Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam Z tego co kojarzę to nie ma u nas macherów od CA .
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry Dobry jest też niewielki programik - Media Player Classic, ma wiele formatów wbudowanych i nie trzeba kodeków.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe, niezłe :hi:
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Były raz na allegro, ale gość chciał chorą kasę za nie - 3500 zł [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 17:05_________________________________________________ Malutki update - autko dostało wirusika od Rogalottiego :> Wykres w pierwszym poście.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widziałem dziś czarne B7 z rejestracją S1 FBI :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Uciekł od nas. Już nas nie lubi ;(
-
[ALL] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
Mój V6 60-140 km/h na 4 biegu, generalnie szału nie ma. Coś mi przy nagrywaniu komórka zaszwankowała, ale chyba widać. Edit: Nie napisałem jednego - gumy 235/40/18 dosyć ciężkie. Na zimówkach (205/55/16) czuć, że zbiera się zdecydowanie lepiej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ładną zimę mamy tej wiosny Chociaż w BB podobno pada jeszcze. Tu w skoczowie regularne opady śniegu :>
-
[B6 AKE] Po dzisiejszej wizycie u Witka
Też jestem ciekaw jak wyjdzie u Ciebie. Wprawdzie silnik ten sam, ale zdecydowanie młodszy i zapewne są jakieś delikatne różnice konstrukcyjne.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzisiaj by było super na spocie. Ciepełko i słonko H4mm3R spróbuj zrobić log to się zobaczy.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Fajnie, że się udało . Ja również dziękuję za miłą pogawędkę :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No inauguracja udana Miejmy nadzieję, że teraz już będzie tylko cieplej :>
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Można mnie też już zaznaczyć - autko już po programie. Wyniki tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_po_dzisiejszej_wizycie_u_witka-t126127.0.html
-
[B6 AKE] Po dzisiejszej wizycie u Witka
W ramach grupowego chipowania wybrałem się dzisiaj do Rogalottiego. Oto co wyszło: Tak to już jest z tymi V6-tkami, że przyrosty nie są niestety duże . Autem jednak jeździ się teraz zdecydowanie lepiej, głównie ze względu na lepszy dół i wyższy moment. 350 km drogi powrotnej przekonało mnie, że było warto Zdziwiony też byłem, że seria wyszła idealnie, bo z tego co wyczytałem, te silniki rzadko trzymają serię. No, ale wygląda na to, że 'jak się dba, tak się ma' :> Pozdrawiam i dzięki dla Witka za program.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak zdążę wrócić z Wa-wy to też będę :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie kojarzę tej babeczki z letniego zlotu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie chcę was martwić, ale pogoda nie zapowiada się obiecująco ;(
-
[ALL B5] A4 2.5 tdi turbosprężarka
W V6 turbina bardzo ładnie 'wstaje', więc może być coś nie tak u ciebie. Zrób logi to będziemy wiedzieć. Przynajmniej 011 dynamicznie by się przydało, ale lepiej komplecik.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Skąd wiesz jak było, skoro nic nie pamiętasz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co ja biedny poradzę, że nie lubię takiej fazy, a z wami nie mógłbym się powstrzymać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę, że dobrze, że mnie nie było :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No kulturka w BB obowiązuje :> Z B6 nie ma nikogo z 1.8T u nas. baq czy ten IC, o którym piszą tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_jaki_intercooler_pod_fmic-t124117.0.html wchodzi do każdego B6 ? Zastanawiałem się na lato nad czymś takim, ale nie chcę niczego ciąć.[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 13:19_________________________________________________ No raczej przegub jeśli się nasila przy skręcie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Nie sprawdzałem, ale może głośność zależy od tego jak głośno masz ustawioną rozmowę w telefonie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja w domu browarka sączę przed tv
-
[ALL B7] Adaptacja nowej syreny alarmu fabrycznego.
Na zdrowy rozsądek, co może być w takiej syrenie z elektroniki. Sądzę, że nic Podłączasz i powinno działać. Jak chcesz sprawdzić czy działa, wystarczy zrobić test elementów wykonawczych w module komfortu (Output test). Któryś z testów sprawdza syrenę.