Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Tego nie wiem, ale tak myślę ze max 5 sekund. Nożny jest hamulec. Jak dobrze zahamujesz to lecisz przez przednią szybę :> Mnie niestety nie będzie dziś.
  2. Elo ile ciągnie taki koń na pełnej ? Taki nie trenowany do sportu jakieś 60-65 km/h
  3. Do zdjęć nie wziąłem. Normalnie tylko w kasku
  4. Widzę, że ciekawe wrażenia na zlocie A żeby nie być gołosłownym, to tak sobie śmigam
  5. Ja Godzica nie widziałem. Pozdrówka
  6. Elo 100 lat Piotrek Piter widziany na skręcie z Michałowicza w lewo na NMPKP
  7. Nie wiem co pił ten co to wymyślał, ale ja też chcę
  8. Shit, trochę lipa, że nie mogłem dziś być Siemian, przyznaj się za co przygarnąłeś kropka
  9. A mnie dziś nie będzie Ale w końcu kogo to obchodzi
  10. Elo Od Cieszyna jak jedziesz S1 skręcasz w prawo przy McDonand's w Jasienicy i jedziesz do końca drogi cały czas prosto w stronę gór, aż dotrzesz do końca drogi. Jest tam parking i chatka na ognisko/grill.
  11. oo widzisz nie widzialem Cie slawku niestety ... No na aucie już praktycznie nie widać oryginalnego koloru, tylko sam syf z drogi, więc ciężko mnie poznać, bo się zlewam z tłem
  12. Hejka Piter widziany na Michałowicza koło 8:30
  13. Heyo No to Gryfi najlepszego :beer1:
  14. Jakaś kumulacja urodzin ? Najlepszego H4mm3R
  15. Dzięki za wczorajszego spota i życzenia No i piterowi 100 latek życzę :beer1:
  16. Dzięki za życzenia Jestem trochę obolały, ale się powinienem pojawić w środę. Mogę zabrać vag, chyba jeszcze nie zapomniałem jak się go używa
  17. Chyba jednak nie dzisiaj ,przynajmniej w kalendarzu go dzis nie widac. :gwizdanie: na gg wyskoczyło info Elo Ma, ma, ale jutro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.