Treść opublikowana przez proton2
-
[AFB B5] Pierwsze logi proszę o ocenę
Do tego kąt wtrysku do poprawy - przyspieszenia.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gratuluję tym co właśnie pojechali nad morze na urlop
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie spodziewałbym się tu poematów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tylko nie płaczcie ... mnie dziś niestety nie będzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czółko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem ferajna
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem P.S. Piter widziałem Cię
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Helou Możliwe. Gadaliśmy z kuzynem i nie rozglądałem się zbytnio. Sorki Hmmm, trochę posprzątałem, ale nie widzę, żeby tam był jakiś limit. Kiedyś pokazywało 'zapełnienie' skrzynki, ale od dawna już tego nie widzę, więc sądziłem, że nie ma limitów już.
-
[ALL] Reset komputera
Wygląda na padający akumulator.
-
[B6 AKE] VAG zwraca błędy:00914; 00912; 00915; 00913; 01560; 01561 gdzie szukać przyczyny
proton2 Masz na myśli przełączniki które zaznaczyłem na poniższym obrazku ?. Tak dokładnie o ten zespół chodzi. Mam nawet gdzieś taki jeden sprawny - został mi po wymianie, bo miał powycierane przyciski. Szkoda, że nie mieszkasz bliżej to bym Ci go po prostu dał i by się sprawdziło, czy to on jest uszkodzony. Zacząłbym jednak od styków, bo dziwne jest, że błędy są z każdego z przycisków z tego zespołu, a to raczej mało prawdopodobne, że padły wszystkie jednocześnie. Mógłbyś coś więcej napisać o tym mikrostyczniku ? Który to jest dokładnie element, bo mam ten sam problem z jednymi drzwiami, próbowałem czyścić styki itd, ale nic to nie dało... Z tym, że u mnie często nie odblokowywują się po odblokowaniu drzwi przełącznikiem u kierowcy, natomiast otwarcie drzwi z kluczyka zawsze działa No właśnie nie rozbierałem tego jeszcze. Efekt mam dokładnie jak u Ciebie - z kluczyka otwiera bez problemu wszystkie drzwi, a z wewnętrznego tylko te gdzie błąd ten (jak wyżej) nie występuje. Gdzieś czytałem, że niektórzy dają odrobinę kleju kropelka na główkę tego stycznika, ale to nie pomaga na długo. Na AKP jest dość szeroki temat o tych stycznikach, to myślę wszystko wyjaśni http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53189
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Elo
-
[B6 AKE] VAG zwraca błędy:00914; 00912; 00915; 00913; 01560; 01561 gdzie szukać przyczyny
Moim zdaniem ewidentnie widać problem z zespołem przełączników do sterowania szybami przy drzwiach kierowcy. Błędy są sporadyczne, więc może tylko styki zaśniedziały. Możliwe, że jak padał deszcz to miałeś, lub może poprzedni właściciel, dłużej otwarte drzwi i podlało. Albo po prostu jest na wykończeniu. Można by podmienić na chwilę jakiś sprawny zespół tych przełączników i sprawdzić, czy błędy wrócą. Co do dwóch ostatnich błędów, to niestety mam to samo. Wyrobione są styczniki w zamkach i niestety nigdy nie chciało mi się za to zabrać, ale ponoć tylko wymiana zamka pomaga, bo ciężko dostać pasujący mikrostycznik.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
problem w tym że gdybym chciał się bawić w pełny remont to wyjdzie mi to jakieś 10 000 plnsame pierścienie to koszt prawie 3000. Tutaj http://www.fpt-prima.com.pl/?p=1&lang=1 ponoć mają pierścienie do twojego w znośnej cenie. Przydałoby się zadzwonić i zapytać.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A co mu dolega ? Z tego co pamiętam to poddymial na niebiesko tylko.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Aż tak źle ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Albo padł przycisk 'Eject' do wyjmowania płytki Można vagiem wymusić wysunięcie płytki wpisując 001 w kanał 67 adaptacji RNS-E.
-
[ALL B6] Problem z wentylatorem klimy
Pewnie to samo co tu: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_nie_odpala_i_caly_czas_chodzi_wentylator-t42628.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42629.0.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Elo A mnie kurde jakieś choróbsko dorwało. Cały weekend w łóżku przeleżałem z gorączką
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No póki co jeszcze 'miętkie', ale dojdą do siebie z czasem Hamuję z umiarem, więc myślę, że będzie dobrze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Helou W porównaniu do wczoraj nie jest aż tak gorąco. Ale w sumie do południa jeszcze trochę brakuje.