Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Na razie idę sąsiadowi radio zamontować w aucie, potem możesz spokojnie wpaść
  2. Z tego co widziałem na aukcjach, kabel jest w zestawie, wystarczy podłączyć wg instrukcji.
  3. Hehe, strona mi się przeskoczyła i nie widziałem tego A gdzie reszta fotek ?[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 12:24_________________________________________________ No oni nie mają quattro Zwykłe terenówki.
  4. Poczytaj TEN wątek. Mnóstwo tego na znanym portalu akcyjnym
  5. Witam z rana Ja właśnie wstałem i piję poranną kawkę :>
  6. No ja sobie chciałem jeszcze pooglądać tv, ale mi prąd wyłączyli. Czas więc spać. Dobranoc
  7. Jakich fotach ? Pod domem prawie się na bramę wpakowałem. Gdyby było odrobinę szybciej miałbym przodek do robienia :gwizdanie: Nie mam prądu Ciekawe jak długo ups utrzyma router i urządzonko nadawcze od WiMax-a
  8. Zapraszamy Dzisiaj szaleliśmy na letnich po 15 cm śniegu, więc było wesoło
  9. Przy odpalaniu jest duży pobór prądu i sterownik ABS dostaje za małę napięcie. Dlatego się burzy Kogo dogoniłem na wylocie z Michałowicza na Partyzantów ? Mrugnąłem, ale zero odzewu.
  10. Wojtek to pewnie od rana tylko opony wymienia
  11. Lepiej się przyznaj, że miałeś stracha
  12. Coś czuję, że będę sam :gwizdanie:
  13. Jeździł ktoś po BB, jakie są warunki ?? Ja zostaję na letnich, zobaczymy jak się będzie jechało
  14. TUTAJ Są opisane piny do wszystkich wzmaków oryginalnych.
  15. Nie no, bez przesady Miałem bardziej na myśli sprawdzenie i uzupełnienie poziomu oleju w lampkach [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 13:33_________________________________________________ Ciekawe jak duże jest oblężenie zakładów wulkanizacyjnych :>
  16. Aa właśnie. Muszę sprawdzić czy te lampy działają w ogóle :>
  17. Ja pier... widzieliscie co w Lublinie sie dzieje dzis ? http://www.a4-klub.pl/smf/bialo_bialo_czyli_na_co_komu_quattro-t50496.135.html
  18. Można, można ... zapraszamy Problem jest tylko taki, że spoty już raczej będą się odbywać w Nałężu. Dziś będzie test czy to się uda
  19. Hehe, gorzej jak drewna nie będzie :>
  20. Ale sobie sypie ładnie Jednak to w sumie nie spowoduje jakichś problemów, prawie do razu się to roztapia.
  21. Hej Ja kupiłem ponad rok temu Vartę Blue Dynamic 95Ah/800A. Może to nie topowa seria, ale spisuje się bardzo dobrze i idealnie pasuje w miejsce starego. Przy wyborze akumulatora musisz wziąć pod uwagę prąd rozruchowy. Dla 2,5TDi to zdaje się minimum 760A. Trzeba także zwrócić uwagę na położenie biegunów, bo będzie kłopot z kablomanią Generalnie jeśli szerokość będzie taka sama jak starego, to pewnie nie będzie problemów z mocowainem, ale wtedy może się przemieszczać na boki.
  22. Spoko, fajnie było. Szkoda, że pogoda do d*py, bo na powietrzu się fajniej pracuje A tak musieliśmy gnić w garażu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.