Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Witam Z tego co kojarzę to nie ma u nas macherów od CA .
  2. Dzień dobry Dobry jest też niewielki programik - Media Player Classic, ma wiele formatów wbudowanych i nie trzeba kodeków.
  3. Były raz na allegro, ale gość chciał chorą kasę za nie - 3500 zł [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 17:05_________________________________________________ Malutki update - autko dostało wirusika od Rogalottiego :> Wykres w pierwszym poście.
  4. Widziałem dziś czarne B7 z rejestracją S1 FBI :>
  5. Uciekł od nas. Już nas nie lubi ;(
  6. Mój V6 60-140 km/h na 4 biegu, generalnie szału nie ma. Coś mi przy nagrywaniu komórka zaszwankowała, ale chyba widać. Edit: Nie napisałem jednego - gumy 235/40/18 dosyć ciężkie. Na zimówkach (205/55/16) czuć, że zbiera się zdecydowanie lepiej.
  7. Ładną zimę mamy tej wiosny Chociaż w BB podobno pada jeszcze. Tu w skoczowie regularne opady śniegu :>
  8. Też jestem ciekaw jak wyjdzie u Ciebie. Wprawdzie silnik ten sam, ale zdecydowanie młodszy i zapewne są jakieś delikatne różnice konstrukcyjne.
  9. Dzisiaj by było super na spocie. Ciepełko i słonko H4mm3R spróbuj zrobić log to się zobaczy.
  10. Fajnie, że się udało . Ja również dziękuję za miłą pogawędkę :>
  11. No inauguracja udana Miejmy nadzieję, że teraz już będzie tylko cieplej :>
  12. Można mnie też już zaznaczyć - autko już po programie. Wyniki tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_po_dzisiejszej_wizycie_u_witka-t126127.0.html
  13. W ramach grupowego chipowania wybrałem się dzisiaj do Rogalottiego. Oto co wyszło: Tak to już jest z tymi V6-tkami, że przyrosty nie są niestety duże . Autem jednak jeździ się teraz zdecydowanie lepiej, głównie ze względu na lepszy dół i wyższy moment. 350 km drogi powrotnej przekonało mnie, że było warto Zdziwiony też byłem, że seria wyszła idealnie, bo z tego co wyczytałem, te silniki rzadko trzymają serię. No, ale wygląda na to, że 'jak się dba, tak się ma' :> Pozdrawiam i dzięki dla Witka za program.
  14. Jak zdążę wrócić z Wa-wy to też będę :>
  15. Nie kojarzę tej babeczki z letniego zlotu
  16. Nie chcę was martwić, ale pogoda nie zapowiada się obiecująco ;(
  17. W V6 turbina bardzo ładnie 'wstaje', więc może być coś nie tak u ciebie. Zrób logi to będziemy wiedzieć. Przynajmniej 011 dynamicznie by się przydało, ale lepiej komplecik.
  18. Skąd wiesz jak było, skoro nic nie pamiętasz
  19. Co ja biedny poradzę, że nie lubię takiej fazy, a z wami nie mógłbym się powstrzymać
  20. Widzę, że dobrze, że mnie nie było :>
  21. No kulturka w BB obowiązuje :> Z B6 nie ma nikogo z 1.8T u nas. baq czy ten IC, o którym piszą tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_jaki_intercooler_pod_fmic-t124117.0.html wchodzi do każdego B6 ? Zastanawiałem się na lato nad czymś takim, ale nie chcę niczego ciąć.[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 13:19_________________________________________________ No raczej przegub jeśli się nasila przy skręcie
  22. Nie sprawdzałem, ale może głośność zależy od tego jak głośno masz ustawioną rozmowę w telefonie
  23. A ja w domu browarka sączę przed tv
  24. Na zdrowy rozsądek, co może być w takiej syrenie z elektroniki. Sądzę, że nic Podłączasz i powinno działać. Jak chcesz sprawdzić czy działa, wystarczy zrobić test elementów wykonawczych w module komfortu (Output test). Któryś z testów sprawdza syrenę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.