Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. U mnie na razie krucho z kasą ;( Dopiero końcem czerwca będę mógł coś przekazać niestety.
  2. Kurcze miałem być, ale mi się plany kompletnie pozmieniały i nie dałem rady .
  3. Ciekawe czy nasza chatka w Nałężu dalej stoi
  4. http://www.imdb.com/title/tt1071804/ To ostatnio widziałem, całkiem fajne. Ale to nie jest rozrywka na luzie, tylko trochę ambitniejsze kino.
  5. Dzień ... Nie napiszę 'dobry' bo nie jest
  6. Nie ma. Jechałem pół godziny temu i wszystko jest przejezdne.
  7. Koło 11:30 to kręciłem. Skoro opada to dobrze
  8. Tak wygląda Bładnica w Skoczowie za galerią Novum:
  9. To są okolice siemiana. Niedaleko straży miejskiej. Dalej z nurtem masz ratusz.
  10. Ewidentnie wygląda na padnięty czujnik wciśnięcia sprzęgła - czujnik podaje cały czas wciśnięte. Możesz się upewnić co do poprawności działania manetki tempomatu łącząc się vagiem z modułem kierownicy (Steering wheel) i w grupie 5 lub 6 bloków pomiarowych można sobie sprawdzić działanie manetki.
  11. :hi: Nie chce się w taką pogodę
  12. Coś chyba większość trzeźwieje, bo cisza. Ja już zdążyłem zaliczyć 4 godziny jazdy konnej.
  13. mialem to samo ... wiec sie nie przejmuj I co ? Samo przeszło, czy coś musiałeś zrobić ?
  14. A mi się dzisiaj wyświetlił komunikat na fis o zużytych klockach. A na klockach jeszcze z 6mm mięska :gwizdanie:
  15. Hej Może niech Ci ktoś VT zrobi. Moim zdaniem to nie będzie pasować.
  16. No spocik dziś dośc kameralny. Ale ja byłem, więc nie było zbyt pusto
  17. Gryfi, ten diagnosta to jakiś pedant jest Nigdy mnie tak dokładnie jeszcze nie sprawdzali, a wierz mi, że u wielu diagnostów byłem.
  18. Ja już jakiś czas temu postanowiłem zrobić eksperyment z tą folią 3M Di-Noc. Nie pamiętam oznaczenia, ale był to chyba carbon CA-421. Szału nie ma, no i daleko temu do prawdziwego carbonu, ale źle to też nie wygląda. W sumie na zdjęciach zwykle wygląda to gorzej niż w rzeczywistości. Tak mi to wyszło. Lampa błyskowa niestety psuje efekt dodatkowo. Można zrobić eksperyment i pomalować taki obklejony element lakierem bezbarwnym. Ciekawe jak by to wyszło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.