Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Nie jestem ekspertem, ale spróbujmy Nie ma wszystkich logów, ale wygląda na to, że przepływomierz Ci tnie dawki paliwa po całości, co skutkuje także brakiem odpowiedniego parcia na stronę gorącą turbiny i masz niedoładowanie. Zacząłbym od wyczyszczenia przepływki, ew. podmiany na chwilę sprawnej z innego auta. Może też być zapchany katalizator. Gdyby były logi basic settings można by powiedzieć coś bliżej.
  2. Mnie nie będzie niestety dziś.
  3. Bry Czas się pozbierac z łóżka i na małą kawkę :>
  4. W B7 montowano tylko moduły R i Q - oba obsługują zarówno tempomat jak i multifunkcyjną kierownicę. Jeśli chcesz dołożyc tempomat, to wystarczy ci manetka, vag, klucze i odrobina zdolności manualnych :>
  5. Może ci jakieś zwierzaki w nocy te osłony przegryzają Wprawdzie one raczej się biorą za przewody gumowe, ale możliwe, że w tych osłonach jest coś co je "przyciąga" :>
  6. "Jestem na tak" też całkiem spoko.
  7. Bry a ja nie moge oglądać takich filmików bo wk***ia mnie że moje w ogóle nie jedzie... To co ja mam powiedziec ?
  8. Hejka Widzę, że już ludziska nie śpią. Nikt sobie weekendu nie przedłużył o piątek ? Mnie czeka wypoczynek, bo się trochę potłukłem
  9. Ja też jestem, wróciłem właśnie i jestem poturbowany Się zaraz zwijam do wyrka.
  10. No spocik całkiem udany. Dawno tak długo nie siedzieliśmy Kurde, zwykły diesel na statoil 4,33
  11. Generalnie bez problemu można prać te aplikatory tak jak mi lukaszr TUTAJ napisał. Jest jedno ale - zależy do czego wykorzystasz dany aplikator. Mi na przykład nie udało się doprać aplikatora po użyciu go do pasty Mag and aluminium polish. Podejrzewam, że w przypadku innych past tego typu będzie podobnie. Resztę kosmetyków bez problemu się da wyprać i aplikatory wyglądają jak nowe.
  12. Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych
  13. Ja kupiłem u TEGO użytkownika i pasuje idealnie. Wprawdzie kupowałem do B6, ale do B7 myślę, że też zrobią.
  14. Siemanko Śniadanko zjedzone, teraz czas na kawkę na tarasie :> Fajny. Można Meguiarsem przelecieć :polew: Podziwiam, bo ja bym nie mógł wstać o 6:00 w niedzielę
  15. Tak pieknie, a tu w pracy trzeba siedzieć .
  16. Piter widziany koło 13-tej na Warszawskiej, koło CH Sarni Stok
  17. No spocik całkiem udany. Gdyby tylko cieplej było.
  18. Coś tanio strasznie. Źle nie wygląda. Mi to raczej wygląda na kołpaki
  19. Kurde, gdzie ja wdepnąłem ... geje, transy
  20. E nie, rano to za mało czasu jest. Wolę wieczorem przed snem jako kołysankę
  21. Jak tak dalej pójdzie, to szybko dobijemy do 2000 Ciekawe czy zapomnę grilla jutro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.