Treść opublikowana przez proton2
-
[B6 BFB] Kontrolka hamulca ręcznego!!!
Skoro wyraźnie komp zgłasza 'handbrake is applied' to nie wiem skąd pomysły o płynie i klockach. Padł czujnik przy dźwigni hamulca i tyle. Skoro po zdjęciu wtyczki nie pokazuje ręcznego to czujnik działa na zwarcie - zaciągnięcie ręcznego zamyka obwód. Nie wyciągałem tego, ale nie wiem czy jest sens bawić się w naprawę, jak w ASO to pewnie nie kosztuje dużo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niezłe laptopy, fajne wzornictwo. Kolega z pracy ma, katuje go ostro i w sumie nic się z nim poważnego nie dzieje. Raz był w serwisie, ale to dość powszechna usterka akurat tego modelu była. Na gwarancji wymienili płytę główną, lapek po tygodniu był z powrotem z serwisu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Strzała Kurcze, tam jednak jest zimniej między tymi górami w Nałężu. Przyjechałem do domu koło 22 i spokojnie można było sobie nawet na tarasie usiąść i było ciepło.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Helou Ja dziś będę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Już przy 312 stalówki nie wchodzą, więc 320 tym bardziej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Jak tam na pomorzu ?
-
[ALL B6] Ręczne otwieranie drzwi - nie działa centralny
Jeśli to działa, to jest to niestety dobry sposób dla złodziei na dostanie się do auta bez szkód Miałem kiedyś podobny problem, że nie mogłem otworzyć drzwi ani ze środka ani z zewnątrz - tak jakby coś w zamku nie przeskoczyło do końca. Mordowałem się z tym trochę i w końcu pomogło mocne dopchnięcie drzwi z zewnątrz. Wtedy 'puściło' i udało się otworzyć.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem banda
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom I jak długo posiedzieliśmy
-
[ALL B6] Ręczne otwieranie drzwi - nie działa centralny
Hmmm... a dwukrotne pociągnięcie za klamkę wewnętrzną nie otwiera drzwi ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja też dziś będę. Już nie pada, więc myślę, że dojazd spokojnie będzie. Może być tylko niezłe błotko przed szopką
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Helou Co to jest na górnym zdjęciu, taka jakby osłona nad wałkiem rozrządu ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja w sobotę w przerwie między kolejnymi falami deszczu wymieniłem tylne boczki w bagażniku. Dzięki temu znów roletę mam na swoim miejscu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hmmm... a myślałem, że to tylko mi się dzieje. Może to coś z kabelkami jednak wydawalo mi sie ze z kabelkami .. bo jak mialem otwarte drzwi to wogole prawa strona nie grala .. zamklem i pocharczalo troche a potem zaczelo normalnie grac .. stawiam na kabelki Czyli chyba czas obejrzeć kabelki na przejściu między budą a drzwiami.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hmmm... a myślałem, że to tylko mi się dzieje. Może to coś z kabelkami jednak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Helou H4mm3R, Ty gdzieś naprawiałeś RNS-a, dobrze pamiętam ? Mam takie coś, w sumie miałem to jeszcze przez przeróbką na bose, że mi charczy prawa strona. Nie dzieje się to zawsze, tylko czasem, głównie jak się ciszej słucha. Jak dam na chwilę dość głośno i potem ściszę to zazwyczaj przechodzi, choć też nie zawsze. Po symptomach sądzę, że usterka jest w rns, a nie gdzieś we wzmaku czy jakiejś luźnej wtyczce. Tym bardziej, że działo mi się to już jak miałem przednie głośniki zasilane bezpośrednio z rns. Dlatego szukam kogoś kto by dobrze ogarniał temat, bo to może być trudne do uchwycenia, tym bardziej, że nie dzieje się to za każdym razem. Czasem kilka dni działa bez zarzutu, a czasem za każdym razem jak się włączy to jest lipa.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawy egzemplarz, ale ksenony to HID, straszny syf w komorze silnika (ja rozumiem ze tam się nie myje, ale tu jest jakaś masakra ). Nie klubowy a ma moda na kierę B7
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki klapy bagażnika - sedan
Nie wiem czy w sedanie jest identycznie jak w avancie, ale u mnie wyjęcie tego elementu wymagało odkręcenia dwóch takich nakrętek jak 37, wyjęcia tych blaszek znajdujących się pod tymi nakrętkami oraz wyjęcia zamka (nie całego, tylko tej części na kluczyk). Oczywiście trzeba też odpiąć kostki instalacji.
-
[ALL B7] CD Zmieniarka - opis kostki podłączeniowej
A tu http://studio24.prv.pl/ nie ma ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czółko (siódmy)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja mogę polecić http://www.cssbeskidy.pl/ . Sporo tam sprzętu naprawiałem i w sumie też mogę polecić.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry
-
[B6 AVB] Jak wymienic błotnik przedni
Hmmm.... chyba nie ma z tym żadnej filozofii. Przyglądając się z zewnątrz to mamy śruby trzymające zderzak (3szt.), kilka śrub z góry i od strony drzwi. Pewnie jest coś jeszcze pod nadkolem. Zdjąć, zobaczyć i wszystko będzie jasne.