaniu trzeba prawidłowo trafić, żeby działa regulacja wysokości pasa.
-
[ALL B6] Jak nauczyć moje auto vin'u???
Łączysz się Vagiem z modułem centralnej elektryki, wchodzisz w adaptację, kanał 081, wpisujesz wartość 46992 i dajesz save. Poza tym widzę, że masz złe kodowanie tego modułu. Jeśli masz jak w profilu avanta, to kodowanie powinno być 10001.
-
[ALL B6] Centralny zamek (strona kierowcy) model 401 837 015 - częsta awaryjność
Jakieś błędy w module komfortu ? Wygląd to raczej na przerwany kabelek między słupkiem A, a drzwiami. Sterowanie el. szybami z drzwi kierowcy działa dla inych szyb niż drzwi kierowcy ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też widziałem to coś jak wyjeżdżałem ze skoczowa. Nie wyglądało mi to na fotoradar.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No mówiło się, że czasem tam na tym przystanku przed Skoczowem lubi stać fotoradar. Ale to nie jest granica miasta więc straż miejska zdaje się nie może tam stawiać tej swojej skrzynki. Miśki raczej nie ustawiłyby się z taką skrzynką w cywilnym wozie, więc byłbym dobrej myśli.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widziałem dzisiaj w Skoczowie A4 B5 srebrną w sedanie ze starymi ramkami klubowymi Gość tak koło 60-tki, więc raczej kupił od kogoś takie jak sądzę.
-
[ALL B6] Moduł komfortu
Ostatnio rozbierałem cały środek mojej B6 Moduł komfortu jest pod nogami kierowcy, pod wykładziną i grubą warstwą gąbki zaraz przy samym progu. Da się do niego dostać zdejmując osłonę progu i podstopnicę, ale będzie to bardzo utrudnione - wykładzina z gąbką trzymana przez fotel nie daje łatwego dojścia. Najlepiej zaopatrzyć się w klucz Spline i odkręcić fotel. Po podniesieniu wykładziny widać go idealnie - jest w takiej plastikowej puszce zabezpieczającej przed zalaniem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No totalnie głupio wyszło . Gdyby nie to, że zablokowaliśmy dojazd może byłoby inaczej. Z drugiej strony zdarzało się już, ale to raczej jak nasze spoty jeszcze raczkowały, że ktoś podjeżdzał, popatrzył i odjeżdżał, więc nie jest to dla mnie taka niecodzienna sytuacja. Pewnie to uśpiło moja czujność ;(- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to na pewno dlatego. Tylko skąd my mogliśmy o tym wiedzieć ;( Mi to nawet przez myśl nie przyszło - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu