Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę, że was wczoraj poniosło
-
[B6 AWX] Świecąca kontrolka ESP po przekładce
Skoro zgłasza błąd z cechą 37-00 Faulty to zapewne jest uszkodzony czujnik kąta skrętu. Szkoda, że nie mieszkasz bliżej, bo mam taśmy zarówno do B6 jak u do B7, by się przełożyło na chwilę i byłaby jasność.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wyposażenie nienajgorsze, ale z s-line to on ma tylko zawieszenie obniżone. Silniczek zapewne BDH.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Statycznie 000,001,003,004,008,010,011,013,014 (jak jest) niekiedy 018,023 BS 000,003,004,011 Dynamiczne: 000,001,003,004,008,010,011 To chyba nie BS-y, więc nie ma pewności. Chociaż w 1Z to chyba wszystko jedno
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Łapa mnie boli od tego pucowania . (proszę bez skojarzeń) :> Ale autko wygląda zacnie Logi w miarę OK, ale powinno się logować każdą grupę osobno, wtedy jest więcej próbek. Z tego co podałeś, to niewiele można powiedzieć, bo nie jest to komplet. Można sądzić, że EGR jest nieczynny. Tutaj nic nie jest OT :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
U mnie na szczęście nie ma takiego wynalazku Ja już wypiłem i idę spać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co tu tak cicho ? Ja jestem dopiero w połowie pucowania autka Meguiars-em. Mogę powiedzieć jedno, za 4 godziny tego się nie da zrobić. Mam tak zapuszczony lakier, że wczoraj wieczór jechałem i tylko maskę z błotnikami zrobiłem. A dziś mi się tylko udało wyglinkować resztę auta. Efekt jest ekstra Gdzie klub A6 ma spoty ? Rozumiem, że oni mieliby przyjechać do Nałęża a nie my gdzieś indziej ?
-
[B6 AKE] [B6 AKE] [B6 AKE] Proszę o analizę logów. Panowie czyżby za duże wyzwanie?
To nie są kompletne logi. Z tego co jest to widać, że auto po chipie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Popieram Al-Qaeda-e ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry :hi:
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Te logi Basic settings to nie basic setting, tylko zwykłe. Korekcje na lewej głowicy wyglądają tragicznie. Może się to poprawi po ustawieniu kąta wtrysku. Jeśli nie, to może być źle pod pokrywą, albo rozrząd przestawiony.
-
[ALL B6] Paliwo ucieka przez odpowietrznik baku
Ja u siebie niczego takiego nie zaobserwowałem, a zwykle dobijam kilkakrotnie przyciskając odpowietrznik. Jak sobie sam nie poleję przy wyjmowaniu pistoletu, to zawsze mam czysto
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Mam jeszcze pytanie tak z delikatnie innej beczki Na opakowaniach piszą, że można prać te ręczniczki z mikrofibry, zarówno te supreme shine jak i water magnet, ale nie ma żadnych bliższych szczegółów. Czy można je prać w proszku i w ciepłej wodzie, czy też np. tylko w szarym mydle i zimnej/letniej wodzie ? Jak wygląda sprawa z aplikatorami w tej kwestii ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Obraziłem się Niom mam Ultimate Compund. Lakier będzie pierwszy raz czyszczony tak porządnie, więc wolałem coś trochę mocniejszego. W pracy mi działa.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie spodziewam się efektów po paru minutach, bo wiem, że to wymaga czasu i krzepy w łapach. Jak będą fundusze, to i machinę się kupi. No chyba, że się pożyczy [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:56_________________________________________________ Jak efekt będzie, to myślę, że nie szkoda :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom, kwestia gustu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fajny spocik. Długo dziś posiedzieliśmy Obiecałem zdjęcie mojego zestawiku Meguiar's Nawet gratisa dostałem :> Jeszcze paru rzeczy brakuje, ale wszystko z czasem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też powinienem być koło 17.30, a może nawet wcześniej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Masz racje, ale pojawiły się różne głosy więc chciałem, aby było wszystko jasne. Ja też jestem za Nałężem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Może ustalimy gdzie ten spocik dzisiaj zrobimy ... Wg numerycznej prognozy padać będzie do 17-tej, więc można zaryzykować Nałęże.
-
[B6 BFB] Wariujące kierunki - czy da się rozebrać manetkę?
Jakby co mam dwie takie manetki. Jedną z A6 drugą z mojej A4. Zostały po montażu kiery multifunkcyjnej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie powiem, wkurzyłem się wczoraj jak usłyszałem, że mają Lecha pochować na wawelu Pogoda nam dzis nie dopisuje niestety
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak byłem ostatnio w TurboTec z moją turbinką, gadałem trochę z gościem, który się tam zajmuje pompami, to mówił, że zarówno Verva jak i BP Ultimate są paliwami dość suchymi i żebym ich nie lał, bo to nie posłuży mojej VP44. Bardzo zachwalał Diesel Gold ze Statoil, na którym już dość długo jeżdżę.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Lukaszr Meguiar's oferuje dwa rodzaje aplikatorów - Soft Foam Applicator Pad i Even-Coat Applicator Pad. Zastanawiam się czy nie zrobiłem błędu zamawiając tylko Soft Foam. Czy to obojętne, którym aplikatorem nakładamy jaki kosmetyk ?